272 %
 • 20 391зібрано (з 7 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 15 лютого 2019 р. 12:09

Головне

Спільноті Батьки SOS потрібен сайт - з роз'ясненнями, з шаблонами заяв/скарг, з конкретними рекомендаціями, з успішними кейсами розв'язання проблем, з анонсами подій - зручний і про основне.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Спільнота Батьки SOS створена у фейсбуці 28 червня 2014 року. Громадська організація ГО КМО Батьки SOS створена у квітні 2015 року. Сьогодні спільнота у Фейсбуці налічує понад 129 т. учасників.

Наші здобутки 

Впродовж червня 2015 р. - листопада 2018 р. ГО "Батьки SOS" спільно з БФ "Інститут Розвитку Освіти (ІРО)" реалізували пілотний проект, спрямований на активізацію, згуртування та консолідацію прореформістських груп суспільства в освітньому секторі Україні. Були проведені тренінги для активістів з батьківського середовища й представників адміністрації шкіл у 15 містах України.


03 лютого 2017 року ГО «Батьки SOS» спільно з БФ «ІРО» провели Всеукраїнську конференцію «Батьки – школа – влада: проблеми взаємодії та перспективи співпраці». Конференцію відвідала Міністр освіти Лілія Гриневич. Мета заходу - виробити пропозиції щодо консолідації та координації  ініціатив, що пропонуються батьківською громадою Києва та інших міст України


23 - 25 червня 2017 року в Києві відбувся пілотний тренінг «Школа директорів» для учасників конкурсного відбору на вакантні посади керівників навчальних закладів Києва, організований ГО «КМО «Батьки SOS» спільно з БФ «ІРО» в рамках проекту «Громадська підтримка освітньої реформи в Україні».

"Мета тренінгу — надати потенційним учасникам конкурсного відбору на посади директорів шкіл детальну практичну інформацію та фахові консультації з низки важливих проблем функціонування навчального закладу, співпраці з батьківськими організаціями тощо." 

31 серпня 2018 Команда DOZORRO разом з ГО "Батьки SOS" підготували серію матеріалів, які перетворять батьків на справжніх Шерлоків:

"На що школа просила виділити кошти? яку суму виділили школі та як її планують використати? що вже закупили для вашої школи? Про фінансування закладів середньої освіти, як і ким здійснюється їхнє забезпечення – викладено у звіті «Батьківський дозор: непрозорі закупівлі шкіл» ➡️ bit.ly/dozorro-zvit" 


02 жовтня 2018 року Громадське об'єднання "БАТЬКИ SOS"разом з партнерами Центр розвитку міста та   PITBULL KIEV  представили результати моніторингу небезпечних переходів столиці. 

24 жовтня 2018 р. ми з активними батьками спільноти взяли участь у  Cтратегічній сесії «Внутрішня система забезпечення якості освіти в школах: розбудовуємо разом»  сесію організовано  Державною службою якості освіти України . Учасники заходу обговорили проект методичних рекомендацій «Стандарти і рекомендації щодо системи забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти (внутрішньої системи забезпечення якості освіти)». Інститут розвитку освіти разом із Громадське об'єднання "БАТЬКИ SOS"забезпечили залучення представників батьківської громади до обговорення цього важливого документу. 


Сьогодні ми члени колегії МОН, члени робочої групи з розробки проекту ЗУ "Про Повну загальну середню освіту", брали участь у розробці Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів  державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти тощо. 

Впродовж 4 років існування групи у соціальній мережі facebook, нами та активними учасниками напрацьовано величезну кількість роз’яснень (наприклад, як батьки можуть вплинути на харчування дитини, чи повинна дитина прибирати в школі та багато ін.) , підібрані посилання на нормативні акти ( яким документом керуватися при вступі до школи, переведенні зі школи в школу, які санітарні вимоги до приміщень тощо), написані зразки заяв та скарг (у разі жорстокого поводження, вимагання коштів, зразки запитів та ін..). Усі ці матеріали у стрічці facebook досить складно знайти, особливо – батькам, котрі не мають навичок пошуку в соцмережі. Це обумовлено особливостями стрічки facebook, де на першому місці тримаються найсвіжіші та найбільш коментовані дописи. Таким чином, у групі постійно повторюються питання, на які учасники вже втомилися відповідати…


Створення сайту вирішить цю проблему. Усі найважливіші, найчастіше запитувані матеріали будуть розміщені у рубриках, які легко буде знайти завдяки простій навігації сайту. Батьки на сайті отримають не величезну кількість коментарів і роздумів, а виключно кваліфіковану і юридично обґрунтовану позицію щодо того чи іншого питання. Таким чином сайт стане квінтесенцією напрацювань величезного активу спільноти «Батьки SOS» у facebook і допоможе батькам виваженими порадами щодо вирішення конфліктів та дотримання прав дітей у закладі освіти.


Наразі нам потрібне фінансування на створення сайту і він майже готовий - ми зібрали всі найважливіші матеріали з групи Батьки SOS - фахові роз'яснення юристів, адвокатів, шаблони звернень та скарг, запити через доступ до публічної інформації, наші статті, інформацію про нашу діяльність, про заходи в яких беремо участь чи проводимо. Але нам не вистачає коштів і ми вирішили звернутись до батьків всієї України за підтримкою. 

Перш за все, нам потрібно :

винагорода дизайнера і це 400 $ (станом на 02.11 це 11232,00 грн).

1463, 00 грн - це домен та 2300,00 грн - хостинг. Загальна сума 14995, 00 грн.

Сайт ми плануємо запустити у січні 2018 року.

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Ми раді подарувати вам наліпку Батьки SOS

  3 доброчинці

  97 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Ми раді подарувати вам наш значок Батьки SOS

  3 доброчинці

  147 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Ми раді подарувати вам ручку Батьки SOS

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ми раді подарувати вам комплект ручка+наліпка+значок Батьки SOS

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Ми раді подарувати Вам - чашку з нашим лого Батьки SOS

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ми раді надати вам безкоштовну консультацію на тему "Реформування школи".

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ми раді запропонувати вам запрошення на нашу конференцію, яка має відбутись у Києві 25 січня 2019 року.

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Дитяча програма Другої бієнале молодого мистецтва

  Дитяча програма Бієнале молодого мистецтва створює умови для нових художніх висловлювань та інтегрує твори дітей, юних митців і мисткинь у велику подію сучасного мистецтва України

  Ольга
  Філоненко
  • 134
  • 50
   днів
  • 0
   грн
 • Osten-Sacken Off-Stage

  Osten-Sacken Off-Stage Festival. Освітній мистецький фестиваль під відкритим небом.

  Валерія
  Космідайло
  • 7
  • 180
   днів
  • 0
   грн