8 %
 • 8 550зібрано (з 100 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Проект спрямовано на підвищення рівня громадянської свідомості та активності серед молоді, шляхом створення альтернативної платформи неформальної освіти.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія


Привіт, ми - #СтудіїРозвитку і ми віримо в те, що молодь - рушійна сила змін у суспільстві!            Коротко про нас!

#СтудіїРозвитку – постійно діюча платформа, що розвивається.

 Засновницями  #СтудіїРозвитку є соціальні працівниці громадської організації «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», організації з 18-ти річним досвідом роботи, одним з напрямів роботи якої є проведення профілактичних тренінгових занять у професійно-технічних навчальних закладах (далі – ПТНЗ) міста Києва. Тож, у 2016 році першими учасниками та учасницями  #СтудіїРозвитку були учні-лідери з ПТНЗ.

 •   У 2017 році ми запустили нову хвилю #СтудіїРозвитку і цього разу нам  вдалось долучити ще більше молоді шляхом розповсюдження у соціальних мережах он-лайн анкети для здійснення набору учасників та проведення презентацій серед студентів у  ВНЗ м. Києва.

 

 • Того ж року  #СтудіїРозвитку запускають марафон #10_ініціатив, що спрямований на виконання 10-ти івентів, які здатні позитивно  вплинути  на думку пересічних громадян щодо соціально значущих проблем,надають позитивний приклад іншій молоді для прийняття відповідальності за свої вчинки та розуміння того, що зміни треба починати з СЕБЕ!  
 • З вересня 2018 року оголошується новий набір учасників та учасниць  #СтудіїРозвитку

Ми зростаємо  і хочемо робити ще крутіші події, фестивалі, виставки, створювати майданчики для обміну ідеями та досвідом їх втілення з молоддю інших міст!


         Чому ми це робимо?


У місті Києві функціонує ряд установ та організацій, які реалізовують молодіжну політику та залучають молодь до здійснення суспільно-корисної діяльності, але, як свідчать статистичні дані за 2017 рік – велика кількість молоді не є соціально-активною, на що є ряд причин: відсутність вільного часу, відсутність навички проведення корисного дозвілля, хибне уявлення щодо волонтерства та ролі громадських організацій у житті міста, відсутність у ряду молодіжних організацій або ж таких, що покликані працювати з молоддю, реальних та дієвих інструментів мотивування молодих людей до участі.

Ми пропонуємо альтернативу – простір, де підлітки та молодь не лише дізнаються як, де та  яким чином можна організовувати та проводити дозвілля, розвинути в собі громадянську позицію, а й отримають можливість навчитись та створювати заходи на користь громади, тим самим подаючи позитивний приклад ровесникам, пересічним громадянам, своєму найближчому оточенню.
           Як ми це робимо? 


#СтудіїРозвитку - це платформа неформальної освіти, програма якої включає не типові зустрічі для підлітків та молоді міста Києва  спрямовані на:

 • саморозвиток;
 • усвідомлення важливості громадянської активності;
 • участь молоді в житті громади;
 • соціальні експедиції;
 • тематичні нетворки;
 • створення ініціатив та суспільно-корисних заходів;
 • рекламування діяльності;
 • створення електронного журналу ініціатив. Програма триває 3 місяці і є абсолютно БЕЗКОШТОВНОЮ для всіх бажаючих мешканців міста Київ, віком від 14 до 23 років.

Шляхом розповсюдження он-лайн анкети в соціальних мережах для реєстрації, ми обираємо 20 учасників та учасниць, які відповідають усім критеріям  (а головне – мають  високу  вмотивованість   змінювати життя на краще)

Впродовж 3-х місяців учасники та учасниці проходять навчальну програму, а після - практикують свої знання, організовуючи #10_ініціатив (10 добрих справ, що піднімають соціально-важливі питання у суспільстві та змушують привернути до себе увагу, закликають громаду до діалогу або роблять навколишній світ кращим).


             А який результат?

Головним результатом є можливість учасників та учасниць усвідомлювати свою позицію на рівні громади, розвивати зацікавленість до  розвитку, поширювати досвід, та змінювати суспільство на краще. Результатом діяльності #СтудіїРозвитку є створення електронного журналу «10_ініціатив», де кожен учасник ділиться досвідом у розробці заходів, та який містить у собі перелік ініціатив з детальною інструкцією для їхньої реалізації.

Посібник розповсюджується серед молодіжних центів усіх регіонів України, та навчальних закладів міста Київ та є порадником при ініціативі реалізації позитивних заходів.
        Хто по той бік екрану?

Засновницями та за сумісництвом тренерками #СтудіїРозвитку є соціальні працівниці громадської організації «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», які не бояться ставити найвищі цілі та впевнено йти до досягнення якнайкращого результату.


#СтудіїРозвитку - це реальний шанс бути почутим, реалізувати свої задуми, та бути корисним суспільству!
           На що підуть кошти? 

1.      Підготовка 30 лідерів, які здатні створювати ініціативи на рівні громади;

2.      Реалізація #10 ініціатив (10 добрих справ, що піднімають соціально-важливі питання суспільства  та змушують привернути до себе увагу, закликають громаду до діалогу або роблять навколишній світ кращим),   створені та проведені учасниками #СтудіїРозвитку

3.      Розроблення електронного  журналу «10 ініціатив» ( детально ділимось інформацією, про те як ми досягли успіху та надаємо  корисні поради для бажаючих повторити наш досвід). 

4.     Організація нетворкінгу для поширення діяльності студійців, цінності демократії і важливості прийняття самостійних рішень серед молоді.


Ми ростемо і хочемо, щоб учасники та учасниці #СтудіїРозвитку відвідували ще крутіші заходи та заклади, спілкувались із ще крутішими спікерами, відкривали ширші горизонти та долали  вищі вершини!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 1 грн

  від 1 грн і більше Просто підтримую крутий проект!

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  від 50 грн. і більше Листівка з подякою від #Студії Розвитку

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  від 100 грн. і більше Блокнот з оригінальним принтом від #Студії Розвитку

  2 доброчинці

  298 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  від 300 грн і більше Шопер з оригінальним принтом від #Студії Розвитку

  3 доброчинці

  497 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  від 500 грн і більше Шопер та блокнот з оригінальним принтом від #Студії Розвитку

  2 доброчинці

  698 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  від 700 грн і більше Відвідування одного з івентів #Студії Розвитку, виступ на одній із зустрічей #Студії Розвитку у ролі спікера

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  від 1000грн. і більше Майстер-клас від організаторів #СтудіїРозвитку на обрану Вами тему : "Як створити захід, що підкорить світ", "Team building - створи команду мрії", " Ораторське мистецтво".

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Print studio «My Space» – працевлаштовує постраждалих жінок

  Print studio «My Space» – працевлаштовує жінок, постраждалих від домашнього насильства . Ціль - реінтегрувати жінок у суспільство й допомогти розвивати професійний потенціал та фінансову спроможність

  Анатолій
  Павленко
  • 10
  • 110
   днів
  • 0
   грн
 • Еко Майбутнє

  Проект «ECO Майбутнє»- це програма презентування крафтового підприємництва. Проведення еко-фестивалів містами України (Мелітополь, Буча та ін.) для популіризації еко культури та еко свідомості.

  Наталья
  Рудич
  • 1
  • 100
   днів
  • 0
   грн