3 %
 • 3 000зібрано (з 100 000 грн)

Головне

Проект спрямовано на підвищення рівня громадянської свідомості та активності серед молоді, шляхом створення альтернативної платформи неформальної освіти.

Історія


Привіт, ми - #СтудіїРозвитку і ми віримо в те, що молодь - рушійна сила змін у суспільстві!            Коротко про нас!

#СтудіїРозвитку – постійно діюча платформа, що розвивається.

 Засновницями  #СтудіїРозвитку є соціальні працівниці громадської організації «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», організації з 18-ти річним досвідом роботи, одним з напрямів роботи якої є проведення профілактичних тренінгових занять у професійно-технічних навчальних закладах (далі – ПТНЗ) міста Києва. Тож, у 2016 році першими учасниками та учасницями  #СтудіїРозвитку були учні-лідери з ПТНЗ.

 •   У 2017 році ми запустили нову хвилю #СтудіїРозвитку і цього разу нам  вдалось долучити ще більше молоді шляхом розповсюдження у соціальних мережах он-лайн анкети для здійснення набору учасників та проведення презентацій серед студентів у  ВНЗ м. Києва.

 

 • Того ж року  #СтудіїРозвитку запускають марафон #10_ініціатив, що спрямований на виконання 10-ти івентів, які здатні позитивно  вплинути  на думку пересічних громадян щодо соціально значущих проблем,надають позитивний приклад іншій молоді для прийняття відповідальності за свої вчинки та розуміння того, що зміни треба починати з СЕБЕ!  
 • З вересня 2018 року оголошується новий набір учасників та учасниць  #СтудіїРозвитку

Ми зростаємо  і хочемо робити ще крутіші події, фестивалі, виставки, створювати майданчики для обміну ідеями та досвідом їх втілення з молоддю інших міст!


         Чому ми це робимо?


У місті Києві функціонує ряд установ та організацій, які реалізовують молодіжну політику та залучають молодь до здійснення суспільно-корисної діяльності, але, як свідчать статистичні дані за 2017 рік – велика кількість молоді не є соціально-активною, на що є ряд причин: відсутність вільного часу, відсутність навички проведення корисного дозвілля, хибне уявлення щодо волонтерства та ролі громадських організацій у житті міста, відсутність у ряду молодіжних організацій або ж таких, що покликані працювати з молоддю, реальних та дієвих інструментів мотивування молодих людей до участі.

Ми пропонуємо альтернативу – простір, де підлітки та молодь не лише дізнаються як, де та  яким чином можна організовувати та проводити дозвілля, розвинути в собі громадянську позицію, а й отримають можливість навчитись та створювати заходи на користь громади, тим самим подаючи позитивний приклад ровесникам, пересічним громадянам, своєму найближчому оточенню.
           Як ми це робимо? 


#СтудіїРозвитку - це платформа неформальної освіти, програма якої включає не типові зустрічі для підлітків та молоді міста Києва  спрямовані на:

 • саморозвиток;
 • усвідомлення важливості громадянської активності;
 • участь молоді в житті громади;
 • соціальні експедиції;
 • тематичні нетворки;
 • створення ініціатив та суспільно-корисних заходів;
 • рекламування діяльності;
 • створення електронного журналу ініціатив. Програма триває 3 місяці і є абсолютно БЕЗКОШТОВНОЮ для всіх бажаючих мешканців міста Київ, віком від 14 до 23 років.

Шляхом розповсюдження он-лайн анкети в соціальних мережах для реєстрації, ми обираємо 20 учасників та учасниць, які відповідають усім критеріям  (а головне – мають  високу  вмотивованість   змінювати життя на краще)

Впродовж 3-х місяців учасники та учасниці проходять навчальну програму, а після - практикують свої знання, організовуючи #10_ініціатив (10 добрих справ, що піднімають соціально-важливі питання у суспільстві та змушують привернути до себе увагу, закликають громаду до діалогу або роблять навколишній світ кращим).


             А який результат?

Головним результатом є можливість учасників та учасниць усвідомлювати свою позицію на рівні громади, розвивати зацікавленість до  розвитку, поширювати досвід, та змінювати суспільство на краще. Результатом діяльності #СтудіїРозвитку є створення електронного журналу «10_ініціатив», де кожен учасник ділиться досвідом у розробці заходів, та який містить у собі перелік ініціатив з детальною інструкцією для їхньої реалізації.

Посібник розповсюджується серед молодіжних центів усіх регіонів України, та навчальних закладів міста Київ та є порадником при ініціативі реалізації позитивних заходів.
        Хто по той бік екрану?

Засновницями та за сумісництвом тренерками #СтудіїРозвитку є соціальні працівниці громадської організації «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер», які не бояться ставити найвищі цілі та впевнено йти до досягнення якнайкращого результату.


#СтудіїРозвитку - це реальний шанс бути почутим, реалізувати свої задуми, та бути корисним суспільству!
           На що підуть кошти? 

1.      Підготовка 30 лідерів, які здатні створювати ініціативи на рівні громади;

2.      Реалізація #10 ініціатив (10 добрих справ, що піднімають соціально-важливі питання суспільства  та змушують привернути до себе увагу, закликають громаду до діалогу або роблять навколишній світ кращим),   створені та проведені учасниками #СтудіїРозвитку

3.      Розроблення електронного  журналу «10 ініціатив» ( детально ділимось інформацією, про те як ми досягли успіху та надаємо  корисні поради для бажаючих повторити наш досвід). 

4.     Організація нетворкінгу для поширення діяльності студійців, цінності демократії і важливості прийняття самостійних рішень серед молоді.


Ми ростемо і хочемо, щоб учасники та учасниці #СтудіїРозвитку відвідували ще крутіші заходи та заклади, спілкувались із ще крутішими спікерами, відкривали ширші горизонти та долали  вищі вершини!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 1 грн

  від 1 грн і більше Просто підтримую крутий проект!

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  від 50 грн. і більше Листівка з подякою від #Студії Розвитку

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  від 100 грн. і більше Блокнот з оригінальним принтом від #Студії Розвитку

  0 доброчинців

  300 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  від 300 грн і більше Шопер з оригінальним принтом від #Студії Розвитку

  3 доброчинці

  497 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  від 500 грн і більше Шопер та блокнот з оригінальним принтом від #Студії Розвитку

  2 доброчинці

  698 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  від 700 грн і більше Відвідування одного з івентів #Студії Розвитку, виступ на одній із зустрічей #Студії Розвитку у ролі спікера

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  від 1000грн. і більше Майстер-клас від організаторів #СтудіїРозвитку на обрану Вами тему : "Як створити захід, що підкорить світ", "Team building - створи команду мрії", " Ораторське мистецтво".

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

19 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • "Канікули Offline"

  Ми створюємо кінофільми, сприяючи саморозвитку дітей в умовах інформаційного суспільства

  Артём
  Бондаренко
  • 26
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Фестиваль екоплакату 4-Й БЛОК

  4-й Блок - це фестиваль, котрий уже майже 30 років мовою дизайну змінює ставлення людей до навклишнього світу і до себе. Сьогодні 4-й Блок – це найбільший в Україні фестиваль плакату та дизайну.

  Association
  4block
  • 76
  • 40
   днів
  • 0
   грн