111 %
 • 167 716зібрано (з 150 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

ГО "ПАРР" навчає і працевлаштовує людей з інвалідністю. Наша ціль – створення Центру підтримки та розвитку соціального підприємництва. Хочемо, аби приміщення Центру стало доступнішим та зручнішим

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (ПАРР) розвиває соціальне підприємництво.

Для нашої організації соціальне підприємництво – це можливість замість разової допомоги дати людям, які потребують підтримки, «вудку».

«Бери і роби» – заклик разом вчитися і ставати на ноги, опираючись на наш досвід і кращий досвід інших у соціальному підприємництві.


Наша масштабніша мета – створити Центр підтримки та розвитку соціального підприємництва. І разом ми зробимо приміщення цього Центру було більш доступним та зручним.

ІСТОРІЯ

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» стала ініціатором створення підприємства «Системні рішення». 10 років ми навчаємо людей з інвалідністю бути успішними. Ми хочемо, аби Центр, який ми запланували створити, був діючою моделлю навчального підприємства. І нам потрібен інклюзивний вхід у майбутнє для людей, які бачать своє майбутнє.

Працюємо у напрямку поліграфії, виготовляємо дитячі іграшки. За час роботи переконались у високому попиті на виготовлену продукцію та у перспективності розвитку швейного напрямку. У нашому швейному цеху працює троє осіб з інвалідністю, які виготовляють неопренові маски, бахіли, шапочки та захисні костюми для медиків.


Ще один напрямок, який розвиваємо, – міні-пекарня. В пекарні виготовлятимуть хліб, частина з якого буде спрямована на соціальні цілі – для допомоги незахищеним верствам населення.

Маємо запити від людей з інвалідністю щодо розвитку їх здібностей та власної справи, опанування нових умінь, які відповідатимуть потребам сучасного ринку праці. Саме тому визначили перспективність не лише розвивати виробництво, але й створити комплексний центр «Бери і Роби».

НАША ЦІЛЬ – розбудова мережі підтримки соціального підприємництва та підвищення можливостей і працевлаштування людей з інвалідністю. Плануємо це зробити на основі комплексного Центру «Бери і Роби» у місті Вінниця.


Центр реалізовуватиме концепції «Learn by Doing». Він буде складатися з трьох взаємодоповнюючих зон (2 виробничих – пекарська, швейна та навчальна). Навчальний центр «Бери і роби» стане простором для навчання, стажування, зустрічей, коворкінгів для людей з інвалідністю.

До роботи Навчального центру будуть залучені експерти-консультанти, ми використаємо наявний досвід діючого соціального підприємства.

ШЛЯХ ПРОЄКТУ

Вже протягом 4 років ми робимо ремонт приміщення і формуємо інклюзивне середовище. Цьогоріч хочемо завершити цю роботу. Зробити його доступним для людей з інвалідністю, що мають проблеми з опорно руховим-апаратом, виробниче обладнання, в якому маємо гостру потребу.

Ми знайшли фінансування на внутрішні роботи в приміщенні.

Але ще не вистачає коштів на забезпечення Центру інклюзивністю: обладнати вхід пандусом і тактильною плиткою для забезпечення доступу маломобільних та слабкозорих громадян.

Ми віримо в вашу підтримку і разом зможемо зробити більше!


Нам необхідно зробити ремонт у приміщенні, в якому діятиме Центр підтримки та розвитку соціального підприємництва, та забезпечити його інклюзивність: обладнати вхід пандусом і тактильною плиткою для забезпечення доступу маломобільних та слабкозорих громадян.

Усі зібрані кошти будуть скеровані на те, аби обладнати вхід до Центру, а головне – зробити його інклюзивним.

Більше того – завдяки Міжнародному фонду «Відродження» кожен Ваш внесок буде подвоєний і спільними зусиллями ми зробимо «двері» в майбутнє. Нам потрібен вхід у майбутнє для людей з інвалідністю. Допоможіть нам його зробити.


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Підставка під чашку з фірмовою символікою центру «Бери і роби!»

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Підставка під телефон з брендуванням центру «Бери і роби!»

  5 доброчинців

  45 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Зручний та стильний рюкзак з фірмовою символікою центру «Бери і роби!»

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Стильна еко-торбинка

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Яскрава футболка з фірмовою символікою центру «Бери і роби!»

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Унікальна цеглинка для співфундаторів центру розвитку соціального підприємництва «Бери і роби!»

  3 доброчинці

  47 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5220
  • 1513
   днів
  • 0
   грн
 • Garage Gang: співтворення в кубі

  Стратегія команди для зростання і розвитку через залучення бізнесу на платформі Велика Ідея, де внесок різних гравців додає до цілого.

  Iryna
  Solovey
  • 83
  • 300
   днів
  • 0
   грн