110 %
 • 55 000зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

25-30 дітей створять художні роботи, відбудеться виставка - аукціон, з промо-компанією робіт учасників де діти створять історії до власних робіт.

Історія

Уявіть дітей яких визнали дорослі як рівних. Мистецтво є мовою за якою дітей дорослі сприймають як рівними. Виставка аукціон створена з робіт дітей є інструментом втілення мрії дітей про приналежність до кола дорослих, і перевертає взаємовідносини на незвичний рівень де дорослі не вказують а змагаються за увагу дітей. Відчуття дітей під час проекту мають змінитись як до самих себе так і до того що вони роблять. Разом з увагою вони відчують відповідальність перед своєю роботою повагу до того що роблять інші. Цей проект покликаний надихнути дітей більше діяти і творити в житті об’єднуватись підтримувати один одного і ділитись своїм надхненням з іншими розповідаючи про свої пригоди за час проекту.


Сам проект допоможе втілити мрію команди зробити такі практики регулярними і розвивати їх далі. Створені зв’язки з публічними людьми, критиками, та напрацьована база каналів поширення будуть викликом до нових ідей. Створені історії дітей продовжать жити і впливати створюючи традиції в спільноті щільно заселеного району.

На першому етапі проекту наші юні майстри будуть створювати свої шедеври що будуть об’єднані спільною темою Києва і його різноманітності. Другий етап це проведення виставки аукціону. Попередньої буде організовано промо-компанію, де діти будуть розповідати про свої роботи в мережах. Роботи будуть оцінені критиками, історії цих робіт як і історії наших учасників все більше будуть ставати відомими. На завершальному етапі ми проведемо саму виставку та аукціон. Залучені меценати зможуть позмагатися за шедеври учасників, а їх шанувальники зможуть поспілкуватись з творцями, та особисто почути їхні історії. Плануємо реалізувати проект в продовж 5 місяців.

Ми прагнемо долучити до цього проекту дітей від 4 років, та шкільного віку. На сьогодні до проекту приєднується все більше учасників, дітей що вперше чують про проект, а також що вже долучились до родини студії ГолдСтар. Проект розрахований так що б дати можливість розширитись до 50 учасників. Тож ми залучимо якомога більше учасників , адже що може бути цікавіше ніж робити справу великою компанією!

Команда  навчального центру ГолдСтар вже 7 років незмінно навчає дітей професійним технікам живопису, традиційним мистецтвам України, та моделюванню.В нашій команді є талановиті керівники що створили проекти які дозволили розвивати здібності діток в ранньому віці, робототехніка та моделювання, художні проекти, розвиток іноземних мов. Всі наші художники це фахові спеціалісти з художньою освітою, з авторськими техніками виконання, та класичними методами викладання живопису. Серед членів команди є творці художніх фільмів та інших творчих продуктів.

Сама художня студія стала місцем для більш ніж 50 дітей де вони почуваються як у власному експериментальному просторі куди вони вперше прийшли в трирічному віці і де з’явилися перші друзі. Ми прагнемо створити унікальну можливість продовжити і розширити цю традицію та перетворити їхні мрії на приголомшливий успіх.

Бюджет 

Офортний станок - 18000грн

Фарба для ліногравюри~6700грн

Різці для ліногравюри~3600грн

Фарба олійна - 9000грн 

Папір - 1600 грн

Лінолеум-1500грн

Фоторамки - 3600грн

Полотно на підрамнику - 6000грн

Наш проект бере участь у грантовому конкурсі від Українського Культурного Фонду "Діти культури". Якщо ми разом з вами зберемо 50 000 грн на Спільнокошті, то матимемо шанс отримати ще 200 000 грн на час за який діти створять свої шедеври і яким допомагатимуть талановиті майстри, та організації подій що зроблять учасників відомими. Ми створимо виставку, проведемо аукціон, додамо справжніх критиків. 

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 150 грн

  Публічна подяка через відео звернення.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Авторська листівка учасників проекту

  0 доброчинців

  40 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  Запрошення на аукціон і персональне спілкування з одним з учасників або командою проекту

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Керамічний магніт зроблений учасниками проекту.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Футболка з автографами учасників

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Майстерклас з малювання

  0 доброчинців

  20 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • ШЕВЧЕНКО ТЕЖ СВЯТКУЄ УКРАЇНІ 30!

  Виставка розширеної реальності «Імерсивний світ Тараса Шевченка» на Одеській кіностудії та VR-тур – зближує покоління, презентує світові, просуває технології, розвиває культуру й креативні індустрії.

  Наталя
  Делієва
  • 106
  • 43
   днів
  • 0
   грн
 • Relax-кімната для медиків COVID-відділення Охматдиту (Львів)

  Ми, медики COVID-відділення львівського "Охматдиту", хочемо облаштувати свій другий дім - кімнату для відпочинку, адже проводимо тут більше часу ніж вдома.

  Iryna
  Berezovska
  • 23
  • 90
   днів
  • 0
   грн