102 %
 • 20 553зібрано (з 20 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Велокнигарня від ВсіКниги — мандрівна крамничка з повними полицями цікавезних українських книг. А ще це благодійний проект — 10% прибутку спрямуємо на поповнення фондів бібліотек та шкіл.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 15

Історія

 Хто ми?

Привіт, ми команда ВсіКниги і ми продаємо книжки. Звучить як клуб анонімних алкоголіків? Трохи є, тільки ми не анонімні.Хочемо презентувати нову ідею і сподіваємося знайти вашу підтримку. Ми вирішили, що настав час створити велокнигарню. Уже кілька років продаємо книги через інтернет, а тепер прийшов час бути ближчими до людей, трохи відпочити від гаджетів, хмар, соціальних мереж, — натомість знайти віддушину в реальному житті. А велокнигарня допоможе цьому, як ніщо інше.ВсіКниги —  це затишна інтернет-книгарня україномовних видань. Наша команда поважає всіх книголюбів, сама натхненно любить книги й намагається поширити цю любов серед якомога більшої кількості людей.

ВсіКниги це:

Ми хочемо, щоб українські читачі отримували якісний видавничий продукт. А якщо якоїсь книги немає на сайті — то знайдемо її. Моніторимо діяльність українських видавництв і прагнемо, щоб нові видання з'являлися на наших віртуальних полицях якнайшвидше.

Щоб дізнатися про нас більше, звертайтеся до Андрія Капранова чи Ані Гай особисто, або з наших спільнот ВсіКниги в соцмережах.


 Чому і для кого ми хочемо це зробити?

Часто чуємо, що книжка змагається з новими форматами, медіа, з іншими динамічнішими видами дозвілля, що мотивувати малечу до читання зараз важко, та й серед дорослого населення книги не такі популярні, як того хотілося би. Але ж всім відома закономірність: чим більше книг читає людина, тим гармонійнішою особистістю вона стає, тим більшу користь може принести українському суспільству. Ми хочемо мотивувати людей до читання, й показати доступність книг, стати ближчими до читачів.  • Цей проект для маленьких та дорослих киян. Для містян, які вийдуть на прогулянку, а потраплять у полон неймовірної книжкової краси. Ми плануємо формувати  асортимент таким чином, щоб 50% складали феєричні дитячі книги, а інші 50% — дорослі видання, від яких неможливо відірватись. Тож ми хочемо зацікавити як найменших читачів, так і дорослих.
 • Велокнигарняце не просто пересувна точка продажу книг, це ще й розвага. Ми вже запланували читання уголос захопливих дитячих книг, спробуємо відтворити деякі сцени з найпопулярніших книг, наприклад, пошук дверей у Нарнію чи сортування у Хогвартські гуртожитки. Хочемо провести книжкове «Що? Де? Коли?»: окрема програма для дорослої й дитячої аудиторії. А ще підготували для всіх, хто буде купувати книги прямо з коліс, книжкові передбачення. Звісно, це тільки частина запланованого, і деякі розваги на стадії розробки.
 • Механіка роботи велокнигарні дуже проста. Ми будемо присутні на фестивалях, пікніках, ярмарках, маркетах, виставках та на інших масових заходах, де тільки вдасться домовитись з організаторами. Припускаємо, що велокнигарня матиме обмежену площу пересування у межах згаданих заходів. Але поряд з нами проводитимемо різні книжкові забавки. А 10% від продажу книг на заходах ми передаватимемо на поповнення фондів бібліотек та шкіл.
 • Яку проблему вирішить цей проект? Велокнигарня стане яскравим прикладом того, що книга — це не тільки важливо, а ще й весело та цікаво. А найголовніше доступно і близько. Адже поряд з бургером  та смузі ви наткнетесь ще й на суперфан-книжку і вже не зможете з нею розлучитись. За допомогою ентертейменту ми зробимо процес читання й придбання книг незабутнім та незвичайним.

Велокнигарня — це така мандрівна точка продажу книг у Києві, а також джерело невичерпного ентузіазму та щастя. Вона допоможе нам нести книги містянам, бо відома практика «якщо гора не йде до Магомета, Магомет іде до гори» не помиляється.


 

Андрій Капранов

Андрій: «Я от щиро казав, що в описі проекту треба написати: «Це велокнигарня. ВЕ-ЛО-КНИ-ГАР-НЯ. Триколісний велосипед з книгами. Це ж крутота». І на цьому закінчити. Але мене переконали, що ліцо у мене скучноє і ніхто дєнєг нє даст, треба описати проект детальніше».

Аня Гай

Аня: «Мене дуже-дуже засмучує, коли нам кажуть, що хтось не любить читати, чи що все погано, книги нікому не потрібні і «бла-бла-бла». Це не так. Велокнигарня це підтвердить. От побачите.  У нас є чудові, цікаві, яскраві, незвичайні, корисні, пізнавальні й на будь-який смак українські книги. Хочу, щоб ви з ними зустрілися, потримали в руках, погортали й закохалися в ту, єдину.
А чому велокнигарня? Бо це зручно і помітно, бо ще безліч «бо». Книги — це круто, і ви скоро побачите».


«Велокнигарня від ВсіКниги» це:

 • благодійність, адже 10% отриманого прибутку піде на книги для шкіл та бібліотек;
 • весела розвага — поряд із велокнигарнею пануватиме свято: вже запланували книжкову лотерею, літературні конкурси, тематичні заходи.
 • добра місія, якої потребує наше, на жаль, :’( найменш читаюче у Європі суспільство.

Наша команда не анонімних книголюбів хоче бачити книжкове щастя на власні очі. Вже маємо чималий досвід роботи в онлайн-книгарні, але ніщо не може замінити живе спілкування face-to-face. ВсіКниги хочуть бачити читачів українських книг, чути їхні враження й вивчати потреби безпосередньо через особисте знайомство.


 Як це виглядатиме?

Як це часто буває, хороша ідея — не обов’язково нова ідея. Приклади успішних проектів велокнигарень можна зустріти на вулицях Польщі, Англії, Німеччини. Навіть на нашій батьківщині у Львові вже є схожий проект. Ми вивчили їхній досвід, проаналізували найкращі сторони й хочемо запропонувати вам свій проект. А якщо про матеріальний бік справи, то: ми вже знайшли виробника триколісних велосипедів; вигадали схему розміщення книжкових полиць; залучили ілюстраторку Угольок, яка раніше робила нам листівки, щоб допомогла візуалізувати стиль велокнигарні.


 Чому нам потрібна ваша допомога?

Підтримавши українську книгу, ви, звісно ж, розкажете про це друзям, а це головне. Ми хочемо, щоб про книги чули й говорили. Також ви станете частиною нашої маленької мрії: зустріч українських видань з якомога більшою кількістю читачів. І ця зустріч стане незабутньою, приємною, романтичною.

Сподіваємося, що зможемо подякувати при особистій зустрічі всім, хто підтримає велокнигарню ВсіКниги.


 

Бюджет

12 000 грн — триколісний велосипед, який виготовлять для нас на замовлення, в суму також входить доставка; 2000 грн —  виготовлення й матеріали для полиць, де стоятимуть найкращі українські книги; 2000 грн —  навіс, щоб захистити видання від негоди; 500 — закладинки книжкові; 1500 — еко-торбинки з принтом.

Якщо проект велокнигарні стане успішнішим, ніж ми очікуємо, й вдасться зібрати більшу суму, ніж закладено у бюджеті, обіцяємо використати ці кошти на покращення дизайну сайту нашого партнерського проекту — літературно-інформаційного порталу «Друг Читача»

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 14
 • Внесок від 10 грн

  Особиста подяка електронною поштою від команди ВсіКниги.

  5 доброчинців

  995 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Набір з трьох фірмових закладинок ВсіКниги.

  10 доброчинців

  290 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Сертифікат на 100 грн для придбання книг у інтернет-магазині ВсіКниги.

  10 доброчинців

  90 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Нова автентично-українська розмальовка-антистрес "Український міфосвіт" з автографом художниці Олесі Вакуленко.

  4 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Сертифікат на 200 грн для придбання книг у інтернет-магазині ВсіКниги.

  3 доброчинці

  97 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Блокнот ручної роботи, розроблений спеціально для ведення читацького щоденника, а також складання усе-можливих книжкових списків від Ані Гай зі ВсіКниги.

  9 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Бавовняна еко-торбинка з зображенням велокнигарні.

  7 доброчинців

  43 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Сертифікат на суму 500 грн на відвідання будь-якого заходу від "Центру Літературної Освіти" протягом 2016 року.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ходімо на каву з командою книгарів? Ми не тільки пригостимо запашною кавою, какао чи чаєм, а ще й без упину говоритимемо про книги, нові й давно видані, прочитані й лише додані до списку прочитання.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Вихід на яхті у річку Дніпро у місті Київ з командою ВсіКниги (компанія 4-5 осіб).

  0 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Книга для закоханих у книги. Нове видання від Нашого Формату про паризьку мандрівну книгарню-баржу і його власника, який продає не просто книги, а ліки від усіх життєвих недуг.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Новий роман українських письменників Братів Капранових "Забудь-річка" з автографом.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Малюнок від Олени Жук, вона ж Угольок. Це можливість мати чудовий мультяшний стилізований портрет або ж втілити іншу свою забаганку через бачення художника.

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Коробочка з книгами від наших друзів Book Box. Сервісу, що обирає і доставляє книги, які точно сподобаються. Підбір базується на літературознавчих рекомендаціях, порадах експертів і ваших вподобаннях.

  3 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки