12 %
 • 7 380зібрано (з 60 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Відеокліп (музичне відео), який розповідає захоплюючу історію, учасниками якої є діти, що завдяки відвідинам музею, мандрують у часі, де на них чекають несподівані зустрічі та інтригуючі події.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

У 2015 році у Рівненському обласному краєзнавчому музеї нашою командою створено іміджевий відеоролик "Люблю музей" (хто не знайомий з ним може переглянути його тут). З цим музичним відео мали змогу познайомитися на всіх континентах світу і не тільки завдяки поширенню в Інтернеті, адже наша робота стала лауреатом й учасником багатьох  міжнародних кінофестивалів: New York City Independent Film Festival (США) (перша премія), Grand IndieWise Convention (США) (друга премія), «12 Months Film Festival» (Румунія) (друга премія), Pervolia International Film Festival (Кіпр) (приз глядацьких симпатій), Industry BOOST Competition (Великобританія) (фіналіст), Southeastern International Film&Music Festival(Ірландія), Ozark Shorts (США), Phoenix Film Festival Melbourne (Австралія), China Womens Film Festival (Китай), Best Seconds (Швейцарія) Golden Diana Awards (Австрія), Internet Short Film Festival (США), CreActive International Open Film Festival (Бангладеш), а також всеукраїнських: «Гогольфест» (Київ), «Пілігрим» (Житомир), «Зоряне містечко» (Бердичів), «Вітрила пригод» (Луцьк), «Світло» (Київ), «Кіти» (Маріуполь), Канівського МКФ (Канів) та інших.

Тепер ми вирішили зробити продовження цього відеокліпу. Саме тому й назва сиквелу буде «Люблю музей - 2». Його головними героями стануть діти, які, перебуваючи у музеї, потрапляють у непередбачувані ситуації й обставини, вийти переможцями з яких їм допомагають наполегливість, кмітливість та міцна дружба. Наша команда долучилася до програми «Діти культури» Українського культурного фонду, яка передбачає підтримку дитячих проектів через поєднання інструментів краудфандингу та державного фінансування. Через це перший наш крок для реалізації проекту - розміщення інформації про нього на платформі “Велика ідея”, де ми намагатимемося зібрати частину коштів для створення відеокліпу.

Чому ми закликаємо Вас підтримати наш проєкт? Тому що він буде, в першу чергу, промоцією не лише Рівненського обласного краєзнавчого музею, а й всієї України. Протягом п'яти років наш перший відеокліп достойно представляв українську державу в усьому світі. Переконані, що і наша нова робота, в яку ми також вкладемо усю свою любов, вміння та таланти, заставить говорити про себе. Вона не зберігатиметься на полицях і в шухлядах, а, звісно, буде поширена на багатьох заходах, таких як фестивалі, конкурси, різноманітні зустрічі та презентації, майстеркласи та у мережі Інтернет. Також вона відкриє з незвичайного та навіть незвичного ракурсу не тільки наш музей, а й усі інші українські музейні заклади, а значить підніме їх авторитет і підвищить відвідуваність. І, нарешті, тому, що героями нашого нового кліпу будуть діти, які завжди щирі, веселі, допитливі та невгамовні. Діти, які є майбутнім нашої з Вами держави. Окрім цього, виконавцем пісні, яка лунатиме у кліпі, буде відомий хлопчик з Рівного, який причарував своїм голосом та проникливою розповіддю усю Україну. Це Максим Давидюк учасник проєкту "Голос Діти". Саме він розвернув крісла усіх членів журі, а також розчулив своїм виконанням усіх глядачів в нашій країні та за її межами. 

Привабливість локацій, оригінальність зйомки, неординарність подачі, захопленість історії, професіоналізм музикантів та усієї творчої групи та відданість усіх членів команди своїй роботі – усе це в поєднанні дасть нам змогу створити оригінальний культурний проєкт, який буде цікавим і захоплюючим, та дасть змогу усьому світові в черговий раз дізнатися про державу Україна та її культурно-мистецький потенціал, а нам, українцям, пишатися своєю країною та її культурним різнобарв’ям та різноманіттям.

Ми не сидимо, склавши руки і чекаючи фінансування, а вже працюємо над проєктом. Зокрема, над створенням музики та тексту пісні, історії, яка буде основою відеокліпу, літературним і режисерським сценаріями, підбором локацій, які будуть використані під час зйомок, відбором головних акторів та над іншими творчими та організаційними питаннями.

Друзі, ми постаралися розповісти про все, чим ми жили останні 5 років та живемо сьогодні, маючи Мрії створити річ, яка припаде до душі людям незалежно від їх уподобань, віку, зайнятості та місця проживання. Перегляньте, будь ласка, нижче і відеовізитку нашого проекту, у якій ми теж спробували, як і у цій розповіді, донести Вам наш драйв, від якого ми просто кайфуємо і хочемо, щоб він якомога швидше передався і Вам. Тому закликаємо усіх охочих підтримати нашу ідею, а значить бути нашими співтворцями! Ви можете внести фіксовану суму, за що отримаєте від нас один з 6-ти подарунків, серед яких: можливість назавжди закарбувати своє ім'я у нашій роботі, чотири цікаві екскурсії на будь-який смак та не менш цікава книга відомої етнографині, яка працює у музеї  (дивіться нижче відповідні 2 сторінки), або ж просто пожертвувати більшу чи меншу суму від фіксованих, які допоможуть нам отримати фінансування для реалізації нашого проєкту.

Сподіваємося на Вашу підтримку!!!


Зібрані кошти підуть на:

-підготовчий період;

- знімальний період;

- постпродакшн;

- оренду техніки та обладнання;

- оренду локацій та сценічно-постановочних засобів;

- оренду транспорту;

- створення пісні та аранжування;

- адміністративні витрати.

У разі збору коштів на Спільнокошті іншими джерелом фінансування стане грант від УКФ, відповідно до умов Програми «Діти культури», у якому ми приймаємо участь.

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 150 грн

  Ваше ім'я та прізвище будуть зазначені у фінальних титрах кліпу, як благодійника, який долучився до створення цього музичного відео.

  1 доброчинець

  999 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Театралізована екскурсія для дітей з батьками. Подорожуючи залами музею, екскурсанти побувають у підводному царстві, давньоруській державі, на Запорізькій Січі і дістануться навіть до кам'яного віку.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 260 грн

  Оглядова екскурсія у Рівненському музеї бурштину, який є підрозділом Рівненського обласного краєзнавчого музею.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 270 грн

  Нічна екскурсія музеєм "В гостях у князя Любомирського", під час якої сам князь та інші герої театралізованого дійства подякують вам за підтримку нашого проєкту.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 280 грн

  Директорська екскурсія. Унікальна можливість послухати захоплюючу розповідь про історію музею від багаторічного дослідника, краєзнавця, історика, директора музею – Олександра Булиги.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Книга "Традиційний одяг Рівненщини" з дарчим підписом та словами подяки від авторки Алли Українець, працівниці Рівненського обласного краєзнавчого музею, відомої етнографині.

  1 доброчинець

  49 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки