0 %
 • 580зібрано (з 330 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Платформа «Відкриті Партії» – прозора система звітності для моніторингу політичних партій, в якій жодне рішення не зможе пройти непоміченим членами спільноти чи бути ухваленим із порушенням процедур

Історія


Сьогодні Україна переживає докорінні зміни в усіх сферах життя, однак громадянський тиск досі недостатньо вплинув на якість політичного процесу та партійної системи. Без таких змін навіть наявні досягнення реформ перебуватимуть під постійною загрозою.  Попри сотні зареєстрованих за роки незалежності партій, традиції внутрішньопартійної демократії та конкуренції не закріпились в українській політиці. Партійна система залишається фіктивною та маніпулятивною. Цивілізовані демократичні практики та внутрішня конкуренція відсутні у більшості вітчизняних партій. Надмірна залежність від політичних спонсорів і вождів перетворює українські партії з важливої складової представницької демократії та ціннісного розвитку держави на закритий від суспільства та навіть більшості самих членів партій інструмент з обману виборців.


Рішенням є - створення децентралізованої платформи на базі технології блокчейн «Відкриті Партії», яка дозволить проводити прозоре і захищене голосування всередині організацій та спільнот, збирати підписи на підтримку ідей та проектів, підтверджувати чинність засідань і рішень представницьких органів усіх рівнів, фіксувати важливі процеси в рамках громадських організацій і політичних партій.

Створення відкритого реєстру членів і рішень організації, не дозволить керівникам здійснювати маніпуляції та стимулюватиме розвиток демократичних практик всередині спільнот.


Основні переваги платформи

«Відкриті Партії»:

 • Прозорістьможливість відслідковувати всі процеси, і перевірити дати та етапи їх виконання (збори партій на різних рівнях, протоколи тощо).
 • Безпека захист даних від фальсифікації попередньо записаних процесів.
 • Збереженнязапис всієї історії за весь час виконання процесів у відкритий реєстр системи.
 • Відповідальність і звітність публічність і доступність партійних рішень нестиме чітку ідентифікацію з особами, які брали участь у виробленні та ухваленні рішень, політична відповідальність цих осіб перед суспільством та однопартійцями посилиться.

 • Ідеологічна змагальність – прозорість і відповідальність партій поверне в українську політику дієвий та ефективний ідеологічний компонент, завдяки чому виборці знатимуть, за що конкретно голосують і який політичний світогляд обирають задля досягнення позитивних змін у країні.Коли запрацює проект?Технологія блокчейн вже використовується у суспільно-політичному житті низки успішних демократичних країн:

 • Sovereign – проект компанії Democracy Earth з Каліфорнії, який дозволяє проводити голосування, використовуючи технологію блокчейн. Система працює так, що виборці/ користувачі можуть висловлювати свою думку або делегувати це право іншим компетентним особам, передаючи їм свій голос. Важливим є те, що виборці можуть бачити, як були використані їхні голоси, і в разі незгоди – забирати їх у делегатів. Таким чином і проводиться демократичне голосування.

 • Flux Party – австралійська політична партія, в якій реєстрація членів партії, голосування та прийняття рішень відбувається за допомогою технології блокчейн. Члени партії мають голоси і делегують їх кандидатам для підтримки певного рішення під час голосування. Блокчейн виконує роль децентралізованого реєстру, який дозволяє контролювати та моніторити всі прийняті рішення.


Розвиток проекту

З моменту виникнення ідеї і до цього часу, наша команда провела не малу роботу. Ми проводили зустрічі, обговорення та презентації проекту по містах України і отримали підтримку від мешканців міст, громадських організацій та активістів.

 


В ході реалізації проекту наша команда прийняла участь в проекті "Нові Лідери" і зуміла пройти в ТОП-100 кращих проектів серед тисячі учасників Нові Лідери !
Підсумовуючи

В наших спільних силах та інтересах ліквідувати політичну корупцію, перетворити політику з постійної війни за збереження особистої влади на відкриті та конкурентні змагання ідей розвитку країни. Повернути довіру до політичних проектів в Україні можливо лише через внутрішню змагальність та відкритість партійних структур перед громадянами. 


Наша команда складається з професіоналів своєї справи. Більше ПРО НАС читайте про нас на сайті https://openparties.org

Підтримай нас — стань ініціатором змін!

Для розробки проекту нам необхідно 330 тисяч гривень

Зібрані кошти необхідні на розробку технічного прототипу та популяризацію проекту 


Повна вартість реалізації проекту набагато більша і за нашими попередніми підрахунками складає більше мільйону гривень. Третини суми буде достатньо, щоб зробити робочий прототип, який продемонструє ефективність цього інструменту в дії.

Ми віримо, що завдяки підтримки доброчинців спільнокошту, можна спільними зусиллями запустити проект!

Решту коштів, які необхідні для подальшого розвитку проекту, ми плануємо залучити з інших джерел – проект також приймає участь в конкурсах соціальних ініціатив, так і від донорів.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 4
 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо за підтримку! Ми надішлемо лист подяки благодійнику, від команди проекту “Відкриті партії”

  0 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо за підтримку! Ми надішлемо благодійнику круту наклейку з логотипом проекту “Відкриті партії” для ноутбука

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо за підтримку! Ми запросимо благодійника на професійну екскурсію по місту Вінниця від Команди "Відкриті партії"

  1 доброчинець

 • Внесок від 1000 грн

  Дякуємо за підтримку! Ми включимо благодійника до списку меценатів української внутрішньопартійної демократії

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

19 проектів зараз чекають твоєї підтримки