1 %
 • 1 600зібрано (з 120 000 грн)

Головне

Створення в місті Миронівка, Київської області, освітньо-подієвого «ХАБ-Мирона/Myron'sHUB» як майданчик для програм, щодо посилення та формування знань, навичок та цінностей місцевої молоді.

Історія

Ідея створення молодіжного центру «ХАБ-Мирона/Myron'sHUB» в місті Миронівка, Київської області виникла після відвідання місцевого кафе де, молодь збирається вечорами та грає в різноманітні ігри та обговорює свої плани на майбутнє тобто «граючи, вони навчаються спілкуванню між собою» та обговорюють різноманітні питання покращення свого міста.

Кафе само по собі має невелике приміщення і тому, не має змоги зібрати всіх охочих а тому, його відвідує лише невелике коло молоді а решта молоді, залишається само по собі та збирається невеликими групами хто в парку хто на стадіоні.

Початок:

Неподалік від кафе, розташована занедбана будівля колишньої бойлерної яка, з кожним роком все більше та більше руйнується.

Для початку ми провели уборку приміщення та вичистили його від сміття яке накопичувалось там роками потім, почнемо майже з нуля ремонт приміщення.


Що зроблено:

Проведено прибирання приміщення приміщення від сміття, в процесі прибирання сортировано пластик який буде передано на переробку.


Приміщення розташоване майже в центрі міста, поблизу центральний парк та будинок культури де щодня збирається молодь.

Після генерального прибирання приміщення має зовсім інший вигляд.

Що планується:
Як молодіжно-освітній центр, «ХАБ-Мирона/Myron'sHUB» буде мати вільний простір креативного мислення, коворкінг – оптимальна робоча зона для ефективної співпраці в комфортній обстановці.

Буде використовувати у навчально-виховному процесі сучасні технології та технічні засоби.
Створить максимально комфортні умови для творчої пошукової та навчальної діяльності не лише для молоді а й для дорослих.

Метою створення молодіжного центру є:
Проведення змістовного дозвілля; організація неформальної освіти та профорієнтаційної роботи; залучення молоді до активної участі у громадському житті; підвищення рівня володіння сучасними інформаційними технологіями; навчання умінням та навичкам будувати власне життя та життя сім'ї; розвиток громади з урахуванням потреб сталого розвитку.
Проведення тренінгів з проектного менеджменту.

Створення школи молодіжного та соціального підприємства що в свою чергу дасть поштовх до економічного зростання громади.

«ХАБ-Мирона/Myron'sHUB» креативно-освітній простір включатиме:

Новий дизайн та зручні меблі;

Куточок для дозвілля малюків;

Куточок для кавоманів;

Куточок для дружньої компанії (перегляд спортивних баталій, кінофільмів);

Книжкове дозвілля (нова преса, цікаві книжні новинки, презентації нових творів);

Студія.

Досягнення:

На сьогодні створена команда - до складу якої входят небайдужі місцеві мешканці та молодь міста які вирішили взяти участь у створенні Молодіжного центру.

Команда громадської організації представляла місто Миронівку на панельній дискусії «KYIV REGION: Влада-Бізнес-Громада» в рамках якої представники організації презентували два проекти з питань сталого розвитку.

 На запрошення Голови організації до міста з ТРЕНІНГОМ «Молодь всюди: Молодіжні ради — це важливо» завітали представники молодіжних рад Київської області, Голова Київської обласної молодіжної ради та Голова Бучанської молодіжної ради з метою зробити перший крок до створення Молодіжної ради Миронівки.

В рамках підписаного Меморандуму з «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в рамках співпраці реалізовується проект «Пакт заради молоді». Реалізація програм неформальної освіти, метою яких є розвиток практичних навичок та зайнятість молоді:
Програма «SkillsLab: успішна кар’єра»;
Програма «SkillsLab: власна справа».

Початок он-лайн навчання для молоді міста планується в червні 2020 року.

 Партнери проекту:

Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations).

Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Ми просимо вас стати нашими доброчинцями і долучитися до співфінансування проекту, адже кожна гривня має значення.

 Ми сподіваємось на позитивний результат та підтримку від доброчинців.

ВІДКРИТТЯ МОЛОДІЖНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ ПЛАНУЄТЬСЯ ДО ПОЧАТКУ СЕРПНЯ 2020 РОКУ.


На що саме потрібні кошти:

У нас є багато потреб для повноцінного запуску проєкту тому, ми збираємо кошти на придбання будівельних матеріалів та комп'ютерного обладнання:
Керамоблок; бетон для заливки плитного фундаменту; двері вхідні протипожежні; лічильник електроенергії трифазний; кладочна суміш для керамічних блоків; металева труба 80х80 9 (каркас 2-го поверху); металева труба 40х40 (перегородка каркасу підлоги 2-й поверх); профіль; плита OSB-3; руберойд (перекриття даху); шпунтована доска (підлога 2-й поверх); кабель для електропроводки; грунтовка для стін та стелі; фарба для стелі та стін; унітаз-компакт; підвісні світильники LED; раковина; металопластикові вікна 0,40Х1.80; електричний котел (для обігріву приміщення в зимку); система вентиляції; ноутбуки, відеопроектор, БПЖ, БФП та мебель.

Ремонтні роботи проводяться безоплатно силами небайдужих мешканців та молоддю міста та району.

ВІДКРИТТЯ МОЛОДІЖНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ ПЛАНУЄТЬСЯ ДО ПОЧАТКУ СЕРПНЯ 2020 РОКУ.

Ми просимо вас стати нашими доброчинцями і долучитися до співфінансування проекту, адже кожна гривня має значення.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Подяка за підтримку проекту в соцмережі Facebook

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Еко-мішечок Карамельки

  1 доброчинець

  499 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Футболка з фірмовим логотипом

  1 доброчинець

  999 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Зайка в українському стилі

  0 доброчинців

  1500 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Кукла мотанка "Солоха"

  0 доброчинців

  2000 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Безкоштовне запрошення на святкове відкриття молодіжно-освітнього центру «ХАБ-Мирона/Myron'sHUB»

  0 доброчинців

  3500 залишилось

 • Внесок від 3500 грн

  Запрошення на святковий пікнік з автором проєкту, командою ГО "МГО "ЄВРОПЕЙСЬКА МИРОНІВЩИНА" та молоддю міста Миронівка

  0 доброчинців

  5000 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

26 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Майстерня переробки пластику "EcoREactive"

  Збираємо кошти на співфінансування придбання термо-пресу для майстерні з переробки пластику EcoREactive в Івано-Франківську, підтримку якій надає Міжнародний фонд "Відродження".

  Nataliya
  Gasyuk
  • 86
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 3110
  • 540
   днів
  • 0
   грн