SPHERE LIFE

 SPHERE LIFE

1%

5 доброчинців

1 177зібрано (з 2 444 444 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Збір коштів для виготовлення та передачі лікувальних пристроїв нашим Воїнам ЗСУ! SPHERE LIFE :"Здоровим бути легко!"

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Компанія SPHERE LIFEhttps://www.spherelife.cc/ була створена для реалізації проекта з просування на ринок нової технології в області традиційної терапії. Це виключно національний проект, який просуває інноваційне лікування різних захворювань, в основі якого лежить технологія «ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ІОННООБМІННИХ ПРОЦЕССІВ». Ця технологія була розроблена, протестована та втілена в життя спеціалістами в різних галузях науки. Спеціалістами компанії була розроблена серія апаратів “Regenerator SF-01” використання яких дозволяє отримати максимальну ефективність від інноваційної технології. Враховуючи умови війни, та перехід всієї економіки держави на військові рейки, нами було прийнято рішення розробити пристрій для військових потреб. Щоб наші захисники мали можливість швидкого лікування від різних вірусних захворювань безпосередньо в зоні проведення бойових дій. Команда компанії SPHERE LIFE пройшла тривалий шлях наукових досліджень, сертифікації виробництва та обладнання. В результаті, це дозволило запропонувати ринку абсолютно безпечний, сертифікований продукт для вирішення найскладніших завдань, що стоять перед медициною.

Модифікації та виконання пристроїв серії “REGENERATOR SF-01”

REGENERATOR SF-01


REGENERATOR SF-01 military


Наукові дослідження проводяться у тісній співпраці разом з Національною Академією Медичних Наук України, у відповідності до всіх норм та стандартів.Отриманні результати клінічних досліджень, підтверджують ефективність нашої технології у боротьбі з різними вірусними захворюваннями, післяопераційній реабілітації та нормалізації роботи всіх систем організму.

Ви можете ознайомитись з деякими відгуками наших клієнтів на нашому сайті. https://www.spherelife.cc/post/цей-відгук-заслуговує-окремої-поваги 

Для чого необхідна Ваша підтримка?

Наша команда, планує передати 5 апаратів “REGENERATOR SF-01 military” для потреб Збройних Сил України. Враховуючи важкі польові умови несення служби, в яких вимушені знаходитись наші Воїни, ми розуміємо що вони постійно стикаються з різними вірусними захворюваннями, та не мають можливість отримати своєчасну необхідну медичну допомогу. Наявність пристрою “REGENERATOR SF-01 military” в зоні ведення бойових дій, знизить період лікування вірусних захворювань, покращить самопочуття кожного Воїна, та прискорить нашу перемогу! Час проведення однієї процедури від 3-х до 5-ти хвилин. Для проведення курсу лікування достатньо 2-5 процедур, та позитивні результати лікування відчуваються через декілька годин після проведення першої процедури.

Зібрані кошти будуть направленні виключно на виробництво пристроїв “REGENERATOR SF-01 military”, які будуть переданні на потреби ЗСУ.

Віримо в нашу перемогу! Ми єдині, в тому наша сила! Слава Україні! Слава нашим воїнам! Смерть ворогам!

В умовах повномасштабної війни, компанія SFERA LIFE не має можливості фінансування проекту в необхідному обсязі, тому ми прийняли рішення для залучення додаткового фінансування.

Виготовлення пристроїв REGENERATOR SF-01 military - 2 000 000,00 грн. Кількість 5 шт. Вартість виготовлення одного пристрою - 400 000,00 грн 

Якщо ми зможемо зібрати більше коштів, то кількість переданих пристроїв буде збільшено відповідно до фінального бюджету, який ми отримуємо по закінченню проекту.

 Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Подяка від команди SPHERE LIFE, та можливість отримання телефонної консультації, щодо інноваційної технології яка використовується в роботі пристрою REGENERATOR SF-01.

  0 доброчинців

  10000 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Сертифікат на отримання лікувальної процедури за допомогою пристрою REGENERATOR SF-01. Кількість процедур - 1. Період дії сертифікату до 2025 року. Можливість передачі сертифікату близьким та рідним.

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Сертифікат на отримання лікувальних процедур за допомогою пристрою REGENERATOR SF-01. Кількість процедур - 3. Період дії сертифікату до 2025 року. Можливість передачі сертифікату близьким та рідним.

  0 доброчинців

  500 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Сертифікат на отримання лікувальних процедур за допомогою пристрою REGENERATOR SF-01. Кількість процедур - 15. Період дії сертифікату до 2025 року. Можливість передачі сертифікату близьким та рідним.

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 400000 грн

  Пристрій REGENERATOR SF-01 для домашнього використання. Необхідні режими лікування різних захворювань. Сервісне та технічне обслуговування пристрою. Гарантійне обслуговування протягом одного року.

  0 доброчинців

  5 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту