113 %
 • 84 509зібрано (з 74 590 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 23 грудня 2018 р. 14:00

Головне

TaleAR (Казка "Колобок") - перша із серії розвиваючих книжок "Хочу казку", з доповненою реальністю (AR), на 3-х мовах (укр., рос., анг.), для дітей від 3-х до 10-ти років

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Казка "Колобок" від TaleAR


Книжка формату А4 в розвороті буде віддрукована з спеціального картону та спеціальною фарбою, які пройшли сертифікацію та дозволені до використання дітям в країнах ЄС та Україні. 

Кожна сторінка буде створена з картону, що дозволить використовувати цю книжку довгий час. Також, задля підвищення безпеки дітей, кути книжки будуть скруглені.

Як це буде працювати?:

Все дуже просто:

1. Після того, як Ви отримаете свою книжку від TaleAR, скачайте безкоштовний додаток (iOS чи Androind). Посилання можна отримати через QR-код, який Ви знайдете на зворотньому боці книжки.

2. Запустіть додаток та наведіть на будь-яку сторінку книжки (рекомендуємо починати з титулки і рухатись наступними сторінками послідовно).

3. Натискайте на героїв та предмети, що доповнюють книжку. Ви та Ваші діти отримаєте багато задоволення від цього)).

4. Читайте казку самостійно чи прослуховуйте її через додаток (казка озвучена та може відтворюватись трьома мовами).

5. Чекайте наступні казки від TaleAR

Рекомендація: Замовляйте декілька книжок, адже це чудовий подарунок для будь-якої дитини! 


Актуальність проекту


Переваги TaleAr

Чому ми?:

Ми вирішили продумати книжки, які були б цікаві дітям у віці від 3-х років.

Обрали короткі, повчальні, народні казки. За рахунок  невеликої кількості тексту у них, основний акцент зроблено на веселій анімації кожної сторінки (дитина не втрачає інтересу щодо жодної із сторінок) та на відтворенні тексту казки за рахунок додатку (дитина самостійно може користуватись книгою та слухати казку).

Також ми вирішили зробити книжку одночасно на 3-х мовах.

Мета нашого проекту комплексна. Основні пункти:

1. Привернути увагу дітей до літератури

2. Навчити використовувати сучасні технології

3. Розвивати необхідні навички дитини (емоційний інтелект, уяву, комунікабельність, почуття гумору, увагу, кмітливість, допитливість, вміння дивуватись та інші необхідні якості)

4. Дати змогу відтворювати казки різними мовами. 

5. Закласти фундамент, для розвитку молоді у сфері IT.


Про автора проекту
Як тестили казку?Чому я це роблю?Це цікаво:Що буде далі?

Для виконання нашої мети, в найближчих 2 роки, проект TaleAR запропонує серію дитячих книжок, для дітей від 3-х років. Для реалізації проекту потрібно: розробка та доповнення мобільного додатку TaleAR; підготовка макетів книг, з веселими авторськими анімаціями; переведення контенту в доповнену реальність (робота IT); друк книг; розробка та реалізація необхідних механізмів для продажу та доставки продукту читачам. Після втілення проекту (друк першої з книжок «Колобок»), команда TaleAR продовжить створення подібних дитячих казок (до 10 казок вже є в розробці). Далі розвиток проекту розділиться на різні вікові групи.

Для виконання нашої мети, в найближчих 2 роки, проект TaleAR запропонує серію дитячих книжок, для дітей від 3-х років. Для реалізації проекту потрібно: розробка та доповнення мобільного додатку TaleAR; підготовка макетів книг, з веселими авторськими анімаціями; переведення контенту в доповнену реальність (робота IT); друк книг; розробка та реалізація необхідних механізмів для продажу та доставки продукту читачам.

Після втілення проекту (друк першої з книжок «Колобок»), команда TaleAR продовжить створення подібних дитячих казок (до 10 казок вже є в розробці). Далі розвиток проекту розділиться на різні вікові групи.


Скільки коштує проект?


На що підуть кошти?Доброчинці отримають казку у будь-якому випадку!


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 8
 • Внесок від 50 грн

  Знижка 100 грн при купівлі книжки "Колобок" від TaleAR з автографом автора

  4 доброчинці

 • Внесок від 100 грн

  Знижка 150 грн при купівлі книжки "Колобок" від TaleAR з автографом автора

  1 доброчинець

 • Внесок від 200 грн

  Книжка "Колобок" від TaleAR з автографом автора та повний набір фірмових стікерів від TaleAR

  41 доброчинець

 • Внесок від 250 грн

  Книжка "Колобок" від TaleAR з автографом автора, повний набір фірмових стікерів від TaleAR, розмальовку "Колобок" та диплом доброчинця від TaleAR

  13 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  2 книжки "Колобок" від TaleAR з автографом автора, 2 повних набора фірмових стікерів від TaleAR, 2 розмальовки "Колобок", диплом доброчинця, безкоштовна доставка, додатковий бонус від TaleAR

  11 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  5 книжок "Колобок" від TaleAR з автографом автора, 5 повних наборів фірмових стікерів від TaleAR, 5 розмальовок "Колобок", диплом доброчинця, безкоштовна доставка, додатковий бонус від TaleAR

  1 доброчинець

 • Внесок від 1001 грн

  за кожні 200 одна книжка "Колобок" від TaleAR з автографом автора та подарунковими наборами, диплом доброчинця, безкоштовна доставка, додатковий бонус та окремий пост вдячності за доброчинство.

  2 доброчинці

 • Внесок від 5000 грн

  за кожні 200 одна книжка "Колобок" від TaleAR з автографом автора та подарунковими наборами, диплом доброчинця, безкоштовна доставка, додатковий бонус та окреме інтерв'ю для історії створення TaleAR.

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Go Friends IT Academy

  IT ACADEMY – навчальна академія, де діти-сироти, випускники інтернатів вивчають сучасні професії у сфері IT. Найстаранніші з них отримують стажування у великих компаніях.

  Ольга
  Олексюк
  • 5
  • 182
   днів
  • 0
   грн
 • Майбутнє в діях української молоді

  Підлітки та молодь прагнуть самостійно обирати напрямки свого розвитку, щоб бути корисними світові. Проте, їм потрібна підтримка дорослих. Підтримайте їхню ініціативу, адже вони змінюють світ довкола.

  Оксана
  Словік
  • 4
  • 365
   днів
  • 0
   грн