18 %
 • 16 570зібрано (з 90 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Дуже не вистачає україномовного дитячого контенту в Youtube, тому наші діти змушені дивитися мультики озвучені російською мовою. Плануємо виправити цю ситуацію створивши якійсний україномовний контент

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Пандик – герой сучасної української казки. Креативний персонаж, що подобається маленьким дітлахам та молоді. Казковий герой став кращим втіленням дитячої безтурботності та радості.

Історія

Яких казкових персонажів зі свого дитинства ви пам’ятаєте? Так чи інакше, вони вплинули на ваше становлення, розуміння світу та поведінку. А тепер задумайтеся, що дивляться наші діти, що запам’ятають. Адже на сучасних казках вони будуть виховувати своїх дітей. 

Ми створюємо нових україномовних мульт-героїв для малечі дошкільного віку. Через кумедні історії герої мультиків навчатимуть мале покоління життєвих орієнтирів та свідомого ставлення до природи. Мультперсонажі покажуть позитивний приклад поведінки серед людей.

В результаті, ми помітили, що креативні персонажі подобаються і дорослим.

Сценарії мільтиків, розроблені спеціально для дітей-дошкільнят, сприяють розвитку пам’яті та емоційного здоров’я. Такі мультики позбавлені негативу та сарказму, а також розвивають концентрацію та логічне мислення в дитини.

Відтак, малеча навчається та бере приклад з героїв, що в майбутньому допоможе їй збудувати успішне життя. Власне тому ми створюємо групи в соц. мережах та мультиплікаційний канал, який зможуть дивитися одночасно тисячі дітей нашої країни, навчатися новому, радіти та розвиватися.

Чому потрібно створювати нові мільт-історії?

YouТube - це телебачення нового часу, на якому не вистачає україномовного контенту, тому наші діти змушені дивитися мультики, озвучені російською мовою, чи рекламні ролики, покликані пробуджувати інстинктивні бажання в людині.

Наприклад, закордонні мультики не адаптовані до українських реалій. Діти, дивлячись ті історії чи рекламний ролик розвивають «кліпове», поверхневе мислення. Так формується свідомість українського громадянина, що не знає ідентичності, не має міцних цінностей. Плануємо виправити цю ситуацію та створити якісний україномовний контент

Справа десяти років, і вже не діти, а дорослі громадяни матимуть упереджене ставлення до всього рідного. Ми не просто говоримо, а створюємо проект, що змінить Україну на краще.

Як ми це робимо вже зараз?

Ми молода команда веб-розробників. В травні 2017 створили дитячий розвиваючий канал.

Спочатку ми озвучили народну казку і взяли діафільм, як відеоряд з героями. Розіслали знайомим, отримали підтримку і перших фанів, що чекають продовження.

Для другої казки наш дизайнер намалював більше персонажів, а SEO-спеціаліст анімував, оживив героїв на відео. Далі, ми продовжуємо втілювати задумане разом.Замовили озвучення та зробили наступну серію, яку розповсюдили в мережі. Додаємо більше анімації, руху та динаміки. Зіткнулись з нестачею часу та фінансів, щоб створити перші 30 серій. Потрібні кошти на спеціалістів, які можуть якісно анімувати та дикторів для професійного озвучення.

На сьогодні, персонажів малюємо самі, озвучуємо в співпраці з блогером. Почавши роботу над Pandyk.TV – побачили, що проект потрібен дітям та має шанси на успіх.

Щоб проект позитивно впливав на виховання молодого покоління, ми запросили педагогів, що розробляють концепцію сценарію відповідно до принципів виховання дошкільнят.

Залучились підтримкою психологів, які здобрили ініціативу, зауваживши, що інформаційний простір перенасичений негативом, політикою, сценами насилля. Для дитячому розуму - це шкідлива інформація, тому потрібні нові історії.

З чим ми зіткнулися?

Насправді, ми створюємо цінність для прийдешніх поколінь. Якщо дітей зараз навчати рідній мові, то через 20 років в нас буде свідоме суспільство, відповідальна влада, якісна музика, правдиві телеканали та радіо.

Все починається з основ, а багата країна - зі свідомих громадян. Ми переконані, що наші відеоматеріали для дітей стануть популярними та принесуть радість маленьким глядачам. 

Тому ми створили Youtube канал Pandyk.TV  и збираємо кошти на створення багатосерійного освітнього мультиплікаційного серіалу для дітей. Відчуваємо відповідальність, адже діти знайдуть нових героїв  в наших історіях і візьмуть з них приклад.

Наш внесок: що ми робимо вже зараз?

Створюємо сучасний мультиплікаційний канал для дітей та батьків. Розробляємо сценарії з яскравими персонажами, котрі розмовляють українською мовою та героїчно долають життєві перепони.

Пишемо сценарії для сотні перших серій та враховуємо, що мультики мають відповідати конкретній тематиці та рекомендаціям від педагогів. Ми щоденно адмініструємо групи в соц-мережі, активно залучаємо глядачів та шукаємо прихильників.


По за робочим часом створюємо графічні зображення персонажів, відтворюємо ідеї в малюнках та макетах. Готуємо серії першого сезону «Пандик». Залучаємо спеціалістів до роботи над проектом. Зв’язуємось, розпитуємо, знайомимось з всіма, хто може долучитися до роботи над мультфільмом.

Повністю беремо на себе роботу по створенню сайту, груп та додаткових каналів для розповсюдження проекту. Через власну участь показуємо важливість даного задуму. Готуємось продовжувати його та всіляко розвивати.

Плани на перспективу: що очікує на проект в майбутньому?

 Маємо бажання зробити проект фінансово незалежним за допомогою монетизації на YouTube та продовжити створення нових мультфільмів без залучення інвестицій.

Залучення підтримки на державному рівні для адаптації проекту в освітню сферу, спеціально для шкіл та дитячих садків.

Створити дійсно масштабний всеукраїнський проект, що принесе користь багатьом дітлахам та батькам.

Зібрані кошти потратимо на:
 • створення анімації для сотні перших мультфільмів;
 • озвучення серій професійними акторами та дикторами, сурдопереклад для дітей, які не чують;
 • аудіо та відео монтаж написаних сценаріїв,
 • оплату ліцензійних програм для роботи;
 • оплату рекламного бюджету на просування готових мультиків;
 • завдаток викладачам за розробку адаптації під освітню програму загальноосвітніх шкіл;
 • оплату консультацій дитячого психолога та педагогів, в процесі створення дитячих цікавих історій.


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Спеціальне відео з подякою на каналі

  2 доброчинці

  998 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Листівка з подякою від Pandyka

  3 доброчинці

  97 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Стікер Pandyk

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Сертифікат на налаштування реклами в Google Adwords від студії IT-kitchen

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  2 Подушки від німецького бренду "Наттекс"

  1 доброчинець

  1 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Чашка з логотипом Пандика

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Сертифікат на аналіз сайту і складання ТЗ для СЕО-оптимізації від студії IT-kitchen

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Платформа «Острів» на Солом'янці

  Інституційний спільнокошт для нас - це можливість більше ділитися тим, що ми закумулювали на платформі, розвиватися та розширювати спільноту. Ми запустимо резиденції, стажування, тематичні події

  Платформа
  Острів
  • 67
  • 181
   днів
  • 0
   грн
 • ФОРУМ БАТЬКІВ

  ФОРУМ БАТЬКІВ у Кривому Розі - це вже другий Форум, що організовується батьками школярів. Мета Форуму - створення простору для просвіти та обміну досвідом учасників освітнього процесу. Реформі бути!

  Віталій
  Фурманюк
  • 5
  • 20
   днів
  • 0
   грн