200 %
 • 40 000зібрано (з 20 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Збір коштів на стипендії для вчителів із традиційних шкіл для участі у сімейному кемпі від “Освітній Експеримент”: “Освіта. Родина. Взаємодія”, м.Святогірськ, 16 - 18 серпня 2019 р.

Історія

Хто ми?


Ми - команда батьків-новаторів, які не чекають на зміни «зверху», а самостійно застосовують різні методи для покращення якості освіти. Ми навчаємо дітей вдома, створюємо міні-школи, вчимося впливати на роботу батьківських комітетів або організовуємо для своїх дітей дистанційне навчання. Ми об’єднуємо однодумців і започатковуємо зміни в наших спільнотах.


З кожним роком кількість сімей, яких не задовольняє консервативна школа і які шукають альтернативні моделі освіти для своїх дітей, росте.


Ми пропонуємо майданчик для обміну досвідом. Ми пропагандуємо горизонтальний формат, в якому немає вчителів та учнів, доповідачів та слухачів. Є учасники, які співтворять простір для обміну досвідом та навчаються один в одного.

Наша історія


Перший сімейний кемп для дітей та дорослих ми провели в 2014 році. В перший рік до нас приїхали 100 людей, в другий - 200, в третій - 300, а в 2018 ми провели рекордно велику міжнародну подію на 450 людей, третина з яких були діти, які спів-творили свою програму нарівні з дорослими.

В 2018 році представники Освітнього експерименту ввійшли до робочої групи при Міністерстві освіти і науки України для обговорення «Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти», яке регулюватиме екстернат, педагогічний патронаж, сімейну освіту та індивідуальні форми навчання.

Продовжуємо цю справу і у 2019 році.

Протягом 2018 року в українських виданнях та на телеканалах з’явилося 28 інтерв’ю та матеріалів  про нашу діяльність. 

Наша ціль

Створення середовища для батьків та дітей, вчителів традиційних та альтернативних просторів, залучення спікерів освітян-професіоналів для можливості спілкуватись, надихатись, отримувати відповіді, заряджатись на дії.

Зростання спільноти бажаючих змінити систему, змінити підходи до навчання дітей, організаторів змін на будь-якому рівні.

Ми вважаємо, що ініціаторами змін у системі освіти України можуть бути тільки небайдужі активні батьки.

Бачимо наше суспільство самодостатнім, а наших дітей усміхненими, щасливими та реалізованими. 

Що ми робимо?Чому ми це робимо?

Нас всіх об’єднало питання невідповідністі сьогоднішньої ситуації в освіті викликам майбутнього. На шляху пошуку відповіді на це питання ми зустріли багато цікавих людей, справжніх професіоналів своєї справи, які вражали нас своєю відкритістю і бажанням ділитися знаннями та досвідом. Один раз на рік, на протязі останніх п’яти років ми всі збираємось в одному місці, де ділимось ідеями і досвідом, надихаємо один одного та знаходимо ресурси для втілення своїх ідей в життя.

Минулого року кемп відбувся на Вінничині: 

Ми підтримуємо, як розвиток освітніх альтернатив поза звичайною школою так і зміни традиційної системи освіти зсередини. Зокрема через донесення інформації про сучасний стан і тенденції розвитку освіти у світі до вчителів загальноосвітніх шкіл. Адже лише через зміну світогляду вчителів можна якісно змінити процес виховання майбутніх поколінь.


Як показує практика, багато шкільних вчителів працюють в інформаційному вакуумі. Через брак часу і недостатності або повної відсутності фінансування вони не мають змоги дізнатися, як освіта змінюється саме зараз. Однак ми знаємо, що в школах є вчителі, у яких є бажання змінюватись, розвиватись, знаходити індивідуальний підхід до дітей та дізнаватися про нові підходи в освіті, переймати досвід.

Ми піклуємося про те, щоб вчителі із традиційних шкіл мали змогу долучитися до цієї події, бо вони можуть змінювати систему зсередини.


Скільки нам потрібно?

Нам потрібно 20 000 гривень на стипендії для вчителів. Ця сума буде додатком до нашого бюджету, який ми плануємо використати на стипендії для вчителів, а також сімей, які мають бажання долучитись. 

Отримати право на стипендію зможуть вчителі та члени їх сімей з усіх регіонів України. Особливу увагу ми приділяємо  вчителям, які працюють у невеликих містах і селищах


Стипендіі покриватимуть:Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Аудіоподяка від команди Освітній Експеримент

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Рукописний лист подяки від команди організаторів

  7 доброчинців

  43 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Аудіозапис однієї лекціі з кемпу Святогірськ 2019

  5 доброчинців

  45 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Аудіозаписи 5 лекцій на вибір з кемпу Святогірськ 2019

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Аудіозаписи 10 лекцій на вибір з кемпу Святогірськ 2019

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Статус: офіційний партнер проведення Сімейного Кемпу Святогірськ 2019

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Статус: офіційний спонсор проведення Сімейного Кемпу Освятній Екмперимент Святогірськ 2019

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

37 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • І-X.LIVE

  Підтримка інтернет-радіо І-X.LIVE (Інша Хвиля), мета якого поширення українського андеґраунду в Україні та за кордоном

  I-X
  LIVE
  • 12
  • 160
   днів
  • 0
   грн
 • «Служба розшуку дітей» потребує Вашої допомоги

  Ми збираємо кошти на інформаційну кампанію задля допомоги безпритульним дітям, які опинились на вулиці під час пандемії та карантину.

  Софія
  Огій
  • 194
  • 100
   днів
  • 0
   грн