Українська література. В аудіоформаті за 5-6й класи

 Українська література. В аудіоформаті за 5-6й класи

9%

26 доброчинців

10 356зібрано (з 107 800 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Запис АудіоХрестоматії шкільного курсу Українськох Літератури для 5х і 6х класів.

НАША БІОГРАФІЯ:


Ідея створення студії з’явилася ще навесні 2016 року. Причиною стало небажання дивитися серіали не українською мовою, а мовою оригіналу було не зовсім зручно або й не хотілося. Тоді я почав спеціально шукати ті серіали, котрі можна було переглянути українською через 2-3 дні після виходу серії. Прикро, але їх як було, так і є обмаль.

Влітку минулого року ми зібрали творчу і технічну команду й вирішили спробувати свої сили в озвучуванні серіалу. Було складно, проте результат і сам процес такої роботи нам сподобалися. Після завершення ми почали шукати цікаві ідеї для продовження й розвитку цієї діяльності. І зрештою навесні отримали незвичайний для нас, але досить цікавий проект – записати аудіокнижку за п’єсою Івана Карпенка-Карого «Безталанна» (прослухати її ви можете за посиланням нижче). Хоча спочатку ми й планували зробити її саме книжкою, але наприкінці роботи зрозуміли, що створили так звану радіовиставу.

Саме після цього проекту ми звернули увагу на українську літературу загалом. Почавши шукати приклади озвучення творів класиків, ми зрозуміли, що знайти такі роботи в добрій якості або складно, або навіть неможливо. І це підказало нам ідею нового досить масштабного проекту.


ПРО ПРОЕКТ:

Пропонуємо вашій увазі наш новий проект. Ми хочемо записати в аудіоформаті всю програму української літератури для учнів п’ятого і шостого класів за хрестоматією. Це будуть аудіокнижки тривалістю до години і зовсім коротенькі віршики, прочитані в найліпших традиціях українського театру. Цей напрямок для нас новий, тому ми вирішили перевірити себе – а чи в змозі ми будемо завершити його у необхідній якості. Для спроби ми зробили запис казки Івана Франка "Фарбований Лис" і кількох невеликих віршів Леоніда Глібова. Результат нам сподобався, сподіваємося, сподобається й вам – ви знайдете посилання на них у розділі внизу.

Наш проект в жодному разі не заміна читання слуханням, це лише додаткова можливість для дітей і дорослих познайомитися або дізнатися з нової сторони українську літературу.



ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО:

Після завершення проекту і школярі, й учителі, й батьки отримають нову для них можливість навчатися й навчати.
Школярі, котрі не завжди люблять читати, зможуть слухати з комп`ютерів і смартфонів шкільну програму з літератури зручнм для себе способом - дорогою до школи чи додому, на прогулянці, подорожуючи, перед сном як добру вечірню казку.
Вчителі й батьки отримають іще один спосіб навчити дитину української літератури, бо не всі діти полюбляють читати, й, на жаль, не всі діти мають змогу читати.
Для дітей і дорослих із вадами зору це буде можливістю майже без сторонньої допомоги слухати твори шкільної програми.
Сподіваємося, це зробить літературу популярнішою серед дітей і молоді.



НАШІ РОБОТИ:






НАША КОМАНДА



Єгор Колесник, засновник студії, перекладач, звукорежисер. За освітою програміст. Не підтримує введення другої державної мови, але якщо треба – вивчить англійську.



Роман Бєлєнков, режисер звукозапису. Студент 4-го курсу КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого. За фахом театрознавець. Змінив профіль із театрального на кіновиробництво рік тому. Вважає, що Голлівуд рано чи пізно, але переїде в Україну.


Гелена Ткаченко, літературна редакторка.  2011 року закінчила кафедру полоністики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Коментаторка програм редакції науково-пізнавальних програм Головної редакції суспільно-політичних програм Першого каналу ЦД НТКУ "Українське радіо". Впевнена, що українська мова в майбутньому стане офіційною міжгалактичною.


Олександр Матвєєв, звукорежисер, актор закадрового голосу. 2016 року закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за фахом "звукорежисер". Розмовляє в побуті лише українською мовою, бо інші погано розуміє.


Тютюнник Марія, актриса закадрового голосу. Студентка 4 курсу режисерського факультету КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого режисерського факультету. Режисер театру "Добрий". Упевнена, що українська мова пасує до доброго серіалу і доброї кави.   


Ніна Киреєва, актриса закадрового голосу. Закінчила цього року Київський національний університет культури і мистецтв за фахом "диктор-тележурналіст". Уміє читати дві скоромовки водночас.


Олексій Власенко, актор закадрового голосу. 2012 року закінчив Київський коледж театру й кіно за фахом "актор". Актор театрів "Добрий" і "Новоукраїнський". Кіноактор, автор кінопередач. Мріє дати автограф Стівенові Спілбергу.


Зоя Власенко, актриса закадрового голосу. 2012 року закінчила Київський коледж театру й кіно за фахом "актриса". Актриса театру "Новоукраїнський". Викладачка акторської майстерності. Любить морозиво й аудіокнижки.


Євген Шолудько, актор закадрового голосу. Студент 4 курсу театрознавства КНУКТК ім. І. К. Карпенка-Карого. Засновник театру "Добрий". Дуже любить слово "грудень".


Марина Пащекун, актриса закадрового голосу.  2015 року закінчила Київський коледж театру й кіно за фахом "актриса". Ведуча масових заходів. Перед кожною аудіосесією пропонує співати гімн і йти на стадіон уболівати за українську збірну.


Кирило Сузанський, актор закадрового голосу. 2015 року закінчив Київський коледж театру й кіно за фахом "актор". Актор театрів "Добрий" і "Новоукраїнський". Розмовляє вісімнадцять годин на добу без перерв і мовних недоліків.

Статті бюджету


70 тисяч - гонорари акторів, режисерів, композитора й оренда приміщення, технічне забезпечення. До складу команди входять 8 акторів, режисер, звукорежисер, літературна редакторка. Всі зі профільною освітою.


10 тисяч - створення й наповнення сайту, смм. До смм входять як послуги створення постів про записи, так і розміщення їх на Ютубі, Саундклауді, Ґугл-маркеті, ведення фейсбук-спільноти, пошук тематичних шкільних спільнот для інформування про нову можливість.


12 тисяч - адміністративні витрати. До цього входять узгодження зі вчителями української літератури для проведення аудіоуроків, узгодження візитів до шкіл для дітей із обмеженням зору, інші витрати.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

  • Внесок від 50 грн

    Особиста подяка на сторінці Фейсбук

    3 доброчинці

    22 залишилось

  • Внесок від 150 грн

    Брендована філіжанка кави з подякою за підтримку

    3 доброчинці

    7 залишилось

  • Внесок від 200 грн

    Брендована хенд-мейд пляшка з подякою за підтримку

    0 доброчинців

    10 залишилось

  • Внесок від 300 грн

    Брендована хенд-мейд сумка з подякою за підтримку

    1 доброчинець

    9 залишилось

  • Внесок від 400 грн

    Примірники дитячого журналу "Пізнайка" за перше півріччя 2017р. з подякою

    1 доброчинець

    9 залишилось

  • Внесок від 600 грн

    Два квитки на дитячу виставу за попередньою домовленністю

    0 доброчинців

    5 залишилось

  • Внесок від 1000 грн

    Взяти участь у озвученні частини одного з творів на вибір режисера

    0 доброчинців

    5 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

    Ділитись з друзями

    Цікаво також

    15 проєктів зараз чекають на твою підтримку

    Будь ласка, авторизуйтесь!

    Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

    Реєстрація

    Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

    Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

    Або швидко зареєструйтеся

    Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

    Відновлення паролю

    Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

    Новий пароль

    Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

    Відновлення паролю

    Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

    Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

    Постав питання команді проєкту