100 %
 • 78 023зібрано (з 78 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 03 січня 2021 р. 17:59

Головне

Підтримайте проєкт створення повнометражного дитячого фільму-мюзиклу про історію стосунків батька та його невгамовної доньки, які напередодні свята Миколая потрапляють в одну дуже цікаву історію.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

ТИ - ДИТИНА, ПОКИ ТИ ВІРИШ!

Проєкт/фільм "В.о. святого Миколая" - це історія стосунків батька та доньки, які, через сімейні перепетії, напередодні свята Миколая шукають щастя одне в одному. Батько - це одинак, дружина якого загинула за трагічних обставин, і він самотужки намагається виховувати свою непосидючу доньку, яка шукає підтримки в батька на шляху до своєї ВЕЛИКОЇ ДИТЯЧОЇ МРІЇ.


В історії фільму кожен член нашої знімальної команди знаходить щось своє. Особисто я, як автор проєкту, ототожнюю себе з головним героєм фільму, батьком Юстини. Розпочати цей проєкт мене спонукала любов до власної дитини і жаль до того згаяного часу, що я витрачав на свої амбіції та кар'єрні потуги. Саме через призму цієї історії я намагаюся донести свій життєвий урок про цінність сім'ї та часу проведеного з дітьми.


Яка мета нашого проєкту/фільму?

Фільм - ніжна драматична історія, яку, ми впевнені, усі захочуть переглядати раз за разом, слухаючи улюблені пісні та відчуваючи кожного разу ті ж ніжні емоції, що і при першому перегляді. Така собі сімейна святкова Історія.


Мета проєкту - створити сучасне дитяче українське кіно про наші цінності, з нашими героями та традиціями в сучасній популярній оболонці. Попри це, в рамках фільму, ми намагаємося донести 2 основні думки:

 • в житті немає нічого ціннішого як час проведений з дітьми (сім'єю);
 • подарунки Миколая - це подарунки долі, які ми отримуємо не лише під подушку 19 грудня, а й протягом усього свого життя. 


Яка наша мотивація?

Наша основна мотивація - створити український продукт з максимальним залученням аматорів (дати можливість початківцям реалізувати себе в кіноіндустрії), в якому розповісти про наші звичаї; створити продукт, що доповнить дитячу українську культуру. Ми хочемо показати, що сучасне дитяче українське кіно може бути доступним, цікавим, популярним, таким, якого хочеться ще і ще! Ця порція позитиву - головна кінострава ваших майбутніх святкувань зустрічі нового року в сімейному колі. Наша мотивація - це також і наші діти, які повинні творити та бачити/чути українське!


Підтримайте нас будь ласка

На сьогодні ми уже відзняли 100% запланованого фільму. Проте просимо Вас про підтримку, яку буде скеровано на популяризацію Фільму, а саме промокампанію, яка є надзвичайно важливою в питанні успішності Проєкту. Ресурси також буде скеровано на завершальні роботи з оформлення Фільму: титрування, кольорокорекція, створення анімації. Ми впевнені, що зовсім скоро зустрінемося в кінотеатрі/на екранах національних телеканалів/стрімінгових сервісах і разом отримаємо задоволення від успішного спільного результату.


Не можемо дочекатися зустрічі з Вами!

Наш фільм планується до виходу в грудні 2020 року - січні 2021 року та поширюватиметься мережами кінотеатрів, а також через мережу національного телебачення. Тривалість фільму - 75 хв, він міститиме 11 оригінальних музичних композиції та різноманітні їхні варіації. В фільмі присутні понад 20 оригінальних персонажів.


Трішки про нас, авторів проєкту

Авторами проєкту є я, Михайло Лишак, та моя дружина Галина Лишак. З 2010 року Галина займається позаурочним вихованням дітей за напрямками вокал, хореографія та акторська майстерність. Даний фільм є нашим спільним дебютом в кінематографії. На шляху до цього проєкту я займався зйомками дитячих передач, документальних фільмів, ВЛОГ'ів, музичних кліпів тощо. Галина, як режисерка театру та кіно, ставила вистави, урочистості, передачі та музичні кліпи. Наш тандем впевнено рухався до 2019 року. Власне у 2019 році у складі ГО "ВАУ Студіо" ми подалися на грант від УКФ, який виграли і з вересня 2019 року, спільно з Богданом Кривенем (режисером), Лачіном Аллахверді (оператор постановник), Роландом Орбаном, Андрієм Мандюком (композиторами та саунддизайнерами), подружжям Дзівінських (хореографія та МЕГА-підтримка), Олегом Пригодою (актор) та багатьма іншими, розпочали свою роботу над нашим проєктом.


Фільм "В.о. святого Миколая" - це близька нам історія, яка нагадує, що в житті є по-справжньому важливі речі, які дуже легко втратити. Якщо Вам це близьке, підтримайте нас - підтримайте українську дитячу культуру! Дякую.


Наші витрати в цілому:

 1. На сьогодні наші витрати уже склали близько 984 тис. грн.
 2. Проте, на сьогодні ми потребуємо ще 385 тис. грн. (титрування та створення початкових анімаційних титрів тривалістю 178 сек.), промоція проекту (соціальні мережі, ЗМІ, контекстна реклама), створення анімаційних елементів, кольорокорекція, тощо).

Проте на даному етапі завдяки ВАМ та СПІЛЬНОКОШТУ ми шукаємо підтримки в розмірі 156 тис. грн.

Ці витрати є критичними для реалізації Проекту.

Кошти будуть скеровані:


Ми щиро вдячні за Вашу увагу та підтримку!


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 12
 • Внесок від 100 грн

  Ми будемо раді внести Ваше ім'я в титри нашого фільму, як одного з тих, хто підтримує дитячий український кінематограф. За Вашим побажанням можна внести ім'я іншої особи, але за її письмової згоди

  9 доброчинців

  191 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Оригінальний, стильний стікер-пак. Завжди приємно залиши класний спогад про улюблений фільм, його героїв та захоплюючу історію

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Оригінальний медовий пряник-листівка святому Миколаєві: можна як відправити, так і з'їсти.

  6 доброчинців

  94 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Брендована ялинкова прикраса, яка стане окрасою Вашої цьогорічної ялинки, нагадуватиме Вам про один з кращих спогадів в житті - зустріч з в.о. св. Миколая

  1 доброчинець

  59 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Запрошення на допрем'єрний показ. Вам буде приємно познайомитися з нашим фільмом на закритому заході - презентації нашого мюзиклу. Це також: червона доріжка, знаментитості та важливі персони

  7 доброчинців

  53 залишилось

 • Внесок від 780 грн

  Оригінальна брендована подушка з ексклюзивним написом від Фільму для Вас!

  0 доброчинців

  22 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Брендований павер-банк на 10 000mAh. Його особливість в тому, що він заряджається лише загадковою позитивною енергією. Саме тому Ваш гаджет матиме триваліший цикл життя!

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Унікальне худі! З одного боку секретний принт, з іншого боку невеличкими крильця. Ангельська робота! Найкращий подарунок у 2021 році

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 2900 грн

  Лялька ручної роботи на замовлення нашого Проєкту. Ви можете обрати іграшку в образі Ангела, Миколая, Юстини чи батька Олександра. Це справді унікальний подарунок, який подарує Вам масу позитиву

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 4400 грн

  Лімітоване коробкове видання нашого фільму, з книжкою про зйомки фільму, афтографами знімальної команди, оригінальною флешкою, з оригінальними саундтреками та іншими сюрпризами

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Зустріч з нашою знімальною командою та головними героями в невимушеній атмосфері за вечерею/на піці/на каві. Нам буде приємно Вас запросити та познайомитися

  1 доброчинець

  1 залишилось

 • Внесок від 25000 грн

  Оригінальна ікона (зображення для уявлення стилю) лику св. Миколая від наших авторів. Ексклюзивна ручна робота (художні копії)

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки