103 %
 • 101 907зібрано (з 98 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Повнометражний документальний фільм про десантника ЗСУ Валерія Ананьєва, який після трирічної служби на сходні України, продовжує екстремальний спосіб життя й мандрує світом.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 16

Історія

Наш фільм про звичайного хлопця із незвичайним життям, повним пригод та виснажливих випробувань.

Про Валерія Ананьєва світ дізнався вперше у 2014 з його відео роликів, в яких хлопець розповідав про солдатські будні під час військових дій на сході Україні. Як казав потім сам Валерій - він намагався знімати відео з почуттям гумору, аби не засмучувати рідних, адже події на фронті розвивалися швидко, а новини про них надходили жахливі.

Відео ролики Валерія, в яких він частенько казав «не бажані речі», описуючи тодішній стан української армії, набирали мільйони переглядів у соцмережах. Сам хлопець, завдяки своєму таланту, харизмі та типажу набув популярності серед громади. Тому, після завершення своєї служби, Валерій Ананьєв не одноразово уособлював в собі ветеранів війни з Росією на різноманітних телепрограмах та інтерв’ю.

Сьогодні Валерій – впізнаваний автор бестселеру «Сліди на дорозі», впливовий відеоблогер, до якого прислухається чисельна аудиторія поціновувачів у соцмережах. За його плечима неймовірна піша подорож у 1800 км Дорогою святого Якова та втричі довша самотня мандрівка крізь усю Скандинавію, через гори й до узбережжя Південно-Льодовитого океану. У 2018 Валерій зайнявся альпінізмом та піднявся спочатку на Кіліманджаро (5895), а згодом на Айленд-пік (6189).

Який рекорд поставить Валерій, якщо підкорить Еверест (8848)?  Чому він обрав життя повне випробувань? Що це: справжня жага до пригод та спосіб пізнати себе, чи засіб усамітнитись та втекти від звичайного повсякдення?

Ми поспілкуємось із відомими журналістами та діячами культури, які добре знають Валерія та дізнаємось в чо́му, на їх думку, секрет популярності Ананьєва та чому дехто вважає його справжнім феноменом у інформаційному просторі України.


ЧОМУ ДЛЯ НАС ВАЖЛИВО ЗРОБИТИ ЦЕЙ ФІЛЬМ?

Ми хочемо зробити мотиваційну захопливу історію, яка б надихала глядачів на розширення своєї власної зони комфорту. Наша ціль – підбадьорити кожного, хто хотів би урізноманітнити своє життя цікавимо подіями, але досі не наважувався на це через якісь життєві обставини.

Наш фільм буде цікавий та корисний для молоді, бо формуватиме в ній систему цінностей, яка складається з любові до рідної землі та мови, гідності, цілеспрямованості, самовдосконаленні та з інших чеснот.

Також, ми сподіваємось, що історія Валерія Ананьєва зможе надихнути хлопців та дівчат, що пройшли з фронту, знайти себе у цивільному світі та продовжити гідне подальше життя. Адже війна триває і кожен день тисячі наших захисників ризикують життям, аби відстояти нашу гідність і суверенітет. А повертаючись додому, вони стикаються із новими складнощами – адаптацією до звичайного цивільного життя.

Крім того, на прикладі Валерія Ананьєва, який без сумніву є показовим, ми б хотіли відновити та популяризувати образ «гідного, розумного та успішного захисника України». Адже цей образ в нашому інформаційному просторі час від часу дискредитується та штучно спотворюється. 

НАША КОМАНДА

Сергій Дмитренко – ідейник та режисер проєкту фільму. Свого часу, Сергій був режисером одного з провідних телеканалів країни. Він автор короткометражок «Мана́. Початок легенди» (2018) та «Головний герой» (2019). Сергій та Валерій вже працювали разом над проєктом «Вільна людина», про пішу прощу Дорогою святого Якова, яку Ананьєв подолав у 2017. Тоді Дмитренко був режисером циклу з 14 фільмів для соцмереж та адаптованої версії з 10 серій для показу на супутниковому каналі. У 2019 році, спільно із Slivki.tv, Сергій зрежисерував 4-х серійний документальний цикл про мандрівний фестиваль «З країни в Україну».


Олександр Сливка – генеральний продюсер проєкту. Засновник та очільник студії Slivki.tv. У галузі медіа працює майже 20 років. Неодноразово співпрацював із різними міжнародними організаціями, такими як UNHCR Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, «Cisco» Україна, KSM, а також аеропорт «Бориспіль», «Київстар» та ін. У 2019 виступив генеральним продюсером відео контенту у спільному проекті із фундацією «З країни в Україну» за підтримки USAID.


Валерій Ананьєв – натхненник проєкту фільму, головний його герой та оператор зйомки власних подорожей. 

ЧОМУ НАМ ПОТРІБНА ВАША ПІДТРИМКА?

За кілька років своїх подорожей та пригод, Валерій відзняв вже декілька терабайт відео матеріалу,  які насичуватимуть та доповнюватимуть наш фільм. Адже ми плануємо побудувати історію на особистій бесіді із Валерієм та на коментарях людей, які добре його знають та були пов’язані з тими чи іншими подіями його життя. Ми вже знаємо, з ким хочемо поспілкуватися, проте публікувати список наших співрозмовників ще зарано, оскільки вони поки що не підтвердили останочної участі у проєкті.  Але, протягом знімального процесу ми із задоволенням сповіщатимемо громадськість на окремій сторінці Facebook та у власних соцмережах як і з ким відбулось інтерв’ю для нашого фільму. Між іншим, цю роботу ми вже почали. Вже відзнято велике інтерв’ю із Валерієм Ананьєвим. Надалі, ми плануємо продовжувати зйомки, по можливості за власний кошт.
Основна частина грошей піде на оренду обладнання та на проведення фінального монтажу фільму, під час якого весь відзнятий матеріал буде вибудований у логічну та цікаву історію.

Орієнтовно, прем'єру нашого фільма ми плануємо на березень-квітень 2021. При відсутності карантинних обмежень на той час, ми хочемо провести її офлайн, у затишній та невимушеній атмосфері.

Аби показати наш фільм якомога ширшому колу глядачів, ми плануємо презентувати історію Валерія Ананьєва на розсуд найвимогливішій публіці вітчизняних та міжнародних кінофестивалів. Для подачі заявки на участь у більшості подібних заходів, також потрібні кошти. І, звісно, ми підготуємо символічні, але дуже щирі подарунки нашим доброчинцям, тобто Вам. Адже, без Вашої допомоги кіна не буде :)  У разі, якщо нам вдасться зібрати більше зазначеної суми, ці кошти підуть на вдосконалення технічної частини виробництва фільму (зробимо графіку з мапами, вдосконалимо кольорокорекцію, або поліпшимо звук)   

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 200 грн

  Згадка доброчинця у фінальних титрах фільму.

  16 доброчинців

  384 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Фотомагнит та згадка доброчинця у фінальних титрах фільму. Дизайн магніту у розробці.

  10 доброчинців

  290 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Постер фільму із автографами авторів та згадка доброчинця у фінальних титрах фільму. Дизайн постеру у розробці.

  10 доброчинців

  190 залишилось

 • Внесок від 1200 грн

  Футболка із принтом постеру фільму та згадка доброчинця у фінальних титрах фільму. Дизайн принта у розробці.

  2 доброчинці

  78 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Книжка Валерія Ананьєва «Сліди на дорозі» із його автографом та згадка доброчинця у фінальних титрах фільму.

  0 доброчинців

  80 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Запрошення на прем'єру у Києві, та згадка доброчинця у фінальних титрах фільму.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Майбутня книжка Валерія, яку він наразі пише, із автографом автора та згадка доброчинця у фінальних титрах фільму.

  4 доброчинці

  36 залишилось

 • Внесок від 3500 грн

  Кава із авторами фільму і його головним героєм та згадка доброчинця у фінальних титрах фільму.

  4 доброчинці

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Міста дітей

  Створення дитячих туристичних онлайн путівників містами України на основі дитячих малюнків. Діти малюватимуть ті місця та об'єкти, які люблять відвідувати самі та хотіли б показати друзям.

  Natalia
  Sklyarska
  • 32
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Пластикова реінкарнація

  Пластикова реінкарнація -це проєкт з переробки пластикових кришечок у різні корисні та дизайнерські речі, започаткований учнівською екологічною командою з Херсону.

  Ольга
  Демченко
  • 37
  • 100
   днів
  • 0
   грн