102 %
 • 78 013зібрано (з 76 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Розповісти про Україну мовою музики завдяки виступу на Septembre Musical

Історія

 Наша Історія

Ми – New Era Orchestra.

Понад 10 років тому під керівництвом диригента та арт-директора Тетяни Калініченко ми об’єдналися в єдиний колектив, щоб стати одним із драйверів створення якісного мистецтва в Україні.

Ми впевнені, що класика може бути в тренді, а прогресивна і мисляча аудиторія наших концертів є підтвердженням того, що у нас є однодумці.


За час існування наш оркестр зіграв на одній сцені із музикантами, про концерти з якими мріють безліч колективів світу. Ми ініціювали спільні виступи із такими визначними виконавцями, як Джошуа Белл (скрипка, США), Сара Чанг (скрипка, США), Аві Авіталь (мандоліна, Ізраїль), Данжуло Ішідзака (віолончель, Японія). Для нас було важливо не просто зіграти разом, але й зробити це саме для українського слухача.Культурна дипломатія

Ми впевнені, що будь-яка музика, як і будь-яка країна чи нація, не може існувати поза світовими контекстами. Тільки завдяки постійному обміну досвідом та розширенню культурних кордонів ми можемо розвиватись та реалізовувати свій потенціал у повній мірі. Наш оркестр постійно відкриває українській аудиторії імена композиторів, які стали еталонами у світовій музиці. Ми першими в Україні виконали твори Джона Адамса (США), Філіпа Гласса (США), Майкла Наймана (Велика Британія), Джона Тавенера (Велика Британія), Яніса Ксенакіса (Франція), Такаші Йошімацу (Японія), Мар’яна Мозетича (Канада), Авнера Дормана (Ізраїль), Майяс аль-Ямані (Сирія), Артурса Маскатса (Латвія).

Однак ми впевнені, що цього не достатньо для того, аби дійсно вивести українських виконавців на світовий рівень. Вони мають бути почуті за кордоном – лише так ми зможемо засвідчити наш потужний потенціал і показати, що Україна постійно рухається вперед у своєму культурному розвитку


Наша Big Idea

У майбутньому ми прагнемо створити в Україні сучасний міжнародний майданчик для академічної музики, який стане імпульсом для культурного діалогу нашої країни зі світом. Щоб інтегруватися у світовий музичний простір, змагатися за увагу світових поціновувачів класики, Україні потрібен концертний зал світового рівня. Це – крок до повноцінної участі України у глобальній культурній індустрії.

Поки цей план лишається великою (і ми віримо, досяжною) мрією, наш оркестр продовжує свою місію культурного дипломата, граючи для міжнародної аудиторії, яка у майбутньому зможе приїхати до України.


Цього року наш оркестр дасть концерт у столиці Швейцарії Берн і візьме участь у Septembre Musical (Швейцарія) – одному з найпрестижніших фестивалів класичної музики в Європі. Це унікальна подія, адже до цього жоден український колектив не представляв нашу країну на сцені цього фестивалю. 

У Швейцарії ми плануємо представити твори А. Вівальді, В. А. Моцарта, Е. Гріга, а також виконати «Тиху музику», написану Валентином Сильвестровим, одним з найбільш визнаних українських композиторів у світі.

Septembre Musical – це не просто можливість виступити перед вишуканою міжнародною аудиторією. Це наш шанс розповісти світові про Україну, засвідчити непересічне звучання наших солістів та здатність наших музикантів синхронізуватись із культурними процесами сьогодення. Однак зробити це ми зможемо лише завдяки вашій підтримці.


На що ми збираємо кошти

Наша поїздка на фестиваль, як і діяльність оркестру загалом, не фінансується жодною державною установою, тож ми вимушені шукати кошти з інших джерел. Бюджет поїздки на 4 дні становить близько € 30 000. Лише перельот і перевезення інструментів до Швейцарії складають третину бюджету. Навіть якби ми дали серію концертів чи поїхали у тур містами України, це не дозволило б нам покрили всі заплановані витрати. А через відсутність постійного фінансування, репетиційної бази, залученість наших музикантів до основної роботи в інших музичних колективах та їх викладацьку роботу, така альтернатива лишається для нас неможливою. Наразі ми знаходимося у пошуку потенційних донорів серед представників бізнесу та дипломатичного корпусу. Однак бюджет поїздки надто великий, щоб ми могли отримати всі необхідні кошти з одного джерела.

Щоб покрити частину наших витрат на переліт та перевезення інструментів до Швейцарії, ми вирішили звернутись до вас.

Якщо Ви – поціновувач якісної музики або ж, як і ми, вірите у силу культурної дипломатії, долучіться до збору коштів на наш виступ на швейцарському фестивалі. Ми віримо, що завдяки спільним зусиллям зможемо показати світові, як сучасно і трендово звучить Україна!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Брендована наліпка Отримайте невеличкий подарунок та нашу величезну подяку за Ваш внесок!

  14 доброчинців

  486 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Набір листівок «Український Авангард» Якщо Ви з нами, Ви точно в авангарді!

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 900 грн

  Набір листівок Prominent Ambassadors of Ukraine 100 українських імен, які говорять світові про Україну. Дякуємо, що разом із нами розширюєте кордони можливого!

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Книга The Gates of Europe: A History of Ukraine (Сергій Плохій) Минуле і сьогодення зібралися на сторінках цієї книги. Пам'ятаючи нашу історію, творімо разом наше майбутнє!

  1 доброчинець

  1 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Вінілова платівка Ми впевнені, що Ви – справжній поціновувач музики. Дякуємо за Ваш смак і підтримку!

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  2 квитки на концерт МК Classics ...і нехай увесь світ зачекає!

  5 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Osten-Sacken Off-Stage

  Osten-Sacken Off-Stage Festival. Освітній мистецький фестиваль під відкритим небом.

  Валерія
  Космідайло
  • 7
  • 180
   днів
  • 0
   грн
 • Родичі політв'язнів - за їх життя і свободу

  Ми, родичі політв'язнів Кремля, боремося за звільнення наших рідних з російських тюрем, а до цього моменту добиваємося захисту їх прав і свобод на державному рівні

  Igor
  Kotelianets
  • 190
  • 60
   днів
  • 0
   грн