1 %
 • 800зібрано (з 59 818 грн)

Головне

Щоденно ми отримуємо запити від військових на пристрої, які допоможуть їм краще виконувати свою роботу. Стрілецька бригада з Миколаївської області просить допомогти купити тепловізор.

Історія

З 2014 року, від початку російської агресії у Криму та на Донбасі, Фонд “Старлайф Благодійність” допомагає військовим та учасникам бойових дій. У лютому 2022 року, за перші два дні війни, ми організували ланцюжок постачань військової амуніції, медикаментів та продуктів, що доставляємо з рук в руки нашим бійцям. 

Кожен українець та українка, наші друзі та партнери з закордону постійно долучаються до допомоги аби разом наблизити нашу Перемогу. 

До нас звернулася одна з бригад Миколаївської області з проханням допомогти придбати тепловізор, що допоможе розвідникам вести спостереження вночі. 


Ми розуміємо, що кожний девайс, що покращує роботу бійця, наближає нашу Перемогу, тому просимо вас про допомогу: зробити внесок на закупку одного тепловізору для стрілецької бригади. НАШ ДОСВІД

Одеський філіал фонду “Старлайф Благодійність” опікує більш як 60 бригад, що знаходяться на передовій. Щодня зусиллями волонтерів всього фонду робимо більше 10 відправок за запитами військових ЗСУ та ТерО по всій країні, де точиться спротив російській військовій агресії. 


    ЗВІТНІСТЬ    

За кожну потрачену гривню ми надаємо звітність (чеки від постачальників, акти прийоми-передачі від військових), а в наших соц.мережах публікуємо фото та відео звіти доставки допомоги до військових.НАША ВДЯЧНІСТЬ

Ми вдячні кожному, хто разом з нами допомагає наблизити Перемогу. Завдяки нашим друзям, які роблять внески до фонду, ми підготували для вас винагороди і будемо раді відправити подарунки, коли завершиться збір.


1. Закупка одного тепловізора: 50 000 грн

2. Виготовлення футболок з принтом: 8070 грн

3. Друк листівок: 432 грн


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 4
 • Внесок від 100 грн

  Один принт з надписом "Моя мантра: вірю в ЗСУ" або "Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці". Відправляємо .pdf файл з принтом, який можна використовувати для друку на будь-яких поверхнях.

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Два принти з надписом "Моя мантра: вірю в ЗСУ" та "Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці". Відправляємо .pdf файл, який можна використовувати для друку на будь-яких поверхнях.

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Листівка "Моя мантра: вірю в ЗСУ" або "Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці".

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Футболочка з принтом "Моя мантра: вірю в ЗСУ" або "Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці".

  0 доброчинців

  25 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

23 проекти зараз чекають твоєї підтримки