112 %
 • 74 666зібрано (з 66 176 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 21 серпня 2020 р. 15:01

Головне

Ми починаємо культурну диверсію проти нудних форматів та соціальних умовностей, якої так довго не вистачало Харкову. Приєднуйся до нашого community та роби #CАМІСОБІФЕСТ!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

 Головне 


#САМІСОБІФЕСТ - це міський фестиваль, який має на меті створити у Харкові open-space простір для проведення культурних заходів та об'єднання людей у творче community. #SSF - це комплексне явище, що містить у собі десятки елементів. І саме їх гармонійне поєднання створює в учасників і відвідувачів відчуття міста в місті, окремого і самодостатнього простору, куди можна прийти на день або уїк-енд і забути про все, що залишилося за його межами.


Хто ми? 


#САМІСОБІФЕСТ існує вже 4 ий рік поспіль, проте під іншою назвою - Vinyl Fest. 

Фестиваль - ярмарка, що супроводжується музичною програмою, а також об'єднує в собі розважальну та соціально-трансформативні ролі. Під своїми прапорцями, на одній з центральних вулиць міста, він збирав та обєднував неймовірних людей. З початку проведення ми пропагували здорові речі, та продовжуємо це робити, тому що нам подобається, коли навколо посмішки, в атмосфері любов, турбота та святковий настрій. Все це дуже прості речі і саме вони відкладаються в нашій пам'яті як одні з найяскравіших подій в житті. Це літній фестиваль, який триває лише декілька днів, проте саме ці дні запам’ятались харків’янам та гостям міста, як одні з най дружніх за своєю атмосферою. 


На фото найперший Vinyl Fest який був проведений в квітні 2017го.


Чому #САМІСОБІФЕСТ важливий? 


Цього року Vinyl Fest трансфорується у #САМІСОБІФЕСТ та збільшує масштаби,  основними складовими якого є: ярмарка, барахолка, архітектура, вулична їжа, освіта, лекторій, майстер-класи, виставки художників та фотографів, музика та багато інших культурних тем, які важливі, як для жителів міста, так і для гостей. 


У фестивалю #SSF є центральна складова - це ярмарка, формат ринку вживаних речей, який має свою велику історію. Ми підтримуємо ідею свідомого споживання, тому вважаємо, що Харкову потрібно місце, куди люди можуть принести речі, які можуть бути потрібні іншим. Проте на ярмарці можливо знайти і повністю нові речі, сувеніри та багато чого іншого. Таким чином ми підтримуємо українських виробників і хочемо, щоб учасники фестивалю також йшли за нашим прикладом. 


На фото нова локація для фестивалю провулок Воробйова.


Наш проект фестивалю #САМІСОБІФЕСТ не тільки надає місце та культурну можливість відпочинку, а й ставить на меті створити такий простір у Харкові на постійній основі. Однією з особливостей фестивалю цього року стане те, що під час #SSF вже проводиться workshop, який проводить компанія “SOBCHENKO ARCHITECTS”, сумісно з METOD Lab, в якому беруть участь 20 молодих архітекторів, які займаються проектуванням цього фестивалю. Для більшості молодих архітекторів - це перший реальний досвід. Наразі в нашої команди #САМІСОБІФЕСТ вже готові проекти громадського простору і дитячого майданчика, збір коштів на реалізацію котрих ми анонсуємо після зібраної суми на фестиваль. 


Головна концепція #САМІСОБІФЕСТ полягає в тому, що ми об'єднуємо небайдужих людей. Ми створюємо творче community молоді, яка зацікавлена у створенні свого майбутнього та майбутнього Харкова. Протягом проведення фестивалей, утворилось немало креативних спільнот, які потім самостійно почали займатися соціальними ініціативами і ми пишаємось цим. Таким чином ми не тільки розважаємо містян, але й несемо освітню місію. Для нас важливо, щоб фестиваль дійсно мав цінність у сьогоденні. Ми проводимо велику кількість майстер-класів та воркшопів. 

Ми толерантні: на території фестивалю легко зустріти дорослих і дітей, молодих батьків з немовлятами, людей з вихованцями. Дітям відведено особливе місце в житті фестивалю. Ми чекаємо всіх. Для чого нам потрібен СПІЛЬНОКОШТ? 

Протягом всієї історії фесту,  він повністю відкритий для всіх людей. Вхід на нього абсолютно безкоштовний. Саме тому нам необхідний ресурс, щоб забезпечити всі витрати, пов'язані з організацією #SSF, який стане тільки першим кроком у реалізації громадського простору. Щоб у будь-якого охочого була можливість потрапити на фестиваль із музичними виконавцями, за легендарним діджей плейсом, стріт-фудом та найголовніше - культурним збагаченням, щоб потім розповсюджувати цінності, які для нас є непорушними. 


Ми успішно провели одинадцять фестивалей, і тепер готуємо дванадцятий. Та, як ми вже зазначили, набагато більший за своєю ідеєю та масштабом. Для нас #САМІСОБІФЕСТ - це історія про кожного з нас. Кожного, хто створює щось самостійно. Наша команда хоче показати, що для того, щоб створити великий та крутий проект потрібне лише бажання, завзятість та багато роботи. Ми робимо все, але це про участь та підтримку, якої ми потребуємо. Приєднуйся, будь частиною нашого community, роби #САМІСОБІФЕСТ #SSF.


Cтаття витрат у гривні (UAH)
Госп витрати
біотуалети 4 шт. (Оренда, обслуговування, доставка) 8720
волонтери (їжа, напої) 800
Бухгалтер 1500
палети дотавка, розвантаження 3500
меблі оренда + доставка 2000
тюки, солома 4000
прибирання до і після 2500
бензин, перевезення госп потреб 800
мусорки, скотч, рукавички, мотузки 1500
Міні генератор + бензин на дні збору декорацій 2000
Оренда великого генератора + дизель 17600
разом 44920

Декорації
прапорці 3000
бейджі 980
разом 3980

Маркетинг
Фірмовий Стиль 1600
афіші 1000
наклейки 1000
Виробництво відео роликів 12750
Виробництво подарунків для "спільнокошт" 15000
разом 31350

Арт частина
муз. обладнання 2000
напої для артистів 600
обладнання на вечірку для організаторів 1500
фуршет на вечірку для організаторів 1800
разом 5900

Архітектурна частина
зона входу 4200
зона виставки 5424
зона лекторію 4320
зона ярмарок 0 (організація місця участником) 
зона відпочинку 12960
доставка / розвантаження 5000
робочі 2 денний 2000
охорона декорацій + палатка 3000
разом 36904

Зарплата організаторів 0
Зарплата волонтерів 0
Зарплата артистів 0
Зарплата архітекторів 0

Вхід на фестиваль вільний для всіх

сума витрат за проектом 123 054

10% спільнокошт 12305,4


Загальна сума 135 359,4 (UAH)

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 50 грн

  Згадка на стіні подяки. Дякуємо тобі за підтримку!

  29 доброчинців

  9971 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Стікерпак спеціально розроблений Олексієм Хаткевічeм для фестивалю SSF. Це дуже круто, що ти підтримуєш #САМІСОБІФЕСТ

  12 доброчинців

  288 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Квиток на вечірку з нагоди фестивалю SSF в стилі HIP-HOP hip hop party & soulspin. Ми дуже вдячні тобі за твій внесок, впевнені ти будеш у захваті від фесту та вечірки.

  2 доброчинці

  38 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Квиток на вечірку з нагоди фестивалю SSF в нічному клубі "Культура Звуку" Вау! Друже ми дуже раді що ти вибрав наш проект і задонатив. Ми за культуру, ми за гарну музику!

  2 доброчинці

  38 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Стильний блокнот з символікою SSF. Кожен раз коли цей блокнот буде потрапляти на очі, це буде нагадувати яка ти добра людина) Дякуємо дуже велике!

  1 доброчинець

  39 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Підтримувати Соціальні проекти це круто. Футболка з символікою SSF. Ми разом робимо дійсно великі речі. Це неймовірно, дякуємо всім сердцем!

  0 доброчинців

  40 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  ВАУ! Всі подарунки разом! Наша віра в світле майбутнє дуже міцніє, коли бачимо таких прекрасних людей як ти! Любимо вас!

  1 доброчинець

  19 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • UA SOUTH: Медіа про Крим та Південь України

  UA South - незалежне медіа про Крим та Південь України. Команда кримськотатарських і українських медійників пояснює процеси в чорноморському регіоні інформаційним, розважальним і освітнім контентом.

  Осман
  Пашаєв
  • 8
  • 184
   днів
  • 0
   грн
 • Мобільний навчальний центр "Тактичні котики"

  Солом'янські котики створюють мобільний навчальний центр. Тактична медицина, аеророзвідка та інші навички для перемоги.

  Kseniia
  Semenova
  • 710
  • 184
   днів
  • 0
   грн