142 %
 • 35 599зібрано (з 25 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Як навчити дітей не смітити на вулиці та поважати Природу? Ми надамо їм приклад як звичайне сміття перетворюється на гроші - дамо рішення для сортування в школах та навчимо розділяти відходи

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 13

Історія

Аби сміття перетворилося на цінну та ліквідну вторсировину її треба відсортувати: папір, пластик, скло та метали розкласти по різних контейнерах.

Наш проект мотивує дітей почати сортувати відходи - папір, кришечки, батарейки, ПЕТ пляшки, скло та іншу вторсировину (окрім небезпечних відходів).

Ми порахували: одна школа на 2 тис учнів може щорічно збирати 40 тонн макулатури, що дорівнює 80 000 грн (6-7 тис грн щомісячно) чистого прибутку! Якщо до сортування долучаються батьки, родичі та друзі, ця сумма збільшується в 4-5 разів! В одному тільки Києві - 488 шкіл, які можуть заробляти майже 50 млн грн на рік!

paper

Виручені кошти можна спрямовувати на розвиток школи: благоустрій шкільної території та спортивного майданчика, озеленення, впровадження енергоеффективних технологій - встановлення світлодіодних ламп чи лавок з сонячними батареями, та інше.

Таким чином діти мають велику мотивацію зібрати якомога більше вторсировини, аби зробити свою школу найкращою.

Але як це зробити? 

Ми знаємо! Треба поєднати освітні лекції з реальними рішеннями для сортування - яскравими контейнерами! Діти звикають до сортування дома, бо знають, що можуть принести відсортовану вторсировину  в свою школу. Якщо робити це впрововж місяця, то сформується корисна звичка, яка лишається з людиною на все життя.

Постери

Як ми будемо втілювати проект?

Ми встановимо в школі контейнери для збирання паперу, кришечок та батарейок. Розвісимо біля них кольорові плакати.

Проведемо лекцію, на якій розповімо дітям як сортувати сміття і навіщо (або надамо зрозумілу інструкцію з фото і відео контентом вчителям).

Аби закріпити матеріал, ми проведемо конкурс на збирання макулатури, кращий клас, який набере більш за всіх паперу, зможе відвідати одну з трьох екскурсій - Адміністрацію Президента України, Національний Банк України або Київську Мерію.

lection

Потім ми надамо вчителям перелік компаній-переробників, які можуть приїхати до школи, зважити вторсировину (папір, кришечки, ПЕТ пляшку) та дати за неї найкращу ціну!

Таким чином, цей проект лишається гармонійно сталим і більше не потребує нашої допомоги, натомість він стає джерелом постійного прибутку, та допомагає нам бути більш екологічно свідомими.

ЕКО бокс для макулатури

Проект «Україна БЕЗ сміття» виступає ментором та посередником між вчителем та дитиною, допомагає впровадити корисний проект в шкільну виховну програму. Допомагає утримувати високу мотивацію до сортування серед дітей аби надалі школа постійно отримувала додатковий прибуток за рахунок продажу зібраної вторсировини.

Чи насправді ви мрієте, аби в нас на вулицях було чисто? 

Тоді треба починати виховувати наступне покоління українців прямо зараз. 

Допоможіть дітям встигнути отримати крисну звичку - СОРТУВАННЯ цінних вторинних ресурсів!

tree

Для чого нам потрібна ваша допомога

Виручені кошти будуть спрямовані на:

Виготовлення 2-х картонних ЕКО боксів для паперу, 1 бокса для батарейок, 1 бокса для кришечок.

Друк 10 навчальних кольорових постерів формату А3 на папері із вторсировини, які вчать дітей поводженню з небезпечними відходами, пластиком, папером та іншими вторинними ресурсами.

Додатково ми надамо інструкцію по проведенню лекцій для вчителя (або представника батьківського комітету), яка включає адаптований для дітей відео та фото матеріал, ігрову модель презентації, коли діти активно включаються в обговорення проблеми. Тривалість лекції - 30-40 хвилин.

Також ми проведемо Еко змагання серед класів на кращий  показник по збору макулатури. Клас-переможець отримує приз - цікаву екскурсію(на вибір - Адміністрація Президента України, Київська Мерія, Національний Банк України)

Почесна грамота Рятувальників дерев

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 100 грн

  Наклейка на ноутбук "Я СОРТУЮ"

  8 доброчинців

  192 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Постер формату А3(на вибір з 10-ти). На папері із вторинної вторсировини.

  16 доброчинців

  84 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Набір агітаційних плакатів А3 - 5 шт(Папір, ПЕТ пляшка, Батарейки, Енергозберігаючі лампи, Навіщо сортувати? ) На папері із вторинної вторсировини.

  23 доброчинці

  77 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Екскурсія на сміттєсортувальне підприємство Waste Management Systems(Проліски, виїзд з м. Київ )

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Екскурсія на сміттєсортувальний комплекс в м. Обухів(виїзд з м. Київ)

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Сет контейнерів для сортування(обслуговування для офісів Київа безкоштовне)

  6 доброчинців

  24 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Квиток на "Зелену Школу"

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Лекція в компанії для співробітників(тільки Київ) на тему сортування сміття.

  1 доброчинець

  9 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

56 проектів зараз чекають твоєї підтримки