105 %
 • 126 980зібрано (з 120 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Видання книги “Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне” Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ українською

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Ми—міжнародна освітня платформа CANactions School, місія якої полягає у сприянні створенню просторів та спільнот, де люди будуть жити та працювати із задоволенням. 


Наприкінці 2018 року ми заснували власне видавництво, яке спеціалізується на створенні та поширенні якісної професійної літератури у сфері архітектури та міського розвитку. 

За цей час за підтримки спільноти доброчинців ми вже видали українською такі світові бестселери як “Міста для людей” Йена Ґела та “Чотири стіни та дах: складна природа простої професії” Рейніра де Граафа. Завдяки залученню коштів з успішної реалізації цих тиражів була видана “Правила пішохідного міста. 101 крок зі створення кращих місць” відомого американського урбаніста Джеффа Спека.


Четвертою книгою нашого молодого видавництва CANactions стане  “Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне” німецьких архітекторів/ок Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ. 


Ця книга пропонує всебічний огляд теми доступного житла: від значущих моделей 1920-х років до сучасних концепцій сьогодення. В наші дні бракує доступного житла, особливо у великих містах. Процеси переміщення зробили життя у місті привілеєм окремих верств населення. Крім того, соціальні зміни, різноманітність нових моделей та способів життя впливають на вимоги та очікування щодо сучасного житла. 

У центрі уваги авторів знаходяться аспекти архітектурного та містобудівного планування, а також юридичні рамкові умови, питання фінансування та будівельні стандарти, а також учасники процесу будівництва. Експертні нариси висвітлюють проблему житла з різних точок зору, вирішення якої є визначальним для соціальної згуртованості нашого суспільства.  

Віримо, що видання стане одним з перших кроків до розв’язання питання наявності доступного та комфортного житла в Україні. 


Книга буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям у галузі міського планування, девелоперам, консультантам, теоретикам, історикам і всім, хто якось пов’язаний або цікавиться темою житла та архітектури. 

“Усім потрібне житло” дуже проста для читання та розуміння як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, що робить її привабливою та цікавою для вивчення. Видання містить багато схем, світлин та ілюстрацій.  

За доброю традицією презентація книги відбудеться на 13-му Міжнародному Архітектурному Фестивалі CANactions 15-16 травня 2020 року в Києві. Урсула Клєефіш-Йобст вперше відвідає Україну, щоб представити “Усім потрібне житло” наший аудиторії. 


Частину коштів нам вже вдалося залучити завдяки реалізації попередніх книжок, робота над виданням почата. Зібрані кошти будуть використані на верстку та частину витрат по друку тиражу. 

Якщо ми зберемо зазначену суму, Міжнародний фонд “Відродження” подвоїть зібрані кошти. 


Долучайтесь до проєкту та підтримайте створення гарних книжок українською! 

Можеш – Дій  

CAN – ACT  


* У відео використані матеріали виставки “Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне” M: AI (Музею архітектури та інженерії Північної Рейн-Вестфалії) у Кельні, Німеччина.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 10
 • Внесок від 100 грн

  Пін CANactions School від The Kashtans Pins

  4 доброчинці

  46 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Квиток на 1 день 13-го Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2020

  5 доброчинців

  295 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Книга “Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне” Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ

  209 доброчинців

  88 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книга “Усім потрібне житло" Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ + квиток на 1 день 13-го Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2020 .

  17 доброчинців

  182 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Книга “Усім потрібне житло" Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ + квитки на 2 дні Фестивалю CANactions 2020.

  13 доброчинців

  87 залишилось

 • Внесок від 900 грн

  3 книги "Усім потрібне житло"

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Книга “Усім потрібне житло" Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ+ книга “Правила пішохідного міста” Джеффа Спека + квитки на 2 дні Фестивалю CANactions 2020.

  11 доброчинців

  190 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  5 книг "Усім потрібне житло" Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ

  1 доброчинець

  14 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  книга “Чотири стіни та дах” Рейніра де Ґраафа (останні примірники українського тиражу)

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  книга “Міста для людей” Йена Ґела (останні примірники українського тиражу)

  2 доброчинці

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • UA SOUTH: Медіа про Крим та Південь України

  UA South - незалежне медіа про Крим та Південь України. Команда кримськотатарських і українських медійників пояснює процеси в чорноморському регіоні інформаційним, розважальним і освітнім контентом.

  Осман
  Пашаєв
  • 8
  • 184
   днів
  • 0
   грн
 • Art & Health HUB від "Зело" для дітей в умовах війни

  Забезпечення культурного та особистісного розвитку дітей внутрішньо-переміщених осіб під час воєнного стану та психологічно-терапевтичного ефекту для таких діточок.

  Yaroslav
  Ternovskyi
  • 336
  • 250
   днів
  • 0
   грн