19 %
 • 38 100зібрано (з 195 120 грн)

Головне

Ми – особлива спільнота. Ми шукаємо нові можливості для розвитку своїх сил. Ми хочемо навчатись, працювати і бути нарівні з вами. Ми мріємо займатись професійно сироварінням.

Історія

Хто ви такі і чому саме ви?

Вже більше десяти років наша організація БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» опікується дітьми, молоддю з особливими потребами, які не мають змоги навчатися, оздоровлюватися, засвоювати побутові та соціальні навички, розвивати свій талант. Чисельність фонду складає понад 60 осіб.

Ми прагнемо допомогти адаптуватися їм в оточенні,  яке не завжди сприймає їх адекватно і позитивно.

Нами вже реалізовані проекти : «Свічкова-майстерня», «Соляна кімната», «Не бійся, тільки вір», «Міні – хлібопекарня», «Клас раннього розвитку дитини», «Педагогічна ферма для дітей та осіб з особливими потребами» та інші...

Маємо великий досвід, якісні показники, довіру партнерів, звершені проекти.


Чому саме цей проект?

 Наш проект "Сироварня при педагогічній фермі" дасть змогу молоді з особливими потребами безкоштовно навчатись та здобувати практичні навички у сироварінні, а також працювати в міру своїх можливостей. Наша молодь зможе почувати себе повноцінними членами суспільства та частково забезпечити себе.

БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами» має у власності приміщення (школу) у с. Підгір’я, яке буде служити навчально-адміністративним центром. В якому  облаштовані кімнати для навчання та є кімната для сироваріння. 


На кого, які сфери, у який спосіб?

Діти та молодь з особливими потребами будуть щодня відвідувати заняття та залучатись до терапії та спеціалізованих навчань на педагогічній фермі у с. Підгір’я. А також здобувати професію сироварів. Вони матимуть змогу працювати в міру своїх можливостей, з подальшим працевлаштуванням у даній професії.

   На даний час ми не можемо активно працювати із такою цільовою групою  молоді, адже нам не вистачає  спеціального обладнання.Завдяки цьому обладнанню, ми зможемо організувати ключову діяльність педагогічної ферми  – сироваріння – на належному рівні.


Нам потрібні кошти, щоб закупити обладнання для кімнати сироваріння на педагогічній фермі у селі Підгір’я (175 600 грн) :

- Сироварню –пастеризатор (100л);

- Охолоджувач молока (100 – 200л);

- Сепаратор; 

- Соляний басейн;

- Стіл виробничий;

- Стелаж виробничий 

Звертаємось до усіх не байдужих приєднатися до підтримки цього проекту, адже усі гуртом ми розбудуємо майбутнє України успішним і щасливим! Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 200 грн

  Подяка в соціальних мережах на сторінці БФ "Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами"

  1 доброчинець

 • Внесок від 250 грн

  Горнятко із принтом нашого логотипу

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Різнокольорові свічки ручної роботи із нашої "Свічкової майстерні". Відчуй тепло нашої спільноти!

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Еко торбинка із принтом нашого логотипу

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  Футболка із принтом нашого логотипу

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на екскурсію по педагогічній фермі, де ви зможете познайомитись з нашими улюбленцями та провести з ними незабутній день.

  3 доброчинці

 • Внесок від 1700 грн

  Запрошення на екскурсію по педагогічній фермі, майстер-клас з виготовлення сиру .

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 4975
  • 783
   днів
  • 0
   грн
 • Споріднені

  Проєкт “Споріднені” має мету: об‘єднати українських митців та дітей, які проживають у інтернатних закладах та дитячих будинках сімейного типу задля розвитку їхніх талантів та створення спільних творів

  Діана
  Потоцька
  • 73
  • 99
   днів
  • 0
   грн