3 %
 • 12 020зібрано (з 400 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Станьте учасником спортивної естафети “SDG RELAY” заради 17 Глобальних цілей та фінансової підтримки освітніх програм з питань інновацій та підприємництва в Україні!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Привіт! Я - Алевтина Пабст, засновниця платформи для інноваторів “Startup Kyiv” та волонтер - офіційний представник Всесвітніх змагань стартапів в Україні. Щороку серед українських університетів я вибираю та готую стартапи, які представляють Україну серед найкращих команд з понад 30-ти країн на Всесвітніх змаганнях стартапів, які щорічно проходять у Данії.

За чотири роки 22 науковці від шести різних університетів України позмагалися за право називатися найкращим стартапом світу та, на додаток, отримали доступ до ще трьох масштабних міжнародних конкурсів та виставок у Скандинавії. А це - можливість отримати нові знання для подальшого розвитку бізнесу та визнання української науки за кордоном.

РЕЗУЛЬТАТИ

рік 2016 Startup Kyiv вперше проводить відбір представника України до Всесвітніх змагань стартапів. Команда AgroZilla від КПІ ім. І. Сікорського їхала з України до Данії на власному авто з велетенським промисловим дроном. Їх лише за це варто було нагородити золотою медаллю :-) А повернувшись додому, вони встановили офіційний рекорд України з вантажопідйомності їхнього красеня-безпілотника.

рік 2017 У Всесвітніх змаганнях бере участь Вікторія Гайдар, засновниця Helli, наукової розробки, що може допомогти людям з епілепсією передбачити наступний напад. Вона отримує визнання та грошову винагороду як участник-фаворит. По поверненню додому, Вікторія одночасно створює хардверний стартап, випускає авторський навчальний відеокурс з математики та алгебри, та стає науковим керівником при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.


рік 2018 Startup Kyiv розпочинає партнерство з Міністерством Освіти України. Чотири українські команди з різних університетів їдуть на змагання до Данії. Команда з Вінницького Національного Аграрного Університету отримує визнання як команда-фаворит. Дмитро Бідюк, засновник FoodBioPack з Сумського Аграрного Університету, отримує ексклюзивну винагороду Sustainability Award. Повернувшись додому, Дмитро налагоджує виробництво продукції з біорозчинних матеріалів та отримує низку визнань і грошову винагороду, беручи участь в різноманітних національних та міжнародних конкурсах. До того ж, Дмитро стає лауреатом премії Кабінету Міністрів України. 

рік 2019 Startup Kyiv вперше проводить захід SDG Hackathon, який допомагає вже ширшому колу новаторів розвивати свої ідеї:Переможцем Startup Kyiv SDG Hackathon стає Валентин Фречка, засновник «RE-leaf PAPER». Саме він представляє Україну та свій Університет ім. Т. Шевченка на Всесвітніх змаганнях стартапів в Данії, де посідає друге місце в категорії “Environmental”. Повернувшись в Україну, Валентин налагоджує виробництво продукції з опалого листя, а до його низки нагород та визнань додається “30 under 30 Award” від Kyiv Post. 

ЧОГО МИ ПРАГНЕМО НАДАЛІ

Ми мріємо, щоб всі охочі новатори України мали безкоштовний доступ до знань та механізмів, які необхідні для перетворення ідей у стійкий бізнес! За цей час ми зустріли надзвичайно багато молодих новаторів - розумних, скромних, з абсолютно приголомшливими винаходами - та переконались, що український бізнес, університети та держава щиро зацікавлені у розвитку українських інновацій та підприємництва. А за підсумками зворотного зв’язку, всі вони бажають масштабування програм підтримки молодих підприємців, що є дуже класно і правильно! 

АЛЕ МИ НЕ МОЖЕМО ЗРОБИТИ ЦЕ САМОТУЖКИ!

І саме тому ви читаєте цей допис, де ми закликаємо всіх охочих взяти участь у спортивній естафеті Startup Kyiv SDG RELAY, де ми разом підвищимо рівень обізнаності в Україні щодо 17 Глобальних цілей. Це надзвичайно важливі знання для всіх галузей та секторів в Україні, щоб якомога швидше долучитися до вирішення світових проблем. Крім того, за допомогою зібраних коштів ми зможемо розробляти саме ті інструменти, які необхідні новаторам та винахідникам для розвитку ідей. І завдяки вашій підтримці, вони матимуть всі шанси стати не лише успішним бізнесом, а й одним із українських вирішень Цілей сталого розвитку.  

НАША МЕТА

Проведення спортивної естафети SDG RELAY має дві мети:

  1. ІДЕОЛОГІЧНА:

  • Підвищити рівень обізнаності українського суспільства щодо 17 Глобальних цілей, розроблених ООН

   • Стати одним із інструментів вимірювання обізнаності щодо Цілей сталого розвитку у приватному, державному та академічному секторах
   • Започаткувати саме в Україні перший в історії глобальний рух SDG RELAY


    2. ДІЯЛЬНА:

   • Зібрати кошти для підтримки освітніх програм з питань інновацій та підприємництва в Україні

   • Усі виручені кошти використати на підтримку “Startup Kyiv” для розробки, виконання та масштабування освітніх програм світового рівня з питань інновацій та підприємництва 

    • Зробити участь в цих програмах для українських новаторів безкоштовною  


    ПРО САМ ЗАХІД SDG RELAY

    Спортивний виклик або в чому полягає естафета?

    Команда з 4-х осіб біжить естафету по 5 км кожний учасник 

    Команда з 4-х осіб йде 5 км одночасно разом 

    Ми хочемо щоб захід був доступний для ВСІХ - і тому пропонуємо дистанцію як для бігу, так і для спортивної ходи! 

    Місце проведення SDG RELAY

    Парк в м. Києві з можливістю:

    • встановити брендовий тент

    • розташувати команди вболівальників

    • влаштувати пікнік для команд після забігу

    Чому участь у естафеті це важливо та класно водночас? Бо тим самим ми:

    • Підвищуємо рівень обізнаності щодо Глобальних цілей сталого розвитку

    • Стимулюємо та підтримуємо розвиток інновацій та підприємництва в Україні

    • Практикуємо командотворення та згуртованість 

    • Підтримуємо здоровий спосіб життя

    • Насолоджуємось компанією один одного!  


    БЮДЖЕТ АБО ЧОМУ ВАША ПІДТРИМКА ТА УЧАСТЬ СУПЕР ВАЖЛИВІ ДЛЯ НАС?

    На спільнокошті ми збираємо фінансування для двох цілей водночас:

    1. Фінансування для проведення спортивного заходу SDG RELAY

    2. Фандрейзинг для розробки освітніх програм з інновацій та підприємництва

    1. SDG WALL - Фінансування для проведення спортивного заходу: Ми звернулись до найдосвідченіших організаторів спортивних заходів в Україні та отримали детальний бюджет для проведення SDG RELAY в Києві, який включає технічне обладнання, обладнання місцевості, промо матеріали, оплату роботи організаторів упродовж підготовчого періоду, який активно триватиме шість місяців та бездоганне проведення заходу безпосередньо в день події. Отже, нам потрібно зібрати 400 000 гривень на кожну тисячу учасників, а ставлячи собі за мету долучити 5 000 учасників ми хочемо залучити кошти від 50-ти відповідальних брендів! 

    2. JOIN THE RUN - Фандрейзинг для розробки освітніх програм з інновацій та підприємництва: Кошти, отримані від продажу стартових номерів, будуть стовідсотково використані “Startup Kyiv” для розвитку освітніх програм з питань інновацій та підприємництва. Окрім проведення заходу STARTUP KYIV SDG HACKATHON, переможці якого поїдуть до Всесвітніх змагань стартапів (2020 року вони відбуватимуться у Китаї), ми плануємо зробити детальне дослідження підприємницької екосистеми в Україні, за результатами якого розробляти освітні програми з питань розвитку інновацій та підприємництва. Ми також відкриті до співпраці з державними та приватними фондами. 

    А ЩО ДАЛІ? 

    Ми сподіваємось, що кожного року обізнаність щодо Глобальних цілей сталого розвитку зростатиме, і таким чином збільшуватиметься і кількість учасників STARTUP KYIV SDG RELAY, що призведе до зростання бюджету фандрейзингу для розвитку освітніх програм з інновацій та підприємництва. А в перспективі плануємо всеукраїнське та міжнародне масштабування STARTUP KYIV SDG RELAY.

    ЧАС ДІЯТИ!

    Подарунки

    Підтримайте проект та оберіть подарунок

    Подарунків 11
    • Внесок від 500 грн

     Медаль SDG RELAY 2020

     0 доброчинців

     100 залишилось

    • Внесок від 1000 грн

     5 км - Хода. Стартовий номер для одної команди - 4 учасника. Усі члени команди йдуть одночасно

     2 доброчинці

     623 залишилось

    • Внесок від 1000 грн

     Естафета - 5км - Біг. Стартовий номер для одної команди - 4 учасника

     0 доброчинців

     625 залишилось

    • Внесок від 2500 грн

     Можливість Встановити Брендований Тент для підвищення комфорту команд та спільного пікніку, якщо не менше 50 команд представляють Ваш Бренд - 200 учасників

     0 доброчинців

     50 залишилось

    • Внесок від 4000 грн

     Естафета - 5км - Біг. Стартовий номер для чотирьох команд - 16 учасників

     1 доброчинець

     9 залишилось

    • Внесок від 5000 грн

     Стартовий пакет для 5 команд, усього 20 учасників. Чудова можливість активно відпочити з колегами та друзями. Вільний розподіл біг або хода

     0 доброчинців

     175 залишилось

    • Внесок від 10000 грн

     BUILDING BRIDGES. Подаруйте 10 стартових пакетів Університету або Громадській Спілці на Ваш вибір. 1 пакет - 10 команд, усього 40 учасників. Вільний розпроділ біг або хода

     0 доброчинців

     75 залишилось

    • Внесок від 15000 грн

     Стартовий пакет для 15 команд, усього 60 учасників. Чудова можливість активно відпочити з колегами та друзями. Вільний розподіл біг або хода

     0 доброчинців

     50 залишилось

    • Внесок від 25000 грн

     Стартовий пакет для 25 команд, усього 100 учасників. Чудова можливість активно відпочити з колегами та друзями. Вільний розподіл біг або хода

     0 доброчинців

     35 залишилось

    • Внесок від 50000 грн

     EARLY BIRD SDG WALL. Прояв Бренду на SDG WALL. 25-команд, усього 100 учасників, вільний розподіл біг або хода. Можливість встановити Брендований Тент для підвищення комфорту команд+спільного пікніку!

     0 доброчинців

     35 залишилось

    • Внесок від 50000 грн

     SDG WALL. Прояв Бренду на SDG WALL

     0 доброчинців

     50 залишилось

    Спільнокошт

    Внески доброчинців у втілення проекту

    Loading...

    Команда

    comments powered by Disqus

    ЦІКАВО ТАКОЖ

    31 проект зараз чекає твоєї підтримки

    • Мова нації

     Ми створимо серію відеороликів з відомими українцями та голосами класиків для популяризації нашої мови та літератури. Покажемо, що мова - це ДНК нації, яка мала значення в минулому і сьогоденні.

     Дмитро
     Раков
     • 3
     • 90
      днів
     • 0
      грн
    • Спортивний хаб " Lviv Jiu-Jitsu Academy"

     "Lviv Jiu-Jitsu Academy" – це спортивний хаб з сучасним підходом до виховання майбутніх чемпіонів світу та навчання дітей здоровим та правильним речам.

     Антон
     Максимов
     • 78
     • 60
      днів
     • 0
      грн