66 %
 • 108 700зібрано (з 164 450 грн)

Головне

"Lviv Jiu-Jitsu Academy" – це спортивний хаб з сучасним підходом до виховання майбутніх чемпіонів світу та навчання дітей здоровим та правильним речам.

Історія

Всім привіт!

Ми є школою бразильського джиу-джитсу у Львові.

З 2013 року ми розвиваємо даний спорт в нашому місті, використовуючи сучасні методики та індивідуальний підхід до кожного учня. На даний момент в нашій школі тренується близько  сотні дітей та дорослих.

За час існування школи ми виховали і підготували декілька Чемпіонів Європи, України, численних переможців та призерів національних та міжнародних змагань, доводячи своєю працею, що джиу-джитсу підходить кожному, незважаючи на вік, стать та рівень фізичного розвитку. 


В нас тренуються як обдаровані діти з малозабезпечених чи багатодітних родин, так і успішні спеціалісти чи звичайні студенти, на одному татамі можна зустріти як колишніх ветеранів АТО, так і представників творчої інтелігенції. В нашому середовищі панує відкрита та дружня атмосфера.

Наша школа є завжди рада вітати усіх бажаючих  потренуватись разом з нами та розділити наше захоплення цим чудовим видом єдиноборств.


Для популяризації спорту та здорового способу життя ми кожного року організуємо численні відкриті семінари, майстеркласи та показові виступи.

Також двічі на рік наша команда виступає організаторами масштабних міжнародних змагань у Львові, які збираюсь понад 400 учасників.


На даний момент нашою головною метою є створення простору, який дав би можливість усім талановитим дітям проявити себе та в майбутньому представляти нашу країну на найпрестижніших змаганнях.


Весь цей час ми тренувались в різних залах, орендуючи там певні години для тренувань. Але з часом ми прийшли до ідеї створення власного залу, який був би в нашій власності, оскільки лише в таких умовах можна досягнути тієї високої мети, яку ми ставимо перед собою.

З цією метою я, як головний тренер та засновник вдався до безпрецедентного в українських умовах кроку - за власні кошти я придбав приміщення для нашої майбутньої академії.

Але нажаль через карантин ми позбавлені можливості завершити повноцінний ремонт в нашому залі та запустити роботу власної академії. 

Саме з цієї причини ми звертаємось за допомогою усіх небайдужих. Віримо, що Ваш донейт піде на світлу та добру справу!


На сьогодні ми вже зробили великі капіталовкладення у відкриття нашого залу - загалом близько 40 000 USD

Основну частину ремонту та облаштування залу ми плануємо завершити за власні кошти.

Але наші можливості в даний період є обмеженими. Саме тому ми  просимо Вас допомогти у фінальному облаштуванні нашої Академії.  Будь-яка сума буде для нас важливою.


Основними статтями нашого бюджету, на які ми плануємо витратити кошти, зібрані Вами стануть:

- витрати на облаштування Академії, зокрема купівля татамі та іншого тренувального обладнання;

- облаштування санвузла, душових та роздягалень

- облаштування професійної системи вентиляції приміщення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Публічна подяка на наших сторінках в соцмережах! Дякуємо, що підтримали наш проект!

  4 доброчинці

  496 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Комбо пропозиція в мережі закладів SALALAT де ви зможете обрати салат та крем-суп на вибір у будь-якому із трьох закладів у Львові.

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Онлайн тренування на будь-яку з тем, в яких ми є фахівцями на Ваш вибір. В нас досить знань в різних сферах спорту щоб бути цікавими та корисними для будь-кого. Дякуємо, що підтримали наш проект!

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Мерч з логотипом нашої школи. Дякуємо, що підтримали наш проект!

  4 доброчинці

  11 залишилось

 • Внесок від 1200 грн

  Місячний абонемент в наш новий зал чи місяць онлайн тренувань разом з нашою командою на Ваш вибір.

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Дякуємо за такий великий вклад в наш проект! Даруємо Вам запрошення на масштабний урочистий семінар-відкриття нашого залу.

  5 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

32 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Вода взяла міст і дорогу до екоцентру FluRArium

  Паводки в Карпатах наробили лиха в нашому екоцентрі Flurarium в Карпатах. Водою знесло мости та завалило дороги. Боротись із наслідками повенів ми намагаємось самостійно і запрошуємо вас приєднатися!

  H.k.
  Flurik
  • 12
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Мова нації

  Ми створимо серію відеороликів з відомими українцями та голосами класиків для популяризації нашої мови та літератури. Покажемо, що мова - це ДНК нації, яка мала значення в минулому і сьогоденні.

  Дмитро
  Раков
  • 5
  • 90
   днів
  • 0
   грн