27 %
 • 4 601зібрано (з 16 700 грн)

Головне

Навчити дітей України основам першої домедичної допомоги! Екстрена домедична допомога - можлива лише при теорії та практиці, а саме цього ми й навчаємо!

Історія

Суть проекту

У жовтні 2018 року ми запустили навчання дітей нашої громадської організації, у м.Володимир-Волинський, щодо теорії та практики надання першої домедичної допомоги! Літом 2019 року, ми провели розширені заняття для дітей-учасників літнього табору РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА із 10 областей України. У лютому 2020 року, наш проект «Врятувати життя – може кожен!», стартував у школах Володимир-Волинського та сусідніх міст та ОТГ. Літом 2020 року, ми провели навчання для майже 150 дітей у літньому таборі – основам ПМД, та роботі на манекені – купленому завдяки Вашому сприянню на БігІдеї!

У минулому 2020 році наш табір відвідали хлопці та дівчата віком 11-17 років, у кількості майже 150 осіб, із 9-ти областей: Рівненської, Волинської, Житомирської, Львівської, Київської, Хмельницької, Вінницька, Дніпропетровська, Тернопільської.

Ми поєднали в нашій команді професійний міжнародний та українській досвід інструкторів для виховання підростаючого покоління України!

Наша мета у роботі із дітьми

Згідно, невтішної статистики, в Україні із 100 осіб, базові принципи надання першої домедичної допомоги знають лише ДВІ людини. Натомість у Європі ця цифра сягає значення – 80 осіб!

Ми маємо на меті, показати дітям та молоді, що врятувати життя може дійсно кожен! Ми навчаємо їх базових речей, які не потребують складних маніпуляцій чи специфічних знань. Елементарні речі, які дозволять зберегти щороку тисячі життів, які юні українці повинні знати і застосовувати. Їхні теоретичні та практичні знання будуть мультиплікуватись на їхніх однолітків, на їхніх батьків, що також поліпшить знання щодо долікарської допомоги потерпілому.

Для тих дітей які бажають поглибити свої знання, навчитись більшого – для них розширені курси, на яких вони вже вчаться розуміти нюанси своїх дій, пізнають більше варіантів та методик.

Так для прикладу студенти-медичного коледжу, були здивовані деякими сучасними методиками, а не тими, що їх викладають ще радянські викладачі, які не завжди бажають переймати передовий досвід та вчитись. Все навчання ми постійно нагадуємо юним учасникам, що вони не повинні бути осторонь тих кому терміново потрібна допомога, навіть елементарний виклик швидкої.

Юне покоління не повинно бути осторонь! Ми хочемо збільшити кількість українців, яким банально не байдуже, до чужих екстрених проблем із здоров’ям.

Про нас

Громадська організація «МВПЦ «Третій полк» займається національно-патріотичним, спортивним, фізичним, медичним та інтелектуальним розвитком підростаючого покоління, а саме: школярів від 6-х до 11-х класів. ГО «МВПЦ «3-й полк» створено у травні 2015 року. У липні 2017 року нами організовано Всеукраїнський літній дитячо-юнацький табір РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА.

Медичні знання у літньому таборі

Наші юні українські курсанти у літньому таборі РЕЙНДЖЕР КЕМП вчаться та пізнають для себе багато нового. Так наприклад у 2019 році, ми започаткували відзнаку юного парамедика! Ця відзнака дозволяє дітям, які її отримали, справді говорити, що вони розуміють базові принципи надання першої долікарської допомоги.

За 2 роки впровадження цієї відзнаки, із 105 дітей, які претендували на її отримання, цю відзнаку отримали 38 хлопців та дівчат…Завдяки Вашій допомозі – ми зробимо навчання, підготовку, виховання, дітей України щодо навчання першій домедичній допомозі якіснішим та більш реалістичним!

Ми надіємось на Ваше сприяння, жителі нашої України.

На що підуть зібрані кошти:

На учбовий автоматичний зовнішній дефібрилятор із моделюванням різних життєвих випадків для проведення СЛР. 
 
Так, це не все, що необхідно – але це головне, чого нам на даний час не вистає!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 100 грн

  Фірмова закладка в книгу від РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Авторський календар на military-тематику на 2022 рік.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Стилізований диплом - подяка, в якісному оформлені, для Вас як нашого спонсора даного проекту.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Шеврон РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА + цікавий шеврон мілітарі-тематики.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Фото формату А3 із дітьми у таборі - із підписами дітей про подяку вам, за сприяння.

  0 доброчинців

  6 залишилось

 • Внесок від 3500 грн

  Участь однієї Вашої дитини, племінника, похресників у одній із змін РЕЙНДЖЕР КЕМП УКРАЇНА (зміни вказуються організаторами табору)

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Логотип Вашої компанії на сайті літнього табору РКУ із червня 2021 року по червень 2022. А також логотип на відео роботах із літнього табору (в рік таких відео десь 10-12 ).

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

36 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Дитячі семінари з безпеки дорожнього руху

  Ми бажаємо, щоб кожна дитина була в безпеці

  Микита
  Нем'ятий
  • 2
  • 60
   днів
  • 0
   грн
 • Споріднені

  Проєкт “Споріднені” має мету: об‘єднати українських митців та дітей, які проживають у інтернатних закладах та дитячих будинках сімейного типу задля розвитку їхніх талантів та створення спільних творів

  Діана
  Потоцька
  • 73
  • 99
   днів
  • 0
   грн