«Сучасним дітям – сучасний освітній простір»

 «Сучасним дітям – сучасний освітній простір»

1%

1 доброчинець

50зібрано (з 253 283 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Об’єднання зусиль суспільства для створення зони коворкінгу, обладнаної сучасними планшетами, для дітей-переселенців Запоріжжя, які не мають цифрових пристроїв для онлайн-навчання вдома.

1. Історія створення громадської організації "Мелітопольщина" та її спектр діяльності.

Ми, представники громадської організації "Мелітопольщина", яка розпочала свою активну діяльність майже з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у прифронотовому місті Запоріжжя. 

Усі свої зусилля ми спрямовуємо на благодійну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які змушені були покинути свої рідні домівки у Мелітополі чи Мелітопольському районі та розпочати своє життя з чистого аркуша. Ми допомагаємо їм продуктами харчування, засобами особистої гігієни, одягом, дитячими речами, ліками, дитячим харчуванням, предметами господарського вжитку тощо. У базі даних нашої організації на обліку перебувають близько півтори тисячі родин переселенців, які систематично звертаються до нашої організації за різного виду допомогою.


Детальніше про нашу діяльність можна дізнатися з соціальних мереж:

Телеграм-канал

Інстаграм

Наш сайт

Фейсбук

Окрім забезпечення гуманітарних потреб переселенців, команда громадської організації "Мелітопольщина" переймається й психологічним станом людей, яких торкнулася війна... Особливо гострий відбиток ці жахливі воєнні дії в країні залишають на дитячій психіці. Саме з цієї причини керівництвом організації було прийнято рішення про створення Центру розвитку "Дитячі мрії", який наразі щомісячно відвідують близько 200 дітлахів різних вікових категорій. Працюють у дитячому центрі близько 20 педагогів, які проводять для малечі різноманітні майстер-класи, воркшопи, тематичні заходи, заняття з англійської мови, заняття по підготовці до школи, психологічні тренінги. З дітками займаються логопед, психолог, викладач англійської мови, вихователі, вчителі початкових класів.


Більш детально з діяльністю Центру розвитку можна ознайомитись у соціальних мережах:

Телеграм-канал

Інстаграм 

Фейсбук

Тік Ток

2. Наші мрії та плани

Але ми прагнемо розвиватися, самовдосконалюватися, намагаємося бути потрібними людям повсякчас! Саме тому громадська організація «Мелітопольщина» запускає благодійний проєкт «Сучасним дітям – сучасний освітній простір!», до якого може долучитися кожен, кому небайдужа доля діток-переселенців, та хто бажає будь-яким способом допомогти їм соціалізуватися, повноцінно розвиватися, навчатися, спілкуватися та радіти життю в умовах повномасштабної війни.

3. Короткий опис проєкту:

Уявімо, як сприймає реалії нашого сьогодення дитина, котра раптово опинилася в чужому місті без своїх друзів, однокласників, улюбленої вчительки, іграшок, рідного найзручнішого ліжечка чи своєї м’якенької подушки...

Заснуванням Центру розвитку «Дитячі мрії», команда ГО «Мелітопольщина» хотіла зазирнути глибше у внутрішній світ дитини-переселенця, дати їй можливість відвідувати різноманітні цікаві, креативні, захоплюючі заняття у нашому центрі, спілкуватися з однолітками, педагогами, навчатися, посміхатися, розвиватися та просто забути на мить про війну у нашій країні.

За час існування Центру розвитку нам вдалося прийняти у свою дружню родину сотні дітей з усіх регіонів України, які на даний момент часу знайшли свій прихисток разом з батьками у Запоріжжі.

Проявляючи свою ініціативність та активність, працівникам нашої організації вдалося виграти декілька грантів, фінансуванням з яких ми забезпечили Центр розвитку «Дитячі мрії» сучасними комфортними меблями. Зовсім нещодавно завдяки фінансовій допомозі небайдужих спонсорів нашої організації у дитячому просторі з’явилася новенька інтерактивна смарт-дошка, яка вивела наочність на новий рівень!

Але у зв’язку з тим, що весь дитячий контингент Запорізького регіону в державних установах навчається в дистанційному форматі, то у нас виникла ідея створити на базі нашого Центру розвитку зону коворкінгу для дітей-переселенців, які навчаються онлайн, але сприятливих умов для дистанційного навчання вдома не мають. Адже в більшості випадків, виїжджаючи родинами з окупованої території, люди змогли взяти з собою лише документи, не кажучи вже про комп’ютери, ігрові приставки чи ноутбуки, що залишились вдома. Також дуже часто батьки не мають фінансової можливості придбати дитині певний цифровий девайс для навчання. За час роботи Центру розвитку ми переконалися в цьому неодноразово.

4. Очікувані результати

Тому ми мріємо про наявність справжнього сучасного комп’ютерного кабінету, зони коворкінгу, де б кожен мав можливість працювати з окремим планшетом, навчатися онлайн, виконувати домашні завдання, створювати власні проєкти, комікси, скрінкасти, грати в захоплюючі навчальні ігри, змагатися один з одним тощо!

Створенням такого сучасного цифрового простору у нашому розвивальному центрі ми допоможемо не тільки діткам-переселенцям більш ґрунтовно опановувати нові для себе знання, а й їхнім батькам, які не мають достатніх можливостей для купівлі ноутбука чи планшета, щоб забезпечити дистанційне навчання своїх дітей, або ж які більшу частину свого часу проводять на роботі і не можуть допомогти діткам у підготовці до уроків.

5. Мета проєкту:

• забезпечити безпечні та комфортні умови для корисного, цікавого дозвілля дітей-переселенців, для повноцінного розвитку вихованців Центру «Дитячі мрії»;

• об’єднати зусилля суспільства та спрямувати їх на створення зони коворкінгу, обладнаної сучасними ноутбуками та додатковими девайсами для дітей-переселенців, які не мають цифрових пристроїв вдома для онлайн-навчання.

6. Цільова категорія:

діти з родин внутрішньо переміщених осіб, які є відвідувачами Центру розвитку «Дитячі мрії»

7. Комплектація комп’ютерного кабінету:

• Навушники - 15 шт.

• Навчальні планшети - 15 шт.

8. Висновок

Сучасні діти – майбутнє нашої країни! Вони допитливі, енергійні, творчі, прагнуть здивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Тож, допоможемо їм в цьому! Зробімо разом новітні технології інструментами доступу до якісної освіти маленьких українців!

1. Буде закуплено 15 навчальних планшетів для зони коворкінгу разом з навушниками;


Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 100 грн

  Відеоролик, надісланий в особисті повідомлення, з подякою від дітлахів!

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Листівка з подяками від дітлахів нашого центру!

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Поробка руками дітлахів Центру розвитку!

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Одноразова участь у заходах нашого центру в офлайн чи онлайн форматах!

  0 доброчинців

  10 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту