30 %
 • 21 200зібрано (з 69 750 грн)

Головне

Хаб "До БА І ДІ" - це інклюзивний простір взаємодії дітей від 2-х до 10-ти років з людьми віком 45+

Історія

До БА І ДІ завжди, коли потрібно або просто хочеться

Вітаю!

Мрія Вітаю! Я - Галина Плотницька, мені 62 роки. Мої четверо онуків не дають мені можливості забути про рух, ігри та радість)) Я завжди була активною, цікавилась сучасними розробками в науці та методами використання технологій для полегшення життя. Тому почуваюсь дуже комфортно у своєму віці. Але, спілкуючись з однолітками чи навіть молодшими людьми, усвідомила, що для більшості людей вік - це проблема. Тому я вирішила створити “Ба і Ді клуб”, як варіант вирішення цієї проблеми. Наш клуб показує, що старіти можна спілкуючись, навчаючись та втілюючи свої давні мрії, відчуваючи себе потрібними. За півтора роки я добре протестувала ідею: створила громадську організацію (ГО), сайт, спільноту однодумців і отримала позитивний відгук як про саму ідею, так і про перспективу її монетизації. Адже люди, що виходять на пенсію, - це величезний ресурс досвіду і часу. Разом з тим, у громаді завжди знайдуться “болі”, яким необхідно зарадити.


Зараз

На зараз у нашій організації є створений офлайн/онлайн курс для потенційних нянь, сайт  www.badi.ua, який є маркетплейсом для працевлаштування бабусь і дідусів, з одного боку, і допомоги працюючим батькам - з іншого. У нас є сторінка у ФБ https://www.facebook.com/baanddiclub та профіль у Інстаграмі https://www.instagram.com/baanddi/ На зараз у нас 22 постійних учасника ГО та 4 працевлаштованих няні. Ми співпрацюємо з урбаністичною лабораторією MetaLab, платформою Тепле місто, з простором Urban Space 100. У співпраці з науковим містечком Нова Енергія ми виграли фінансування на створення серіалу з 24 міні - фільмів “А хто навчить бабусю?” Зняли два фільми про Франківськ, головними героїнями яких є учасниці нашого клубу. У співпраці з Харківським музеєм Програмного забезпечення і комп'ютерів ми навчали і продовжуємо навчати онлайн Ба і Ді (людей, які є учасниками клубу) комп’ютерній грамотності та вмінню орієнтуватись в сучасних технологіях. Ще ми протестували прототип наших хабів - соціальну дитячу кімнату “Вдома у Ба і Ді” . І це все ми здійснили, не зважаючи на майже річний локдаун!!!!


Що нам потрібно


Для того, щоб вирости і стати сталими, нам потрібне приміщення, дружнє до дітей і літніх людей (кімната для дітей, кімната для клубу, комп'ютерний клас та кухня), фінансування, щоб організувати цей простір під наші потреби (наша соціальна дитяча кімната має бути обладнана так, щоб діти з інклюзією почувались у нас комфортно). Для реалізації цієї ідеї ми шукаємо приміщення та партнерство з організаціями і бізнесами, які поділяють наші цінності, в якому ми станемо частиною екосистеми та зможемо створити умови для взаємодії дітей і дорослих. Якщо ми отримаємо необхідну нам підтримку, то до кінця 2021 року ми прокомунікуємо з 200 пенсіонерами та залучимо до дитячої кімнати 60 дітей. І тоді до кінця 2022 року ми зможемо стати самоокупними і сталими як соціальне підприємство. Бюджет проекту складає близько 380 тисяч гривень. Але, розуміючи і "ризики" літа, і те, що вперше приймаємо участь у Спільнокошті, ми свідомо оголошуємо меншу суму.

Дуже вже хочеться відкрити хаб).

Гроші потрібні нам на розробку дизайну дитячої кімнати, виготовлення меблів для дитячої кімнати, укомплектування кімнати для клубу меблями та офісною технікою, укомплектування комп'ютерного класу, закупівлю обладнання для кухні, оплату оренди приміщення на 3 місяці та поточні і адміністративні витрати. Тому, якщо ми зберемо більшу суму, ми вже знаємо, як її використати))


Я обіцяю всім, хто долучиться до проекту, що рівень страху старіння зменшиться пропорційно вашому внеску))

1. Оренда приміщення 7тис. грн Х 4 міс. = 28 000 грн.

2. Розвиваючі ігри, іграшки                          - 12 000 грн.

3. Подарунки благодійникам                        - 2 750 грн

4. Менторінг                       -                           12 000 грн

5. Винагорода команді       -                           15 000 грн

6. Комісія Спільнокошту (10%)  -                     7 750 грн 

РАЗОМ: 77 500 грн 

Партнер проекту

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 100 грн

  Внутрішня частина листівки "Перевірено життям...Ba & Di

  0 доброчинців

  800 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  До ВИНАГОРОДИ 1. Листівка "Перевірено життям.. Ba & Di

  0 доброчинців

  800 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Листівка "Перевірено життям ... Ba & Di"

  2 доброчинці

  798 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  значок з логотипом Ba & Di"

  1 доброчинець

  69 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Горня з логотипом Ba & Di

  6 доброчинців

  24 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  На каву із засновницею Ba & Di

  2 доброчинці

  13 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Участь у "Вечірніх посиденьках Ba & Di"

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Екскурсія по хабу "До БА І ДІ"

  1 доброчинець

  14 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

56 проектів зараз чекають твоєї підтримки