Третій міжнародний фестиваль стилю "Ретрофест"

 Третій міжнародний фестиваль стилю "Ретрофест"

12%

25 доброчинців

12 110зібрано (з 100 000 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

РЕТРОФЕСТ – фестиваль хорошого смаку і приємних спогадів. Для старшого покоління ― це молодість, перше кохання, безтурботні студентські роки, а для молоді ― можливість спробувати себе у новій ролі.

На три дні – у минуле! Феєричне, сповнене змістом і вишуканим смаком!

8-10 червня 2018 року в місті-фортеці, туристичному центрі та справжній перлині України – Кам’янець-Подільському відбудеться Третій міжнародний фестиваль стилю “Ретрофест”.

Не дивно, що саме це місто ми обрали для проведення заходу! Кам’янець-Подільський має свою унікальну історію. А завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезній концентрації архітектурних пам’яток – визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.


Фестиваль був започаткований в 2009 році громадськими організаціями "Клуб "Діксі-ретро" та Подільський автомобільний клуб.

На перший фестиваль з різних куточків Украіни, Молдови та Росії власним ходом на ретро автівках прибули 44 екіпажі.

До програми заходу активно приєдналися місцеві творчі колективи, які створили неповторну дружню атмосферу. Жива музика, такнцювальні майстер-клас з рок-н-ролу, шоу ретро костюму, улюблені пісні караоке... Вперше автомобілісти випробували своїх залізних коней у ретро-ралі "Від фортеці до фортеці" за маршрутом Кам'янець-Подільський - Хотин - Кам'янець-Подільський і мали змогу відвідати дві фортеці.


Після тривалої перерви, у 2017 році, саме за ініціативи учасників-автомобілістів фестиваль було відроджено.

Нас підтримали не лише приватні особи - колекціонери, а й організатори найбільших ретро фестивалів України - OLD CAR LAND, ХАРС, Leopolis GrandPrix. Ретро-ралі "Від фортеці до фортеці" відбулося за підтримки Федерації автомобільного спорту України.

Програма заходу значно розширилась. До нас завітав уникільний проект "Еволюція ДіДжеїнгу" - супердискотека на автентичному обладнанні (від патефону - до сучасного пульту).


З дизайнеркою та знавцем ретро стилю Світланою Савельєвою ми створили та презентували колекцію ретро купальників.


У Ретрофесту тепер є свій фестивальний хіт у виконанні Марієтти Вейс. Танцювати нас навчали найкращі - неодноразові призери світових турнірів - Клуб акробатичного рок-н-ролу "Восторг" (м.Павлоград), дует "Танцдем" (м.Київ) та Hot Boogie Club. Надзвичану виставу у стилі СТІМПАНК та файершоу подарували нам Молодіжний театр "Лінк" та Танцювальна студія "MAXI" (м.Кам'янець-Подільський). Підтримати фестиваль завітали - ведучий Макс Неліпа, співак Олександр Порядинський та чарівна Марієтта Вейс.


Нові напрямки для активного культурного відпочинку - Арт-простір та сімейний Грай-LAND не залишили байдужими ні малечу, ні найповажніших учасників та відвідувачів.


Найактивнішою рушійною силою стала учнівська молодь. Фестиваль підтримали волонтери місцевих вишів - Коледжу культури і мистецтва та Подільського державного аграрно-технічного університету.

Молодіжний прес-центр фестивалю, який розпочав свою роботу у 2017 році, продовжує активно висвітлювати події та бере участь в підготовчій роботі.


Отже, у минулому році на фестиваль було акредитовано понад 150 учасників, серед яких: 72 автомобільні екіпажі, 20 творчих колективів, 14 фотокореспондентів, 10 юних журналістів, художники, митці, дизайнери одягу, волонтери. 

ЩО МИ ПЛАНУЄМО В 2018 РОЦІ

Всі ті цікавинки, які вже є традиційними для фестивалю, будуть: шоу ретро авто, ретро-ралі, ретро музика і танці, Арт-простір і Грай-LAND. Нова програма Еволюції ДіДжеїнгу.

Мода на фестивалі - під гаслом "Капелюшки рулять!". Отже, ще до фестивалю всі охочі матимуть змогу особисто чи віртуально долучитись до майстер-класів зі створення власного модного головного убору в стилі ретро.


Спеціальні заходи для "супермолоді" - співпраця з "Інститутами третього віку" та залучення активних людей похилого віку до заходів фестивалю.


Новий напрямок - історія і культурна освіта. Цього року ми втілюємо фантазії й поринаємо в безкрайні простори історії разом з ЛЕКТОРІЄМ «Культурні мости». Численні спікери з різних куточків України будуть розповідати про те, як минуле  століття втілилося в суспільних комунікаціях, матеріальних предметах та інтелектуальних працях. Куратор напрямку - Анніс Захарова. Історик, мистецтвознавець, колекціонер, модельєр одягу.

Продовжуємо активно працювати з активною учнівською молоддю і плануємо запустити освітній проект MediaТур. Програма туру містить ексклюзивні журналістські майстер-класи з репортерами, режисерами, журналістами, операторами вітчизняних ЗМІ; практичні майстерні з фахівцями, журналістські відрядження, виготовлення власних матеріалів (публікацій, сюжетів, відеоінтерв’ю, блогів, радіопрограм).

До участі у фестивалі запрошуються власники раритетних авто, реставратори, колекціонери автомобільних моделей, ретроклуби, музиканти та співаки, музичні та танцювальні колективи, дизайнери одягу, колекціонери й художники, а також усі, для кого «Ретро» не просто хобі, а невід’ємна частина життя.

ЧОМУ ВАРТО ПІДТРИМАТИ РЕТРОФЕСТ

Починаючи зі стародавніх часів всі покоління людства мали шанобливе ставлення до історії. Цицерону, римському політичному діячеві, оратору та філософу належать наступні слова: «Історія – свідок минулого, світло істини, жива пам’ять». Вона складається з незчисленної кількості життів тих людей, які заселяли нашу планету протягом всього часу існування на ній цивілізації.

Йоган Гете говорив : «Якщо втрачаєш інтерес до всього, то втрачаєш і пам'ять». Пам'ять є основою свідомості людини. Отже захоплення історію, її осмислення, збереження та популяризація є надійним шляхом до розбудови розумної та активної спільноти.

Діяльність Міжнародного фестивалю стилю «Ретрофест» спрямована на об’єднання кола людей, що виявляють зацікавленість до минувщини. А отже – є енергійними життєлюбами з активною громадською позицією. Захід забезпечує їх спільну творчу та дослідницьку діяльність, обмін досвідом. Сприяє розвитку комунікативних якостей, критичного та креативного мислення й призводить до стійкого розвитку суспільства.

Ретрофест активно підтримує туризм. Учасники і відвідувачі приїздять з різних куточків України та країн близького зарубіжжя. Програма заходу передбачена таким чином, щоб всі охочі отримали можливість більше дізнатися про Кам'янець-Поділський та цікаві історичні об'єкти навколо.

Ми запрошуємо Вас не лише підтримати проект, а й стати його учасником, тому що:

 • учасником фестивалю може бути кожен бажаючий - безкоштовно;
 • фестиваль - це дружня і позитивна атмосфера, сприятлива для нових знайомств та обміну досвідом;
 • фестиваль дає змогу людям різного віку втілити свої творчі задуми;
 • фестиваль - це активний і цікавий культурний відпочинок.

Зустріньте з нами літо в стилі РЕТРО!


Ми будемо вдячні за Вашу підтримку - фінансову чи будь-яку  іншу (технічне забезпечення, послуги, поширення інформації про захід).

Нам потрібні кошти для якісної організації заходу:

 • друк поліграфічної продукції
 • призи учасникам
 • технічне забезпечення (сцена, світло, звук)
 • адміністративні витрати - трансфер, перебування та харчування оргкомітету та учасників  Молодіжного прес-центру

Звісно, сума бюджету, яку ми вказали у заявці, не достатня для покриття повних витрат заходу. Ми використовуємо всі можливі джерала фінансування: спонсорські кошти та партнерську допомогу, фінансування з міського бюджету Кам'янець-Поділського, благодійні внески.

Ми впевнені, що саме з Вашою підтримкою, ми зможемо провести цьогорічний Ретрофест та привернути увагу нових партнерів до проекту.


Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо та даруємо Вам звичайнісіньку ручку, якою ви зможете написати свою власну незвичайну історію про продож у Ретрофест

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Дякуюємо! Для гарного настрою та на згадку - брелок, машинка або брошка :)

  3 доброчинці

  47 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Вам листівка з Кам'янець-Подільського! Дякуємо за Ваш внесок.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо. Звичайнісінький сувенір, який час від часу нагадуватиме Вам про нас.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Дякуємо! Кухлик для найсмачнішого чаю або кави для Вас.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Дякуємо і даруємо Вам скриньку-скарбничку.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Подяка від організаторів та футболка з символікою фестивалю.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Подяка від оргкомітету фестивалю та фотосесія з професійним фотографом та ретро авто у Кам'янець-Подільському

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Дякуємо за Вашу участь. Чи знаєте Ви що таке ретро-ралі? Ні? Тепер у Вас є можливість отримати власний досвід. Ми даруємо Вам місце у ретро автомобілі, який бере участь у змаганнях.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Дякуємо за Вашу підтримку. Авторські капелюшки та аксесуари від офіційного стилісту фестивалю Світлани Савельєвої у подарунок.

  1 доброчинець

  4 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту