112 %
 • 112 125зібрано (з 100 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Зробіть свій вклад у підтримку волонтерського хоспісу для самотніх літніх людей. Наша мета – подарувати покинутим стареньким достойну старість

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 10

Історія

Хто ми

Ми волонтери, які опікуються літніми людьми, у яких немає ні дому, ні родичів. Для цього ми створили хоспіс "Допомога", де люди можуть проживати безкоштовно. Більшість із них ми вивезли з зони бойових дій на сході України.  

Ці люди не можуть собі дозволити перебування у платних закладах. Державна допомога також зводиться до мінімуму. Ми стаємо для них другим домом, опікунами, кращими друзями і можливістю почувати себе повноцінними громадянами суспільства. Хоспіс утримується виключно на волонтерських засадах. Окрім того, ми продовжуємо возити допомогу стареньким, які досі живуть в прифронтовій зоні.

Ви можете дізнатися більше про нас на Українській Правді, КримSOS, СТБ та порталі Вчасно

Наша історія

Хоспіс розпочав свою роботу в Луганській області у 1998 році. За роки існування ми надали близько 15 000 людям всебічну допомогу: відновлення документів, оформлення пенсій, пошук роботи, роздача гарячих обідів тощо.

З початком бойових дій на сході України нам довелося  виїхати. Для перевезення знадобилося 5 місяців. Наразі вдалося перевезти хоспіс в с. Перемога, Броваського району Київської області. Зараз тут проживає близько 20 літніх людей. Тут ми створили умови для проживання, організовуємо побут та дозвілля. Всі мешканці живуть дружно та завжди раді допомогти по господарству в рамках своїх можливостей.  

Якої допомоги ми потребуємо

Нам потрібна ваша допомога зі збору коштів на придбання автомобіля, оскільки наша старенька машина зламалася і ремонту не підлягає. Ми вже підшукали транспорт, що підходить під наші потреби — це грузопасажирський автобус марки Mercedes-Benz (модель — 208D). Наразі без транспортного засобу іншого способу повноцінно виконувати свою роботу в нас немає. 

Для чого ми використовуватимемо машину

1. Для перевезення підопічних хоспісу в лікарню, а також для транспортування лежачих стареньких.

Мешканці хоспісу  — люди похилого віку та люди з інвалідністю, яким складно або навіть неможливо пересуватися пішки.

2. Для організації дозвілля наших підопічних.

Ми прагнемо, щоб кожна людина відчувала себе активним членом суспільства. Тому намагаємося інколи вивозити стареньких до міста на якісь культурні заходи чи просто прогулянки. 

3. Для перевезення продуктів харчування, одягу, взуття, засобів гігієни та іншої допомоги покинутим людям у прифронтову зону.

Люди, які там перебувають, знаходяться в критичному стані, фактично на межі голодної смерті. Різні міжнародні організації неодноразово заявляли про критичну ситуацію саме з цією категорією людей (самотні літні люди та люди з інвалідністю). Їм не вистачає продуктів, і, в деяких випадках, навіть немає в що вдягнутися. Наразі немає мережі волонтерських організацій, які б оперативно допомагали таким категоріям людей. Тому з автобусом ми змогли б зробити наш внесок більш значним і допомогти більшій кількості людей. 

4. Для організації похоронів.

Більшість літніх людей, якими ми опікуємось в нашому хоспісі, залишаються тут до кінця своїх днів. Тому саме на нас лягає відповідальність в організації похорону, що без транспорту здійснити неможливо.

Як ще можна допомогти

Допомога літнім людям — це не тільки купівля ліків, походи в лікарню, пошук житла тощо. Звісно, це все також потрібно нашим підопічним. Але, в першу чергу всім необхідна увага. Звичайна розмова, добре слово роблять неймовірні речі. І ці слова потрібні нашим підопічним.

Тому в будь-який час ви можете нам зателефонувати, домовитись про зустріч, спекти солоденького та навідати стареньких у хоспісі. Повірте, ваша увага та небайдужість — найбільше щастя, якого може прагнути самотня людина на схилі життя.

 

Наша сторінка на Facebook 

E-mail: ngo.dopomoga@gmail.com 

Статті бюджету

Грузопасажирський автобус марки Mercedes-Benz (модель 208D) = 100 000 грн

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 100 грн

  Браслет, сплетений підопічними хоспісу, в кольорах державного прапору України

  19 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Рецепт фірмових пиріжків від мешканки хоспісу Тетяни Василівни

  12 доброчинців

  8 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Листівка з історією та автографом когось із мешканців хоспісу

  15 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Картина, написана художником Володимиром Федоровичем, який також проживає в хоспісі

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Зустріч з командою проекту

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Handmade майстер-клас з мешканцями хоспісу

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Вітраж ручної роботи формату А5 від Artstudioleo

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Handmade кошик для домашнього затишку, сплетений підопічними хоспісу

  3 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

31 проект зараз чекає твоєї підтримки

 • Читацький щоденник для підлітків «Ч(ц)итати вголос»

  «Ч(ц)итати вголос» - це перший підлітковий читацький щоденник для розвитку аналітичного читання та підвищення інтересу дітей до книг.

  Юлія
  Бондаренко
  • 44
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • Платформа «Острів» на Солом'янці

  Інституційний спільнокошт для нас - це можливість більше ділитися тим, що ми закумулювали на платформі, розвиватися та розширювати спільноту. Ми запустимо резиденції, стажування, тематичні події

  Платформа
  Острів
  • 240
  • 721
   днів
  • 0
   грн