101 %
 • 13 655зібрано (з 13 575 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 11 червня 2020 р. 09:52

Головне

Навчити дітей та молодь України, надавати першу домедичну допомогу!

Історія

Суть проекту

У жовтні 2018 року ми запустили навчання дітей нашої громадської організації щодо теорії та практики надання першої домедичної допомоги! Літом 2019 року, ми провели  заняття з домедичної допомоги для дітей літнього Всеукраїнського табору РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА. У лютому 2020 року наш проект «Врятувати життя – може кожен!» стартував у школах Володимир-Волинського та сусідніх містах та ОТГ. Вже влітку 2020 року ми знову будемо вчити юних українців із 11 областей у літньому таборі основам першої домедичної допомоги (ПМД).

У 2019 році наш табір відвідали хлопці та дівчата віком 11-17 років, у кількості 120 дітей, із 10-ти областей: Рівненської, Волинської, Житомирської, Львівської, Київської, Одеської, Хмельницької, Вінницька, Дніпропетровська, Тернопільської.


Ми вчимо юне покоління українців не проходити осторонь від потерпілого, бути добрішими один до одного, особливо, що стосується проблем із здоров'ям. Саме для цього в нашій програмі і є навчальна дисципліна, яка охоплює різні протоколи саме долікарської допомоги.


 Наша мета у роботі із дітьми

Ми маємо на меті, показати дітям та молоді, що врятувати життя може дійсно кожен, головне не бути осторонь, від того хто потребує цієї допомоги! Ми навчаємо їх базових речей та протоколів, які не потребують складних маніпуляцій чи спеціалізованих знань. Елементарні речі, які дозволять зберегти щороку тисячі життів, які юні українці повинні знати і застосовувати. Їхні теоретичні та практичні знання будуть розповсюджуватись на їхніх однолітків, на їхніх батьків, що також поліпшить знання в державі щодо долікарської допомоги потерпілому.


Так для прикладу студенти-медичного коледжу, були здивовані деякими сучасними методиками, з якими ми їх ознайомили на наших курсах. Деякі із дітей, які перебували в літньому таборі РКУ - виявили бажання в майбутньому стати лікарями. Їм сподобалось, "рятувати людське життя"(с).

Ми хочемо збільшити кількість українців, яким банально не байдуже до потерпілого якого вони можуть побачити на вулиці, автобусній зупинці, в магазині тощо.

Про нас

Громадська організація «Молодіжний військово-патріотичний центр «Третій полк» займається національно-патріотичним, спортивним, медичним та інтелектуальним розвитком підростаючого покоління, а саме: школярів від 6-х до 11-х класів та молоді.

ГО «МВПЦ  «3-й полк» створено та почав свою діяльність 04 жовтня 2014 року, офіційно громадську організацію зареєстровано у травні 2015 року.  У липні 2017 року нами організовано Всеукраїнський літній дитячо-юнацький табір РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА.

 Медичні знання у літньому таборі

Наші юні українські курсанти-рейнджери у  літньому таборі РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА вчаться та пізнають для себе багато нового. Так, наприклад, у 2019 році ми започаткували відзнаку юного парамедика.
Ця відзнака дозволяє дітям, які її отримали, справді говорити, що вони розуміють базові принципи надання першої долікарської допомоги. Із 56 дітей, які претендували на її отримання, цю відзнаку отримали 13 хлопців та дівчат.

Завдяки Вашій допомозі ми зробимо навчання, підготовку, виховання дітей України щодо навчання першій домедичній допомозі якіснішим та більш реалістичним! І одного разу, можливо, хтось саме з них надасть першу домедичну допомогу комусь із ваших знайомих чи близьких в екстрених обставинах...

На що підуть зібрані кошти:

1)   Один  елементарний манекен для відпрацювання серцево-легеневої реанімації.

2)    Один учбовий автоматичний зовнішній дефібрилятор. 

3)    Купівля додаткових медичний предметів (турнікети, бандажі, назофарингальні трубки та ін.).

4)    Адміністративні витрати щодо реалізації проекту.

Так, це не все, що необхідно нам, адже тренувальних речей потрібно більше – але це головне, чого нам на даний час не вистачає! Ми надіємось на Ваше сприяння, шановні українці.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Ваше прізвище у відеороликах по "Першій медичній допомозі" від нашої ГО.

  4 доброчинці

  46 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Стильний і реально класний мілітарі-календар

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Диплом про Ваше сприяння, щодо купівлі необхідного медичного обладнання для навчання дітей.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Набір із 3-х стильних календарів мілітарі-тематики на 2021 рік.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 2800 грн

  Участь однієї Вашої дитини, племінника, похресників у одній із змін РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА (зміни вказуються організаторами табору)

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Логотип Вашої компанії на сайті літнього табору РКУ із липня 2020 по березень 2021.

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

31 проект зараз чекає твоєї підтримки

 • Збір коштів на пам'ятник гайдамакам та Івану Гонті

  Підтримання спорудження пам'ятника за проектом скульптора Миколи Крижанівського, який має на меті увіковічнити подвиг Івана Гонти та гайдамаків у селі Гонті

  Юлія
  Обіход
  • 1
  • 60
   днів
  • 0
   грн
 • bepartner.com.ua

  bepartner - це онлайн платформа, яка допомагає самостійно знайти бізнес партнерів, компаньйонів, однодумців для заснування або розвитку малих бізнесів та стартапів.

  Дарина
  Авластимова
  • 27
  • 100
   днів
  • 0
   грн