118 %
 • 21 300зібрано (з 18 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Метою проєкту #Вільне_українське_кіно є придбання мультимедійного обладнання для показу українських кінострічок мешканцям Тиврівської об'єднаної територіальної громади.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 16

Історія

Привіт! Ми команда «Тиверці» - громадська організація, що займається культурними, екологічними та волонтерськими напрямами. Нам лише рік, але ми пишаємося значним переліком організованих заходів, акцій та проєктів. Ми різні, але маємо спільне серце - Україну!

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ! Але можливості завжди обмежені, як і обмежене ВІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО

Декілька років тому в Україні відбувся бум УКРАЇНСЬКОГО КІНО, проте комерційна мас-медіа диктує політику телебачення. А що людина отримує від телевізора? Потік негативу, пропаганда та "вбивання" йому в голову якихось нових, абсолютно непотрібних і неважливих для нього речей, з метою замінити ними дійсно важливі і актуальні думки.

Актуальними питаннями сьогодення є питання  естетичного виховання і розвитку естетичної культури у кожному куточку України, починаючи з найменшого села. КІНО – це засіб наймогутнішого впливу на свідомість людини. Сьогодні навіть важко уявити життя без кіно.

А УКРАЇНСЬКЕ КІНО – це особливі кінострічки. У великих містах можливість переглянути гарний фільм на великому екрані не має труднощів, проте села залишаються один на один лише з екраном телевізора та нав’язливою темою до перегляду.

«Я з покоління 60-х. З покоління, у якого вкрали українські традиції, українських героїв, українську культуру... Я хочу надолужити втрачене. Я маю на це право, але не можу його реалізувати. Саме тому нашій громадській організації потрібен ресурс, з яким ми можемо навіть в невеликому сільському клубі, бібліотеці, на літній площадці демонструвати ВІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО. Нам потрібен проектор !!! У сільській місцевості для молоді не має можливості, окрім телевізора, переглядати українські фільми» - голова ГО «Тиверці» Суверток Інна Григорівна

КУЛЬТУРА – це життєва сила суспільства. Саме культура робить людину особистістю та підвищує якість життя. У змісті освіти культура знаходить своє відображення в творах мистецтва, як наприклад, кіно.


"Потрібно давати освіту найбіднішому населенню, найбіднішим сім'ям. це запорука фінансової грамотності, ефективності в господарюванні. Потрібно робити все, щоб люди об'єднувалися і спільно працювали на благо своїх сіл" – Андрей Шептицький

Бюджет проєкту #Вільне_українське_кіно простий та зрозумілий: мультимедійне обладнання (проекційний екран, проектор). Обладнання буде зберігатися в приміщенні громадської організації "Тиверці", яка і буде відповідати за цільове призначення: показ українського кіно!

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 1 грн

  За Вашу небайдужість - наша вдячність на сторінках сайту ГО"Тиверці" та соцмережі

  1 доброчинець

 • Внесок від 250 грн

  Власнозбір насіння 20 сортів (МІКС) солодкого перцю в оригінальній упаковці з листівкою-подякою від ГО "Тиверці"

  1 доброчинець

  96 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Смачнюще імбирне печиво від майстрів Тиврівської ОТГ та вітальна листівка-подяка від ГО"Тиверці"

  5 доброчинців

  95 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Прикраси з бісеру, виготовлені майстрами Тиврівської ОТГ та вітальна листівка-подяка від ГО"Тиверці"

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Маски багаторазові двошарові, для дорослих, розпис ВАШОГО малюнку вручну текстильними фарбами (ручне прання) виготовлені майстрами Тиврівської ОТГ (власне пошиття) та листівка-подяка від ГО "Тиверці"

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  екоподарунок-сюрприз та листівка-подяка від ГО"Тиверці"

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Наволонтерили. Серія подкастів про волонтерство "зсередини"

  Наволонтерили – це серія подкастів на гострі актуальні теми навколо волонтерських рухів, майданчик для комунікації та спроба розвінчати стереотипи, що склались у суспільстві навколо теми волонтерства

  Олексій
  Лавриненко
  • 206
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Платформа «Острів» на Солом'янці

  Інституційний спільнокошт для нас - це можливість більше ділитися тим, що ми закумулювали на платформі, розвиватися та розширювати спільноту. Ми запустимо резиденції, стажування, тематичні події

  Платформа
  Острів
  • 261
  • 901
   днів
  • 0
   грн