0 %
 • 835зібрано (з 150 000 грн)

Головне

ГО "ПАРР" навчає і працевлаштовує людей з інвалідністю. Наша ціль – створення Центру підтримки та розвитку соціального підприємництва. Хочемо, аби приміщення Центру стало доступнішим та зручнішим

Історія

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (ПАРР) розвиває соціальне підприємництво.

Для нашої організації соціальне підприємництво – це можливість замість разової допомоги дати людям, які потребують підтримки, «вудку».

«Бери і роби» – заклик разом вчитися і ставати на ноги, опираючись на наш досвід і кращий досвід інших у соціальному підприємництві.


Наша масштабніша мета – створити Центр підтримки та розвитку соціального підприємництва. І разом ми зробимо приміщення цього Центру було більш доступним та зручним.

ІСТОРІЯ

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» стала ініціатором створення підприємства «Системні рішення». 10 років ми навчаємо людей з інвалідністю бути успішними. Ми хочемо, аби Центр, який ми запланували створити, був діючою моделлю навчального підприємства. І нам потрібен інклюзивний вхід у майбутнє для людей, які бачать своє майбутнє.

Працюємо у напрямку поліграфії, виготовляємо дитячі іграшки. За час роботи переконались у високому попиті на виготовлену продукцію та у перспективності розвитку швейного напрямку. У нашому швейному цеху працює троє осіб з інвалідністю, які виготовляють неопренові маски, бахіли, шапочки та захисні костюми для медиків.


Ще один напрямок, який розвиваємо, – міні-пекарня. В пекарні виготовлятимуть хліб, частина з якого буде спрямована на соціальні цілі – для допомоги незахищеним верствам населення.

Маємо запити від людей з інвалідністю щодо розвитку їх здібностей та власної справи, опанування нових умінь, які відповідатимуть потребам сучасного ринку праці. Саме тому визначили перспективність не лише розвивати виробництво, але й створити комплексний центр «Бери і Роби».

НАША ЦІЛЬ – розбудова мережі підтримки соціального підприємництва та підвищення можливостей і працевлаштування людей з інвалідністю. Плануємо це зробити на основі комплексного Центру «Бери і Роби» у місті Вінниця.


Центр реалізовуватиме концепції «Learn by Doing». Він буде складатися з трьох взаємодоповнюючих зон (2 виробничих – пекарська, швейна та навчальна). Навчальний центр «Бери і роби» стане простором для навчання, стажування, зустрічей, коворкінгів для людей з інвалідністю.

До роботи Навчального центру будуть залучені експерти-консультанти, ми використаємо наявний досвід діючого соціального підприємства.

ШЛЯХ ПРОЄКТУ

Вже протягом 4 років ми робимо ремонт приміщення і формуємо інклюзивне середовище. Цьогоріч хочемо завершити цю роботу. Зробити його доступним для людей з інвалідністю, що мають проблеми з опорно руховим-апаратом, виробниче обладнання, в якому маємо гостру потребу.

Ми знайшли фінансування на внутрішні роботи в приміщенні.

Але ще не вистачає коштів на забезпечення Центру інклюзивністю: обладнати вхід пандусом і тактильною плиткою для забезпечення доступу маломобільних та слабкозорих громадян.

Ми віримо в вашу підтримку і разом зможемо зробити більше!


Нам необхідно зробити ремонт у приміщенні, в якому діятиме Центр підтримки та розвитку соціального підприємництва, та забезпечити його інклюзивність: обладнати вхід пандусом і тактильною плиткою для забезпечення доступу маломобільних та слабкозорих громадян.

Усі зібрані кошти будуть скеровані на те, аби обладнати вхід до Центру, а головне – зробити його інклюзивним.

Більше того – завдяки Міжнародному фонду «Відродження» кожен Ваш внесок буде подвоєний і спільними зусиллями ми зробимо «двері» в майбутнє. Нам потрібен вхід у майбутнє для людей з інвалідністю. Допоможіть нам його зробити.


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Підставка під чашку з фірмовою символікою центру «Бери і роби!»

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Підставка під телефон з брендуванням центру «Бери і роби!»

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Зручний та стильний рюкзак з фірмовою символікою центру «Бери і роби!»

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Стильна еко-торбинка

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Яскрава футболка з фірмовою символікою центру «Бери і роби!»

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Унікальна цеглинка для співфундаторів центру розвитку соціального підприємництва «Бери і роби!»

  0 доброчинців

  50 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

48 проектів зараз чекають твоєї підтримки