157 %
 • 35 425зібрано (з 22 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 13 грудня 2020 р. 19:28

Головне

Швацька майстерня, в якій виготовляються сумки та рюкзаки з вживаного одягу, проходять навчальні майстер-класи а також працює коворкінг, де кожний зможе зробити свою річ, скориставшись обладнанням

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

В світі так багато купують речей. Мода настільки швидкоплинна, а хочеться виглядати стильно, от і купуємо-купуємо, а потім - викидаємо. А що далі відбувається з тими речами? За даними «Грінпіс», в світі щороку виробляється в  100 млрд одиниць одягу. Обсяг відходів модної індустрії складає  92 млн тонн. В залежності від типу тканини розкладається вона від 5 до 20 років. 

Тому ми взялись за переробку вживаного одягу на модні аксесуари - сумки, рюкзаки, банаки, пенали та навіть панами

Ми - це молодіжна організація "Шифт". Ми займаємось розвитком підприємницького мислення в Краматорську, надаємо можливості для саморозвитку молоді. З того часу як в нашій команді з'явилась Тетяна ми почали ще й навчати підлітків та інших бажаючих переробляти старий одяг на нові модні аксесуари, вчити відповідальному споживанню та свідомому відношенню до того, що купуєш, як використовуєш та що з цим стає після того. Тетяна має досвід у шитті 25 років. Тому вона може допомогти створити будь що: від еко сумки до концертного костюму. 


Ця наша діяльність знайшла відгуки в молоді Краматорська і так з'явився коворкінг, який ми створили на базі ГО Шифт. Тут будь хто може прийти ні з чим, а вийти з готовим виробом. Адже в нас є обладнання, вживані джинси, що нам віддають різні доброчинці, і навіть фурнітура. А головне, - тут в учасників народжується творча впевненість. Адже спочатку вони не знають навіть як нитку продіти в голку, а потім беруть і роблять. І в них виходить! 

Наша мета: 


Створити простір для розвитку творчої впевненості молоді, місце, де будь хто може навчитись шити, скористатись обладнанням, створювати нові продукти та, можливо заробляти на своїх творчих талантах. 

 

Кожного дня в коворкінгу по 6-7 відвідувачів, які шиють різні речі: панами, шопери, рюкзаки, бананки, та навіть чохли для укулеле. Нам вже не вистачає тих двох машинок, що в нас є. 

Аби коворкінг і майстерня продовжили працювати ми прийняли рішення про розширення і створити 6 додаткових робочих місць. 

Будемо вдячні кожному, хто відгукнеться на наш проект!

Ось що нам потрібно:

швацькі машинки - 6 штук по 4700 грн

столи розкладні 3 штуки по 2515 грн

стільці 6 штук по 470 грн

манекен 2500 грн

Комісія спільнокошту 4100 грн

Всього 45000 грн

А якщо нас підтримає партнерська програма Котекс, ми додатково купимо вишивальну машинку, яка допоможе нам додавати  неповторний дизайн для наших виробів

Партнер проекту

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Особиста наша подяка та згадка на сторінках в соцмережах

  6 доброчинців

  14 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Екомішочок, який сам про себе говорить: "Не пакет". Перший товар який ми робили в нашій майстерні, щоб зменшити кількість пластикового сміття

  9 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Еко-сумки з авторськими принтами наших коворкерів, зі стилізованим зображенням одного з культурно-мистецьких об'єктів Краматорська

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Індивідуальна консультація від нашої майстрині, що допоможе вам пошити будь що. Тетяна допоможе розробити кроки і дасть поради, аби ви створили те, що задумали.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Майстер-клас для вашої компанії (колег або друзів) виготовлення авторського принту та друку на тканині: футболці, торбі чи шкарпетках

  0 доброчинців

  6 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Виготовимо з ваших старих але улюблених речей щось нове: сумку, рюкзак, чохол для ноутбуку або жилет для вашого собаки

  0 доброчинців

  4 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • І-X.LIVE

  Підтримка інтернет-радіо І-X.LIVE (Інша Хвиля), мета якого поширення українського андеґраунду в Україні та за кордоном

  I-X
  LIVE
  • 18
  • 181
   днів
  • 0
   грн
 • BBC: BEST Beat Course

  Літній освітній курс для студентів технічних університетів зі всієї України.

  Олена
  Левчишин
  • 13
  • 45
   днів
  • 0
   грн