102 %
 • 91 972зібрано (з 90 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Трупа незалежного театру Мізантроп отримала можливість прийняти участь в найголовнішому театрльному фестивалі світу - Edinburgh Festival Fringe. Вперше за 23 роки український театр їде в Единбург!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 15

Історія

 МРIЯ

Колектив нашого театру вже більше року плекає мрію потрапити на один з наймасштабніших та найвідоміших театральних фестивалів – Единбурзький театральний фестиваль, а саме до вільної його програми ФрінджАКТУАЛЬНICТЬ

В нашій новітній історії український театр лише декілька разів брав участь у цьому фестивалі, та останній раз це було більше 10 років тому. Нині українська театральна сфера переживає справжнє (неймовірне) відродження, і відродження це концентрується. насамперед . в секторі недержавних, незалежних театрів. Проте через низку причин, в першу чергу економічного характеру, український театр перебуває в деякій ізоляції. Гастролі українських театральних колективів в Європі річ дуже рідкісна, також ми майже не маємо гастролей провідних світових колективів тут, вдома.   


МЕТА

Тому нам здається, що ці зв’язки треба починати налагоджувати.  Маємо надію що одна з наших вистав могла б достойно представити сучасний український театр на такому визначному культурному форумі, як Единбурзький театральний фестиваль. Мова йде про виставу «Король Убю». Вистава про владу розіграна рабами» за п’єсою засновника театру абсурду Альфреда  Жарі.

НАША ВИСТАВА

Це жорстка і досить брутальна політична сатира, де головний герой, татко Убю – тупий, свавільний, жадібний і брехливий драгунський капітан, рветься до влади, а отримавши її, ялвяє світові свої найгірші сторони, навіть не намагаючись ховатися під маскою добропорядності. У театрі 20 століття «Король Убю» став одним з найвідоміших та  найвпізнаваніших негідників, уособленням всіх найбільш мерзенних пороків влади і людства загалом.


ЧОМУ САМЕ МИ?

Чому ми вважаємо, що саме ця вистава заслуговує на участь у фестивалі? По-перше, це досить сучасний вид театру як за формою і сценічною мовою, так і за змістом. Ми ніколи не боялися провокативних, жорстких висловлювань, бо, як і сам Альфред  Жаррі, вважаємо що тільки провокуючи глядача можна витягнути його із зони комфорту і достукатись до його почуттів. По-друге  - одна з наших головних фішок це універсальність наших артистів, для яких мова тіла не менш значуща, ніж розмовна мова. Більшість наших артистів були або є діючими танцівниками, у виставі багато пластики і проявів фізичного театру. По-третє – ми віддаємо величезну перевагу естетичній і візуальній складовій в наших виставах (світло, музика, що створена саме для вистави, костюми). Нам здається що саме такий, емоційний, жорсткий та водночас естетично довершений театр – може бути  цікавим  досвiдченій світовій публіці. В Києві, через відсутність вдалого перекладу вистава йде російською мовою, проте в Единбурзі ми плануємо грати її англійською мовою. Наші актори вже почали працювати над англійським текстом.  Все це, у комплексі із надзвичайною актуальністю п’єси може стати запорукою нашого успіху на фестивалі. 


Особливістю програми Фріндж є його повна свобода. Тут можна зустріти як маститі світові театральні колективи, так і вуличних циркових артистів: кожен знаходить своє місце і свого глядача.


На що нам потрібні кошти?

 • Проживання і харчування для групи;
 • Гарантійний внесок за аренду театру;
 • Промо (друк флаєрів та постерів, реклама у соціальних мережах);
 • Фестивальний внесок

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 500 грн

  Календар з фотографіями зі всіх вистав театру Мізантроп (включно з вільними від одежі фото з Орестеї на 3 літніх місяці)

  9 доброчинців

  91 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Футболка з ексклюзивним прінтом "мізантріп"

  12 доброчинців

  38 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Фотосессія з акторами або акторками театру Мізантроп на ваш вибір в декорація та костюмах вистави "Король Убю"

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 6000 грн

  Забери додому елемент декорації вистави Король Убю з автографами та відбитакми рук артистів.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 7000 грн

  П'янка з артистами театру за наш рахунок в барі або на репетиційній базі на ваш вибір, з піснями, танцями та театральним сканадалом. (для двох)

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 9000 грн

  Безлімітний абонемент на рік на всі вистави театру Мізантроп на рік для двох персон.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 35000 грн

  Супер ЛОТ! Подорож до Единбургу з трупою театра . Ви розділите із нами радості, прикрості та неочікуванні сюрпризи. (віза, переліт, трансфер та участь в усіхз аходах з підготовки та проведеня вістави)

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

14 проектів зараз чекають твоєї підтримки