Велокнигарня від ВсіКниги

 Велокнигарня від ВсіКниги

100%

74 доброчинці

20 553зібрано (з 20 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Велокнигарня від ВсіКниги — мандрівна крамничка з повними полицями цікавезних українських книг. А ще це благодійний проект — 10% прибутку спрямуємо на поповнення фондів бібліотек та шкіл.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

 Хто ми?

Привіт, ми команда ВсіКниги і ми продаємо книжки. Звучить як клуб анонімних алкоголіків? Трохи є, тільки ми не анонімні.Хочемо презентувати нову ідею і сподіваємося знайти вашу підтримку. Ми вирішили, що настав час створити велокнигарню. Уже кілька років продаємо книги через інтернет, а тепер прийшов час бути ближчими до людей, трохи відпочити від гаджетів, хмар, соціальних мереж, — натомість знайти віддушину в реальному житті. А велокнигарня допоможе цьому, як ніщо інше.ВсіКниги —  це затишна інтернет-книгарня україномовних видань. Наша команда поважає всіх книголюбів, сама натхненно любить книги й намагається поширити цю любов серед якомога більшої кількості людей.

ВсіКниги це:

Ми хочемо, щоб українські читачі отримували якісний видавничий продукт. А якщо якоїсь книги немає на сайті — то знайдемо її. Моніторимо діяльність українських видавництв і прагнемо, щоб нові видання з'являлися на наших віртуальних полицях якнайшвидше.

Щоб дізнатися про нас більше, звертайтеся до Андрія Капранова чи Ані Гай особисто, або з наших спільнот ВсіКниги в соцмережах.


 Чому і для кого ми хочемо це зробити?

Часто чуємо, що книжка змагається з новими форматами, медіа, з іншими динамічнішими видами дозвілля, що мотивувати малечу до читання зараз важко, та й серед дорослого населення книги не такі популярні, як того хотілося би. Але ж всім відома закономірність: чим більше книг читає людина, тим гармонійнішою особистістю вона стає, тим більшу користь може принести українському суспільству. Ми хочемо мотивувати людей до читання, й показати доступність книг, стати ближчими до читачів.  • Цей проект для маленьких та дорослих киян. Для містян, які вийдуть на прогулянку, а потраплять у полон неймовірної книжкової краси. Ми плануємо формувати  асортимент таким чином, щоб 50% складали феєричні дитячі книги, а інші 50% — дорослі видання, від яких неможливо відірватись. Тож ми хочемо зацікавити як найменших читачів, так і дорослих.
 • Велокнигарняце не просто пересувна точка продажу книг, це ще й розвага. Ми вже запланували читання уголос захопливих дитячих книг, спробуємо відтворити деякі сцени з найпопулярніших книг, наприклад, пошук дверей у Нарнію чи сортування у Хогвартські гуртожитки. Хочемо провести книжкове «Що? Де? Коли?»: окрема програма для дорослої й дитячої аудиторії. А ще підготували для всіх, хто буде купувати книги прямо з коліс, книжкові передбачення. Звісно, це тільки частина запланованого, і деякі розваги на стадії розробки.
 • Механіка роботи велокнигарні дуже проста. Ми будемо присутні на фестивалях, пікніках, ярмарках, маркетах, виставках та на інших масових заходах, де тільки вдасться домовитись з організаторами. Припускаємо, що велокнигарня матиме обмежену площу пересування у межах згаданих заходів. Але поряд з нами проводитимемо різні книжкові забавки. А 10% від продажу книг на заходах ми передаватимемо на поповнення фондів бібліотек та шкіл.
 • Яку проблему вирішить цей проект? Велокнигарня стане яскравим прикладом того, що книга — це не тільки важливо, а ще й весело та цікаво. А найголовніше доступно і близько. Адже поряд з бургером  та смузі ви наткнетесь ще й на суперфан-книжку і вже не зможете з нею розлучитись. За допомогою ентертейменту ми зробимо процес читання й придбання книг незабутнім та незвичайним.

Велокнигарня — це така мандрівна точка продажу книг у Києві, а також джерело невичерпного ентузіазму та щастя. Вона допоможе нам нести книги містянам, бо відома практика «якщо гора не йде до Магомета, Магомет іде до гори» не помиляється.


 

Андрій Капранов

Андрій: «Я от щиро казав, що в описі проекту треба написати: «Це велокнигарня. ВЕ-ЛО-КНИ-ГАР-НЯ. Триколісний велосипед з книгами. Це ж крутота». І на цьому закінчити. Але мене переконали, що ліцо у мене скучноє і ніхто дєнєг нє даст, треба описати проект детальніше».

Аня Гай

Аня: «Мене дуже-дуже засмучує, коли нам кажуть, що хтось не любить читати, чи що все погано, книги нікому не потрібні і «бла-бла-бла». Це не так. Велокнигарня це підтвердить. От побачите.  У нас є чудові, цікаві, яскраві, незвичайні, корисні, пізнавальні й на будь-який смак українські книги. Хочу, щоб ви з ними зустрілися, потримали в руках, погортали й закохалися в ту, єдину.
А чому велокнигарня? Бо це зручно і помітно, бо ще безліч «бо». Книги — це круто, і ви скоро побачите».


«Велокнигарня від ВсіКниги» це:

 • благодійність, адже 10% отриманого прибутку піде на книги для шкіл та бібліотек;
 • весела розвага — поряд із велокнигарнею пануватиме свято: вже запланували книжкову лотерею, літературні конкурси, тематичні заходи.
 • добра місія, якої потребує наше, на жаль, :’( найменш читаюче у Європі суспільство.

Наша команда не анонімних книголюбів хоче бачити книжкове щастя на власні очі. Вже маємо чималий досвід роботи в онлайн-книгарні, але ніщо не може замінити живе спілкування face-to-face. ВсіКниги хочуть бачити читачів українських книг, чути їхні враження й вивчати потреби безпосередньо через особисте знайомство.


 Як це виглядатиме?

Як це часто буває, хороша ідея — не обов’язково нова ідея. Приклади успішних проектів велокнигарень можна зустріти на вулицях Польщі, Англії, Німеччини. Навіть на нашій батьківщині у Львові вже є схожий проект. Ми вивчили їхній досвід, проаналізували найкращі сторони й хочемо запропонувати вам свій проект. А якщо про матеріальний бік справи, то: ми вже знайшли виробника триколісних велосипедів; вигадали схему розміщення книжкових полиць; залучили ілюстраторку Угольок, яка раніше робила нам листівки, щоб допомогла візуалізувати стиль велокнигарні.


 Чому нам потрібна ваша допомога?

Підтримавши українську книгу, ви, звісно ж, розкажете про це друзям, а це головне. Ми хочемо, щоб про книги чули й говорили. Також ви станете частиною нашої маленької мрії: зустріч українських видань з якомога більшою кількістю читачів. І ця зустріч стане незабутньою, приємною, романтичною.

Сподіваємося, що зможемо подякувати при особистій зустрічі всім, хто підтримає велокнигарню ВсіКниги.


 

Бюджет

12 000 грн — триколісний велосипед, який виготовлять для нас на замовлення, в суму також входить доставка; 2000 грн —  виготовлення й матеріали для полиць, де стоятимуть найкращі українські книги; 2000 грн —  навіс, щоб захистити видання від негоди; 500 — закладинки книжкові; 1500 — еко-торбинки з принтом.

Якщо проект велокнигарні стане успішнішим, ніж ми очікуємо, й вдасться зібрати більшу суму, ніж закладено у бюджеті, обіцяємо використати ці кошти на покращення дизайну сайту нашого партнерського проекту — літературно-інформаційного порталу «Друг Читача»

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 10 грн

  Особиста подяка електронною поштою від команди ВсіКниги.

  5 доброчинців

  995 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Набір з трьох фірмових закладинок ВсіКниги.

  10 доброчинців

  290 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Сертифікат на 100 грн для придбання книг у інтернет-магазині ВсіКниги.

  10 доброчинців

  90 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Нова автентично-українська розмальовка-антистрес "Український міфосвіт" з автографом художниці Олесі Вакуленко.

  4 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Сертифікат на 200 грн для придбання книг у інтернет-магазині ВсіКниги.

  3 доброчинці

  97 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Блокнот ручної роботи, розроблений спеціально для ведення читацького щоденника, а також складання усе-можливих книжкових списків від Ані Гай зі ВсіКниги.

  9 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Бавовняна еко-торбинка з зображенням велокнигарні.

  7 доброчинців

  43 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Сертифікат на суму 500 грн на відвідання будь-якого заходу від "Центру Літературної Освіти" протягом 2016 року.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ходімо на каву з командою книгарів? Ми не тільки пригостимо запашною кавою, какао чи чаєм, а ще й без упину говоритимемо про книги, нові й давно видані, прочитані й лише додані до списку прочитання.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Вихід на яхті у річку Дніпро у місті Київ з командою ВсіКниги (компанія 4-5 осіб).

  0 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Книга для закоханих у книги. Нове видання від Нашого Формату про паризьку мандрівну книгарню-баржу і його власника, який продає не просто книги, а ліки від усіх життєвих недуг.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Новий роман українських письменників Братів Капранових "Забудь-річка" з автографом.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Малюнок від Олени Жук, вона ж Угольок. Це можливість мати чудовий мультяшний стилізований портрет або ж втілити іншу свою забаганку через бачення художника.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Коробочка з книгами від наших друзів Book Box. Сервісу, що обирає і доставляє книги, які точно сподобаються. Підбір базується на літературознавчих рекомендаціях, порадах експертів і ваших вподобаннях.

  3 доброчинці

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту