123 %
 • 86 340зібрано (з 70 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Видання бестселеру світової урбаністики книги Йена Ґела «Міста для людей» українською

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Ми - освітня платформа CANactions, яка сприяє створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть жити та працювати із задоволенням. Наша команда створює умови для обміну ідеями та діалогу в площині сучасної архітектури аби навчати та надихати відповідальних та активних агентів змін. 


«Міста для людей» Йена Ґeла є основоположною класикою для тих, кто пов’язаний або цікавиться міським розвитком в усьому світі. Автор книги - визнаний експерт з питань якості міського середовища з великим досвідом  проектування громадських просторів. Йен Ґeл глибоко розуміє міські проблеми і пропонує підходи до їх вирішення.

Ми віримо, що міста творять не архітектори та планувальники, міста творять люди, які в ньому живуть. Інтереси людей, їхні цінності, думки, взаємовідносини, мрії, ставлення до міського та природного середовища - все це формує образ міста, в якому вони мешкають. "Міста для людей" - книга-меседж для всього суспільства. В ній запропонований дуже простий, дієвий та успішно реалізований в багатьох містах світу механізм трансформації міста, переорієнтації його на людей, а також усвідомлення мешканцями своєї ролі у його майбутньому. Книга є дуже актуальною для української аудиторії, адже кожна людина мріє жити у комфортному, чистому, безпечному місті з високою якістю життя.


«Міста для людей» видана 32 мовами в усьому світі. За допомогою цього проекту CANactions у співпраці з видавництвом «Основи» прагнуть відкрити доступ до цієї так званої "Біблії урбаніста" для української аудиторії, та сприяти появі якісної літератури в сфері урбаністики та архітектури українською мовою.

Книга також буде корисною фахівцям в галузі містобудування, працівникам міських органів самоврядування і всім, хто цікавиться проблемами міст і підходами до їх вирішення. Те, що книга дуже проста для читання та розуміння як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, робить її привабливою та цікавою для вивчення.Поява якісної літератури в сфері архітектури та урбаністики в Україні - наша давня мрія.

Майже всі книги нашої бібліотеки ми шукаємо по різних куточках світу. І ми вирішили діяти.

Минулого року CANactions звернувся до пана Ґела з проханням про співпрацю та отримав виключні права на переклад та видання української версії книги. Ми провели тендер серед видавництв України на переклад та публікацію твору. Ми раді, що саме з видавництвом «Основи» буде видана ця книга, бо незаперечний професіоналізм, великий досвід роботи та новаторський підхід цієї команди не залишає сумнівів.

Частину коштів вже знайдено, робота над виданням почата.

Презентація книги відбудеться на 11-му Міжнародному архітектурному фестивалі CANactions 21 квітня в Києві. Йен Ґeл вперше відвідає Україну, щоб представити «Міста для людей» українській аудиторії. Це дозволить зібрати разом широку професійну та зацікавлену в "здоровому" розвиткові міста громадськість, розглянути нагальні проблеми сучасного міського планування та знайти відповіді на актуальні професійні питання.Міста для людей» Йена Ґeла українською є нашим першим досвідом книговидання та знайомства української аудиторії з літературним надбанням світової урбаністики. В нас є великі плани щодо розвитку такого нового та довгоочікуваного для нас напрямку діяльності, тому для нас дуже важлива ваша підтримка.
Приєднуйтесь до нашої місії. Тільки разом ми можемо зробити щось велике, цінне та важливе для життя та розвитку сучасного суспільства.


Зібрані кошти будуть використані на оплату професійного якісного перекладу, верстку, частину витрат по друку тиражу. 

Частину коштів покриваємо з фонду CANactions, частину беруть на себе партнери з видавництва "Основи".

Вже плануємо до перекладу та видання українською ряду інших прекрасних книг в сфері архітектури та урбаністики, нарощуючи ти самим доступність українського читача до якісної корисної інформації світу. 


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  квиток на 1 день Міжнародного Фестивалю CANactions 2018

  18 доброчинців

  38 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  фірмова футболка "Можеш - дій" або "CAN-ACT" у трьох кольорах на вибір

  6 доброчинців

  24 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  книга «Міста для людей»

  158 доброчинців

  342 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  книга «Міста для людей» + фірмова футболка «СANactions»

  28 доброчинців

  172 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  2 книги «Міста для людей»

  6 доброчинців

  24 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  3 книги «Міста для людей» Йена Ґeла

  4 доброчинці

  6 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Лідери руху Cultfood

  Лідери руху CultFood – ініціативні батьки, директори шкіл, освітяни, що приєдналися до проєкту “Нове шкільне харчування”, аби прискорити впровадження програми в школах по всій Україні.

  Євген
  Клопотенко
  • 188
  • 72
   днів
  • 0
   грн
 • Музей в темряві 03:00 у Львові

  Заплющуйте очі, аби побачити більше! Ми проводимо екскурсії в темряві у супроводі незрячих гідів і знищуємо бар’єри у спілкуванні між зрячими та незрячими людьми.

  Аліна
  Марненко
  • 136
  • 100
   днів
  • 0
   грн