102 %
 • 47 000зібрано (з 45 800 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 30 січня 2021 р. 17:11

Головне

Засобами сучасного театру творимо виставу «Страшні казки від Кобзаря». Відкриваємо глядачам Т.Г. Шевченка як автора хоррор-історій. Бачимо м. Дніпро театральним майданчиком, де класика буде сучасною.

Історія

Шевченко арт-проект – авторський проект актора та режисера Тараса Шевченка (м. Дніпро).


Мета проекту – створити в Дніпрі альтернативний театральний простір, який поєднає драматичний театр, перфоманс, хореографію, відео-арт та інші форми мистецтва.


Проект розпочався із роботи над виставою за творами Тараса Григоровича Шевченка, створеної засобами сучасного мистецтва.

Майбутня вистава має назву «Страшні казки від Кобзаря»: погляд на історії Т. Шевченка як своєрідну «кімнату жахів», в якій глядач зустрінеться із людськими вадами, болем та пристрастями.


Чому "страшні казки"?

Ми знаємо творчість Тараса Григоровича Шевченка як зразок патріотизму, боротьби за національну ідею та самоідентифікацію. Але, окрім цього, Шевченко – дослідник людської природи, її світлих та темних аспектів. Творець захоплюючих (так-так, захоплюючих!) історій із напруженим сюжетом, якому позаздрили б такі майстри саспенсу, як Альфред Гічкок та Стівен Кінг.

Сюжети багатьох його творів засновані на легендах та народних оповіданнях. Тому в неперевершеному світі вад та пристрастей Шевченка, безсумнівно, діють міфологічні закони.

Отже, концепція «страшних казок від Кобзаря» виникла абсолютно природно. Саме в казках та міфах зібрані архетипи людських характерів та мудрість поколінь.


В команді проекту – талановиті митці: режисер, хореограф, композитор, художники. Їх об’єднує бажання довести, що твори Шевченка можуть бути представлені не тільки в класичному, звичному виконанні, але й звучати сучасною мовою і бути цікавими сучасному молодому глядачеві.


В проекті беруть участь дванадцять молодих та талановитих акторів та акторок (професійних та аматорів). Усі вони знайшли себе в концепції альтернативного театру. Готові не тільки налякати глядача нетрадиційним баченням творчості Шевченка, але й захопити якомога більше людей театральним мистецтвом.

Репетиції розпочались з червня 2020 року та відбуваються в затишних стінах Школи сучасного мистецтва імені Вадима Сідура. Але грати майбутню виставу команда проекту планує в різних нетеатральних просторах, таких як клуби, хаби, художні галереї.


Хочемо перетворити місто Дніпро на великий театральний майданчик, відкритий для усіх: тих, хто вже любить мистецтво театру та тих, хто досі вважав театр чимось нудним і нецікавим.


Також, проект створює можливості для творчого розвитку талановитої молоді – акторів – непрофесіоналів та студентів театральних вишів та коледжів, а також молодих хореографів, художників, дизайнерів.

Шевченко арт-проект - театр, який може прийти до вас і захопити сучасним мистецтвом !

Для того, щоб прем’єра «Страшних казок» відбулась, нам потрібна ваша допомога.

Кошти, зібрані за допомоги платформи Спільнокошт, будуть використані для:

 1. Створення декорацій та костюмів для вистави.
 2. Придбання обладнання:
 • звукове обладнання (пульт, колонки, мікрофони);
 • світове обладнання (пульт, прожектори).

Вистава за творами Т.Г. Шевченка є першим етапом проекту. Довгострокова мета – посилити розвиток театрального мистецтва та зробити театр цікавим та актуальним для мешканців міста Дніпро, особливо – для молоді. Тому, в майбутньому команда проекту працюватиме над створенням нових перфомансів, за творами класичної та сучасної драматургії.

Сподіваємось, що зовсім скоро "Страшні казки від Кобзаря" зустрінуть свого глядача у найнеочікуваніших місцях – хабах, клубах, художніх галереях, інших майданчиках Дніпра. 

Співпраця із представниками культурних та креативних індустрій в м. Дніпро стане одним із засобів забезпечення подальшого фінансування проекту.   

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Подяка від команди проекту в сторіз в Instagram та Facebook

  5 доброчинців

  45 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ви отримаєте постер з авторськими малюнками режисера проекту Т. С. Шевченка

  3 доброчинці

  22 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Ви отримаєте сумку - шопер з логотипом ШЕВЧЕНКО АРТ-ПРОЕКТ

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Ваша винагорода унікальна - ви отримаєте іменне запрошення на виставу "Страшні казки від Кобзаря", а також запрошення на фотосесію та спілкування із акторами

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ви отримаєте можливість взяти участь в майстер-класі із акторської майстерності від режисера та команди проекту

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви отримаєте іменне запрошення на виставу "Страшні казки від Кобзаря" та станете одним з перших глядачів нашої вистави

  5 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

30 проектів зараз чекають твоєї підтримки