9 %
 • 15 626зібрано (з 180 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Вибір професії онлайн за допомогою штучного інтелекту! Допоможіть нам зробити це реальністю!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Всі ми пам’ятаємо наші шкільні роки. Друзі та розваги упереміш з уроками. Але це був і водночас дуже відповідальний час. Час вибору майбутньої професії. Наскільки серйозно ми про нього задумувались? Обирали за покликом серця? Чи обирали те, що радили батьки? А може пішли за компанію з другом? Чи просто обрали найпрестижніший фах, а потім опинились серед 50% випускників коледжів та університетів, які не працюють за спеціальністю? На жаль, це реальність. А витікає вона з іншої статистики - 75% підлітків не впевнені до кінця у виборі своєї майбутньої професії. Ось чому ми вже більше 5 років займаємось темою профорієнтації, а останні півроку намагаємось її реалізувати за допомогою освітнього стартапу ChoiZY! 


Наш досвід

Як було зазначено вище, у профорієнтації ми не з'явилися нізвідки. У 2014 році нами була створена компанія IBS Education, під час діяльності якої, за 5 років ми організували профорієнтаційні табори, курси, конференцію та можемо похвалитись наступними результатами: 


Хто ми?

В один момент ми зрозуміли, що в рамках офлайн форматі компанії неможливо вирішити проблему профорієнтації навіть у масштабах двох міст, не кажучи вже про цілу країну та весь світ згодом. Ось тому ми і вирішили створити ChoiZY, яка з’явилась на світ 15 травня 2019 року!

Що ж таке ChoiZY? А це свідомий вибір (choice) професії, який покоління Z зможе зробити за допомогою онлайн-лекцій від фахівців з покоління Y.

Наша місія допомогти підліткам стати успішними через свідомий вибір майбутньої професії!

Незважаючи на те, що ми працюємо лише трохи більше ніж півроку, вже змогли досягти значних результатів:Як виглядає наша платформа?

Наша платформа складається з кількох розділів:

 • розділ професій, в якому на даний момент присутні 44 професії (від розповсюджених: адвокат, піарник, айтішник, економіст, до більш незвичних, таких як моряк, еколог, лікар неонатолог, букер модельного агентства та навіть народний депутат. Кожна професія - це три окремих блоки - теоретичні аспекти, практична складова та поради майбутнім спеціалістам. Короткі відео-ролики загалом не перевищують 2,5 години 
 •  розділ психологів, в якому підлітки мають змогу пройти профорієнтаційне тестування за методикою Магеллано, отримати консультацію психолога та спеціаліста з вибору університету.
 • розділ спецпроєктів, в якому представлені соціально орієнтовані проєкти: історії від наших чемпіонів-паралімпійців спільно з НКСІУ та захист безпритульних тварин спільно з Happy Paw, а також освітні можливості від China University Alliance, Shamrock Camp та FilmUA.


Що плануємо? 


Отже, детальніше про штучний інтелект. Ні, це не уривок з фантастичної книги, а все цілком реально! На даний момент на платформі можливо пройти психологічне тестування та за його результатами (чи окремо) отримати консультацію психолога. У результаті цього профорієнтаційного комплексу аналізу здібностей та схильностей,  підліток отримує рекомендації щодо напрямків в яких йому краще розвиватись та працювати в майбутньому. 

Але, на жаль, будь-який тест все одно не може врахувати абсолютно всі аспекти, а на консультаціях підлітки не завжди можуть бути повністю відвертими… Плюс на момент проходження тесту часто у підлітка бракує знань про ту чи іншу професію. Як результат, у рекомендаціях він часто отримує лише певну галузь, а не конкретну професію...

Тому наша основна мета зараз (на що ми і збираємо кошти) - це створення ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ, який допоможе підлітку зробити свідомий вибір професії. 

Погодьтесь, що людина у кожній професії володіє певними якостями. Наприклад, IT-спеціаліста можна описати наступним чином: аналітичний склад розуму, гарна концентрація, посидючість та послідовний підхід до роботи. 

Саме ШІ буде допомагати більш детально аналізувати вподобання підлітка, спостерігати за його поведінкою на платформі, концентрацією, уважністю та іншими факторами, які просто ніяк не підвладні психологічним тестам та консультаціям.

І на виході ми отримаємо чіткий результат, які ж професії підлітку підходять більше!

Команда платформи
На що ми збираємо гроші?

Розробка та реалізація штучного інтелекту запланована на 2 місяці.

Зробимо вклад у розвиток нашої країни, через свідомий вибір підлітками правильної професії!


Та тим самим зробимо всіх щасливішими :)


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо за ваш внесок! Отримайте іменний Сертифікат за вклад у розвиток освіти України та майбутнього покоління!

  1 доброчинець

  199 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо за внесок! Ми даруємо вам планшетку наліпок ChoiZY

  3 доброчинці

  97 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Дякуємо за підтримку! Запрошуємо вас на лекцію від Олександра Павленка - співзасновника Профорієнтаційної онлайн-платформи ChoiZY

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Запрошуємо вас на закриту вечірку з командою проєкту та представниками різних професій

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо за внесок! Ми подаруємо вам стильну брендовану футболку

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Індивідуальна зустріч з командою ChoiZY, відповімо на всі хвилюючі Вас питання та просто проведемо класно час разом за кавою або чаєм:)

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Вау! Ми дуже вдячні за такий вклад, тому Ви можете обрати все, що подобається зі списку подарунків

  0 доброчинців

  20 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

27 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 3102
  • 540
   днів
  • 0
   грн
 • Міні-альбом гурту ZFeelZ - "All Viewers Are Confused"

  Головна мета - наші пісні у ваших навушниках! Збираємо на запис міні-альбому.

  Влад
  Іванов
  • 59
  • 90
   днів
  • 0
   грн