35 %
 • 19 023зібрано (з 55 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Журнал "STONE" – це перше україномовне видання про моду, красу, подорожі, графічних дизайнерів та блогерів у мінімалістичній стилістиці.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Обравши, на перший погляд, різні за своєю візуальною частиною тематичні напрями, ми прискіпливо підбирали матеріал декілька місяців. Звужували коло тем, сперечалися про те, що лягатиме у нашу концепцію, а що ні. Зупинилися на розділах, які можна назвати ідеальними у своїх сферах. Ми будемо відкривати молоді таланти у світі української моди, розповідати про сферу краси, радіти шаленим ідеям графічних дизайнерів, дізнаватися про естетичних Instagram та відео блогерів та звісно ж, подорожувати! Усе це буде подаватися у максимально естетичній та мінімалістичній верстці.


ЧАС ЗБИРАТИ КАМІННЯ

Нас часто запитують, чому саме "STONE", чому камінь? Камінь уособлює стабільність та ідеальність форм. Кожен номер нашого видання буде називатися певним видом каменю і буде відповідати його забарвленню. Наш перший номер присвячений білому кольору і буде називатися "Мармур". Білий – тому що перший. З чистого аркуша, з початку. Все дуже просто.

РОЗДІЛИ

Ми спробували подивитися на тему моди та краси з точки зору мінімалізму та його естетики і ми це зробили. Команда вийшла на абсолютно неймовірних українських молодих дизайнерів одягу та тих, хто лише починає сходити нагору. Вони будуть розповідати про смак, специфіку роботи у цій сфері в Україні та про те, що їх надихає. У розділі "Краса", наші та запрошені автори створюватимуть абсолютно неймовірні б'юті зйомки та розповідатимуть про сферу краси так, щоб це стало цікаво не лише дівчатам. 

Ми, як і багато хто з вас, любимо гортати цупкі сторінки видань, споглядати деталі, милуватися мистецько виконаними виробами і природними дивами. Але є люди, які це все помічають ще більше. Вони живуть цим. Вони шукають і знаходяться у постійному пошуці. Один із розділів нашого журналу буде присвячено Instagram та YouTube блогерам. Ми покажемо вам тих, хто надихає. Це буде перше видання в світі яке буде розповідати про Instagram спільноту.Розділ "Графічний дизайн" поєднає у собі різні підтеми, такі як: каліграфія (леттерінг), брендинг, історія та витоки дизайну та інші. Ми будемо спілкуватися із талаовитими молодими майстрами з України та світу, а також створювати особливі та унікальні дизайнерські проекти та, звісно ж, публікувати їх. Це буде чи не перше україномовне видання у цій стилістиці про тему графічного дизайну в Україні.
Будемо розповідати також про подорожі, далекі та близькі. Про далекі краї, про естетику природної краси та величі, а також про творіння людей та їх історію. Ми будемо показувати особливі місця України, так, але головною родзинкою у нас будуть подорожі українців у цікаві місця на світовій мапі! 
МОВА

Для нас є принциповим видавати наш журнал саме українською мовою. Поглянувши на полиці із журналами і дослідивши їх протягом п'яти хвилин будь-хто зможе із впевненістю сказати, що переважає там явно не українська мова. Чомусь у Польщі, до прикладу, світові видання друкують польською, у Німеччині - німецькою, так само, як, наприклад, у Італії - італійською. І це ні у кого не викликає подив. Чомусь лише у нас усі ці видання друкуються мовою іншої країни. Маємо, в певному сенсі, кризу наповнення ринку україномовними якісними виданнями, особливо серед естетичної, модної та мистецької тематики. Хочеться виправити цю несправедливість і додати щось своє. STONE буде видаватися українською.

БЮДЖЕТ

90% суми, яку ми збираємо піде на перший тираж, це вартість його друку. Інші 10% підуть на підготовку промо та запуск інтернет магазину де можна буде замовити журнал. Окрім цього він буде продаватися у різноманітних естетичних кав'ярнях, ресторанах та HUB'ах у Києві, Львові, Дніпрі, та інших містах, із якими ми досі ведемо перемови на цю тему

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Подяка від команди та дизайнерська листівка від наших друзів Remember.Me Designs.

  6 доброчинців

  14 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Особисте запрошення на першу презентацію журналу та маленький сюрприз від команди, який ви отримаєте на презентації.

  4 доброчинці

  146 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Ви першими отримаєте примірник журналу із підписами авторів у гарній упаковці.

  41 доброчинець

  59 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Примірник із підписами авторів та особистими побажаннями + вечеря з усією редакцією у затишному кафе.

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ваше ім'я та ваш профіль в інстаграм з фото, яке ми оберемо з'явиться у першому номері журналу, як людини, яка допомогла у створенні цього проекту + примірник журналу з підписами та листівкою.

  2 доброчинці

  13 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Ви отримаєте можливість долучитися до створення другого номеру журналу і отримати перши та другий номер у подарунковій упаковці.

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

23 проекти зараз чекають твоєї підтримки