9 %
 • 5 401зібрано (з 59 380 грн)

Головне

Ветерани Будують, це — волонтерський табір у прифронтовому місті Попасна, Луганської області, де в липні разом з 15 ветеранами АТО/ООС та місцевою молоддю ми побудуємо скейт-парк.

Історія

Чому цей табір важливий?
Згідно з опитуванням МОМ, 73% ветеранів вважає, що лише ті, хто самі брали участь в бойових діях, здатні зрозуміти ветеранів. А 54% ветеранів вважають, що вони потребують психосоціальної підтримки. Водночас, за даними дослідження КМІС і отриманими відповідями на запитання “Яке Ваше ставлення до ветеранів і ветеранок АТО/ ООС?”, 20% респондентів у східному макрорегіоні ставляться до ветеранів з недовірою. Це — найгірший результат в Україні. Саме тому ми організовуємо табір “Ветерани будують”, головна мета якого — ініціювати діалог між військовими та місцевими, зруйнувати конфлікти, побудовані на стереотипах. А також — створити спільний простір для продовження спілкування та проведення часу разом. Наші цінності: підтримка, порозуміння, примирення.

Чому формат табору?
Це можливість організувати неформальні тренінги, культурне дозвілля, групу підтримки з психологічної адаптації та обмін досвідом з місцевою молоддю. Місцеві та ветерани зможуть спілкуватися, спільно відпочивати та будувати не лише простір, а і дружні позитивні стосунки.

Чому скейт-парк?
У 2020 році скейтбординг вперше увійшов в програму Літніх Олімпійських ігор. Наш майданчик для тренувань допоможе розвинути цей напрям серед молоді з віддалених регіонів і дасть їм змогу самореалізувати себе у популярному світовому виді спорту. Ми хочемо, щоб скейт парк став “місцем сили” та осередком для проведення дозвілля серед місцевої молоді. Ми також прагнемо популяризувати сучасну урбаністичну культуру, що давно вже є трендом у світі. Молодь, яка проявлятиме себе найактивніше під час табору, матиме змогу отримати від нас скейт у подарунок. 

Детальніше про табір

Формат табору: перша половина дня — робота над скейт-парком та територією навколо парку, друга — відпочинково-культурна програма. 

Табір відбуватиметься в липні, фінальні дати наявні в анкеті реєстрації.

Розклад табору:


Що ми вже зробили?

1) Отримали фінансування на матеріали для скейт-парку у партнерстві з ПРООН у розмірі 144 434.00 грн.

2) Отримали фінансування на довезення, харчування учасників та на культурно-освітню програму за підтримки Програми Литовської Республіки Development Cooperation у розмірі 6000.00 євро.
3) Затвердили співпрацю з ветераном-психологом для спільких «ветеранських кіл спілкування» у партнерстві з ГО «Побратими».
4) Здобули міцну співпрацю з місцевими органами управління в м. Попасна.

Хто ми?
Сьогодні ми працюємо як ГО «Штука», мета якої — активізація процесу соціально-економічного розвитку Донецької та Луганської областей та сприяння формуванню культурної екосистеми в регіоні.

Наша команда:


Михайло Білянський

Project Director

Ветеран російсько-української війни, який з дитинства мріяв про скейтборд, але в його містечку не було де на ньому кататися. Коли подорослішав став одним з перших добровольців батальйону Айдар, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Вивчав лідерство в громадському секторі під час стажування в програмі «КОЛО», що реалізовувалось Агентством США з міжнародного розвитку (USAID, програма «ENGAGE») в Pact Inc. Зараз працює з молоддю та ветеранами. Отримує вищу освіту в галузі права у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.


Іван Парамонов

Project manager

Понад чотири роки працював проєктним менеджером у ГО «Новий Донбас». Два роки — у благодійній організації «Львівська освітня фундація» в управлінні грантами. З 2020 року — асистент команди моніторингу і оцінки та субгрантів у Національному Демократичному Інституті Міжнародних Відносин.
Магістр програми «Управління неприбутковими організаціями» Українського Католицького Університету.

Євген Бражко

Communications manager

Працював відео оператором в інформаційному агентстві «Вчасно». Молодіжний активіст у м. Покровськ, Донецька область з 2014 року. Очолює ГО «Штука». Займається створеня коммунікаційних стратегій для культурних проектів.

Максим Романюк

Financial manager

Понад рік працював у ГО «Новий Донбас». Має досвід роботи з субгрантами та управлінням проєктами у Благодійній організації «Львівська освітня фундація». З 2019 року займається управлінням фінансами в ГО «Штука».
Магістр програми «Управління неприбутковими організаціями» Українського Католицького Університету.

Наш кошторис до збору коштів:

1) Підготовчі роботи для встановлення скейт-майданчику (бетонування та підготовка поверхні): 45235 грн 

2) Матеріали для роботи з відновлення сцени біля скейт-парку : 6203 грн

3) Відсоток для спільнокошту: 5919 грн

4) Подарунки для доброчинців: 2000 грн

ЗАГАЛОМ: 59354 грн

Якщо ви би хотіли прийняти участь в даному заході, або знаєте кому це може бути цікаво - реєструйтеся/поширюйте нашу анкету!
Посилання на анкету: https://forms.gle/BvF872U8QuFWdpiH6

Анкета лише для ветеранів.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 1 грн

  Подяка в титрах у фінальному відео проекту

  4 доброчинці

 • Внесок від 100 грн

  Сторіз-подяка в інстраграмі проекту

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Майстер-клас з катання на скейті з членом команди (м. Київ)

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Сувеніри хендмейд з Покровського вугілля

  1 доброчинець

  14 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Смачне, домашне вино з Луганської області

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Фотосет з професійним фотографом в Києві або Донецькій/Луганській області (на ваш вибір)

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Кавова зустріч з командою проекту в Києві

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Запрошення на закриття табору 10-11 липня

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

48 проектів зараз чекають твоєї підтримки