109 %
 • 76 500зібрано (з 69 951 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

СТУДІЯ ELEMENTарного МУЗИКУВАННЯ - натхненне місце для самовираження дітей через гру на елементарних музичних інструментах

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 9

Історія

СТУДІЯ  ELEMENTарного  МУЗИКУВАННЯ   -  натхненне місце для самовираження дітей через гру на елементарних музичних інструментах. Це порятунок для батьків, які не знають, як розвивати свого однорічного малюка. Це альтернатива курсам раннього розвитку, які можуть забрати у дитини щасливе «дошкілля». Це місце, де дитина через музику, рух та гру, пізнає себе, своє тіло та вчиться бути в контакті з оточуючими.  І навіть більше. «Бонусом» цього вчаться й батьки.   


Вперше в Черкасах малюки та їхні батьки отримають можливість навчатися в підготовленому музичному середовищі, використовуючи  підхід  Карла Орфа, який поєднує гру на елементарних музичних інструментах, танець і спів. Ця, спеціально розроблена  для дітей методика, розвиває мову, пам’ять та емоційний інтелект. Через музику діти проживають почуття, позбавляються від негативу, заспокоюються та зосереджуються.

Регулярні заняття з елементарного музикування рятують сучасних дітей від впливу гаджетів, від яких малюк стає залежним, безініціативним або гіперактивним. А головне, дитина вчиться взаємодіяти з РЕАЛЬНИМ СВІТОМ, що в майбутньому допоможе успішно будувати стосунки та кар’єру.

Власне тому ми хочемо  створити  гармонійний простір для творчості, де близько 200 дітей могли б  знімати стрес та напруження, самовиражатися  через гру на елементарних музичних інструментах,  відчувати РАДІСТЬ  від імпровізації. Під керівництвом  досвідчених викладачів, граючи в імпровізованих «оркестрах», і однорічна дитина відчуває себе щасливою та успішною.


ЯК МИ ЦЕ РОБИМО?

На наші  заняття  приходять дітлахи за  віковими  групами  від 1-го до 6 років. Під час заняття діти створюють маленькі музичні вистави із цікавих  історій, віршів, забавлянок. Усе це за допомогою гри на елементарних музичних інструментах,   різних рухів, ритмів, шумових ефектів (свист, шарудіння, звуки шейкерів, барабанів, металофонів та  інших елементарних  музичних  інструментів), різних сенсорних засобів (ліхтарики, кульки, хусточки тощо).


ПРИНЦИПИ НАШОГО ПІДХОДУ

  

ЩО ВЖЕ Є?

- Надзвичайно кваліфікований та закоханий у свою роботу педагог Анна Комкіна, яка  має свій підхід у  розвитку дітей через музику. Десятки дітей та батьків УЖЕ відчули на собі позитивний ефект занять – діти «на льоту» вивчають іноземні мови, простіше переживають вікові кризи, стали більш відкритими, врівноваженими та приязними.- Частина музичних інструментів та інших аксесуарів для відчуття радості музикування у малюків.

- Приміщення для занять музикуванням.

- Команда, яка має намір втілити проект.

- План роботи студії, яку 6 днів на тиждень протягом 6-ти годин зможе відвідати кожен маленький та дорослий черкащанин.

ЩО ЩЕ ПОТРІБНО?

Друзі! Потрібно якісно розширити набір музичних  інструментів, аби дати відчути усю повноту звучання світу! А також потрібні елементарні меблі, та інвентар.


І НАОСТАНОК,

ОСЬ, ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС БАТЬКИ МАЛЮКІВ, ПСИХОЛОГИ ТА ПАРТНЕРИ

4-річний Захар Печений за допомогою занять з музики успішно долає вікові кризи. За словами його мами Наталії Печеної, достатньо хлопчику «відпустити» за допомогою музики образи чи непорозуміння, які виникли в дитсадку, і від дитячої агресії не лишається і сліду.

Марія Теличко, мама 2-річної Люби,  розповідає, що заняття в студії елементарного музикування стали для її дворічної доньки Люби чи не єдиною альтернативою пісочниці. Вже після першого заняття дівчинка почала… співати.

Лілія Панчева переконана – її 8-річний син Арсен з легкістю вчить англійську і німецьку саме тому, що ще з найменшого віку відвідував заняття Анни Комкіної.

Для багатодітної мами Тетяни Волочай, елементарне музикування  - це розвиток у малюків «шостого почуття».

За словами партнера проекту  та засновника «Миразвону» (проекту дзвонарної музики) Максима Киселевського, елементарне музикування позитивно впливає на розвиток мислення та нестандартного підходу до вирішення завдань.

Психолог Валентина Захарченко стверджує, що такі заняття музикою розвивають різні види пам’яті, вираження та сприйняття себе, що особливо важливо для маленьких дітей. Окрім того, безоціночний підхід дає можливість дитині досягти успіху в перших маленьких справах, що зробить її більш впевненою в подальшому житті.

А викладач музики, Анна Комкіна, спочатку  багато експериментувала зі своїми дітьми, доки знайшла найбільш гармонійний підхід до розвитку малюків, і тепер навчає цьому усіх бажаючих.

Це не магія. Це СТУДІЯ  ELEMENTарного  МУЗИКУВАННЯ. Долучіться до надзвичайної  і  корисної справи!

Бюджет проекту:

Музичні інструменти:

 • Ксилофони – 22 225 грн.;
 • Металофони – 11 063 грн.;
 • Барабани – 8 716 грн.;
 • Перкусія – 5 947 грн.;

Облаштування приміщення, меблі та інвентар – 22 000 грн.


Приєднуйтеся до нашої сторінки у фейсбуці


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 11
 • Внесок від 100 грн

  Листівка, яка навчить вас рухів, які показують ноти. Через взаємодію з тілом, діточки легко засвоюють нову інформацію

  1 доброчинець

  59 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Свисток у формі пташки - один із найдавніших музичних інтрументів з трипільським візерунком, на якому можна насвистувати елементарну музику з 3-х нот

  6 доброчинців

  34 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Диск із особливою заспокійливою музикою від Проекту дзвонарної музики "Миразвон", для гармонізації внутрішнього стану та думок

  12 доброчинців

  13 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Еко-торба "Мама, татко, я - музично-щаслива сім'я" з принтом СТУДІЇ ELEMENTарного МУЗИКУВАННЯ

  5 доброчинців

  35 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книжка "Колисанки і дрімливі вірші" від видавництва Старого Лева для вашого малюка

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Ми даруємо вам 2 квитки на концерт-релаксацію в Києві з тібетськими чашами від проекту дзвонарної музики "Миразвон"

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ми подаруємо 3 місяці безкоштовних занять для вашого малюка в Студії ELEMENTарного музикування, м.Черкаси

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Набір перкусії для ELEMENTарного музикування

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Годинна фотосесія від фотографа нашого проекту Сергія Черкасова в Черкасах

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Набір перкусії для ELEMENTарного музикування

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Набір перкусії для ELEMENTарного музикування

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки