22 %
 • 17 800зібрано (з 82 230 грн)

Головне

Створення центру дозвілля, шляхом облаштування і покращення умов фізичного розвитку, оздоровлення дітей і молоді та розширення спектру послуг бібліотеки, якісно задовольняючи потреби користувачів.

Історія

Хто ми?

Ми -  Коломийчиська  об’єднана територіальна громада розташована на північному заході Луганської області, в 25-ти кілометрах від районного центру і маємо в своєму складі вісім населених пунктів с. Коломийчиха, с. Джерельне, с. Райгородка, с. Сергіївка, с. Новоєгорівка, с. Новоєгорівка-2, с. Паталахівка  с. Надія. 

Відсутність державної підтримки села змусило громаду активізуватися, і  на території Коломийчиської сільської ради була створена громадська організація « Коломийчиське сузір’я» - основною метою якої є сприяння сталому соціально-економічному розвитку території через підтримку та спів-фінансування громадських ініціатив. Є досвід співпраці з бюджетами всіх рівнів, з міжнародними  фондами.  За короткий час громадська організація  реалізувала два мікропроєкти “Реконструкція центральної системи водопостачання с. Коломийчиха”, завдяки підтримки і співпраці з  Проєктом ЄС/ ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Замінено 4500 метрів центрального водогону села Коломийчиха, 5600м  - вуличного, що дало можливість  мешканцям села повністю підвести воду в кожне домогосподарство. 

Коломийчиська сільська рада,   ГО “ ДЖЕРЕЛО-2009” є партнерами з ГО “ Агентство стійкого розвитку Луганського регіону», де разом брали участь в конкурсах - проєктах “Клич друзів - граймо разом” Фонд братів Кличко;  Міжнародний Фонд “Відродження" проєкт “Енергозбереження в дитячому садочку “Калинка”, де отримали позитивний результат конкурсу (виконанні роботи з заміни вікон на енергозберігаючі), завдяки підтримки Німецького Посольства  м. Донецьк в проєкті ”Покращення умов виховання дітей через облаштування дитячих майданчиків” громада отримала дитячий майданчик, який було встановлено на подвір'ї місцевої школи,  де діти з задоволенням проводять свій вільний час на гойдалках.

 

Нащо саме збираємо кошти?

Гордістю села  Райгородка є центр розвитку культури — сільський будинок культури, який побудовано  в 1972 році. Споруда одноповерхова по типовому проєкту, займає площу 647 кв.м., в якому поєднуються концертний та танцювальний зали, музейна кімната, бібліотека, обрядова кімната, приміщення для гурткової роботи, декілька не зайнятих кімнат. Маючи зал для глядачів на 300 місць, в якому проводяться масові заходи до всіх державних свят, свят місцевого значення — це ювілейні дати сіл ради, свята вулиць, проводи до лав Української армії та інші.


Наша команда хоче відновити сільський будинок культури в Райгородці завдяки цьому проєкту, бо ці свята об`єднують всю громаду, відроджується моральність і духовність мешканців. На сьогодні громада  вважає за необхідне посилити увагу до соціальних проблем молоді, використання ними вільного часу.

Чому це так важливо?

На сьогоднішній день актуальною проблемою проведення в належних умовах дозвілля, фізичного розвитку в виховання дітей, молоді та дорослих.  Здоров'я  -  благо, дане людині. Його треба берегти з дитинства. Здоров'я, виховання дітей, підлітків, дорослих у будь-яких соціально-економічних, політичних ситуаціях є найактуальнішою проблемою і предметом першочергової важливості. Нація, яка  не дбає про здоров'я і виховання молодого покоління  приречена на вимирання.

В селі  Райгородка не вистачає досконалого сучасного інформаційного та просвітницького центру, функції якого виконує сільська бібліотека. Але недосконала матеріально-технічна база, швидкісний інтернет  та засобів для проведення просвітницьких заходів майже унеможливлює високий, сучасний рівень обслуговування населення та задоволення у повному обсязі його потреб, в тому числі і потреб ВПО. Особливо це все стосується молоді та школярів, які потребують сучасної інформації, допомоги в підготовці до ЗНО та ДПА, розвитку своїх вмінь користування інтернет- ресурсами.  Крім того, все це дало б  ще й виховний ефект – виховання громадянина, патріота з чіткою життєвою позицією, відповідального за долю свого народу, своєї країни, що має високі моральні цінності.

Розвиток сучасної громади забезпечується рівнем її згуртованості та обізнаності, наявністю системи послуг населенню та можливістю ними скористатися.

Населення  Райгородки досить активне, з чіткою громадянською позицією. Тому має вже певний досвід  і досягнення в сфері розвитку своєї громади.  Написані кілька проєктів за допомогою яких були зроблені капітальні ремонти  фельдшерського пункту, сільського клубу (у тому числі і сільської бібліотеки),  придбане обладнання для ФАПу, оновлюється і актуалізується книжковий фонд.  А також цей Проєкт сприятиме покращенню умов  фізичного розвитку, оздоровлення дітей і молоді  в приміщенні Райгородського сільського будинку  культури, що дасть змогу ефективно забезпечити активний фізичний розвиток територіальної громади.

 Наші попередні досягнення!


 

 

На що підуть кошти?

Гроші зібрані шляхом краудфандингу, місцевого бюджету та фонду підуть на реалізацію проєкту для поточного ремонту приміщення Райгородського сільського будинку культури, а також придбання обладнання;

- ноутбук;

- мультимедійний проектор;

- екран до проектора;

- тренажер;

- велотренажер механічний;

- напольний тренажер для пресу;

- орбітрек;

- встановлення wi-fi

Для цього необхідна фінансова підтримка, аби проєкт мав змогу бути реалізованим.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 200 грн

  Індивідуальна електронна листівка - подяка!

  0 доброчинців

 • Внесок від 300 грн

  Відеозвернення з подякою від команди Проєкту!

  0 доброчинців

 • Внесок від 400 грн

  Подарунок - буклет "КОЛОМИЙЧИХА екологічна сільськогосподарська гостина"

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо за підтримку!Регулярно Ви отримуватимете звіт про діяльність та витрати нашого Проєкту!

  1 доброчинець

 • Внесок від 1000 грн

  Спільна лекція з командою на тему: "Розвиток центру дозвілля в Райгородці".

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Запрошення на екскурсію до Коломийчиської ОТГ!

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

51 проект зараз чекає твоєї підтримки

 • Реконструкція "Водної станції" у Лисичанську

  Ми прагнемо надати нові можливості для розвитку молоді зі сходу України. Для цього ми робимо реконструкцію спортивного об’єкту "Водна станція" у Лисичанську.

  Місто
  сад
  • 21
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Новий рівень якості для youtube каналу ХабблТраббл

  Спільнокошт для каналу ХабблТраббл-це спосіб вийти на новий рівень якості. Гроші ми плануємо використати на обладнання для зйомок кращу камеру, мікрофони, софтбокси, світло і т.д.

  Ольга
  Гусарова
  • 12
  • 182
   днів
  • 0
   грн