WalQlike – екскурсії з загадками

 WalQlike – екскурсії з загадками

100%

215 доброчинців

61 100зібрано (з 60 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

WalQlike – мобільний додаток з екскурсіями-іграми, створеними для тебе одного (одної). Це новий спосіб мандрувати Україною і світом. І це безкоштовно.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Коли люди мандрують, це завжди одна і та сама історія: було класно, бачили те, те і те, втомились. Через півроку все забули.

Ми вигадали безкоштовну гру, яка дозволить кожному мандрувати не по шаблону, а так, як вам любиться.

Наша гра – це мобільний додаток, який ви відкриваєте в туристичному місті, кажете йому, скільки маєте часу, з ким ви, що вам цікаво, а він створює для вас маршрут-екскурсію. Ви не отримаєте її зразу, а тільки перший пункт. Коли прийдете в нього, роздивитесь навколо і зробите фото, треба буде відгадати загадку – а тоді ви отримаєте наступний пункт, і так далі.

Це квести, а найкрутіше те, що ми запропонуємо вам знижки в кафе, сувенірних крамничках і музеях по дорозі.

Чому ми – важливі?

Путівників багато, а ми одні, тому що ми створюємо унікальний маршрут для кожної людини по ваших інтересах і по вашому вільному часу.

Я і Паша стоїмо в одному місці і відкриваємо додаток.  У нас по 3 години вільного часу у Львові, але я більше люблю музеї, а Пашка – не дурень прогулятись по барах. Наш додаток створить дві різні гри і два різних квести: мене поведе по галереях, арт-кафе, архітектурних дивах, а Пашу скерує в три крутих бари, між якими заведе на два оглядових майданчики для селфі.

Вам не треба грудитись і купчитись з усіма туристами біля Колізея, якщо ви можете потрапити в секретні місця Риму з нами!

Запитання – де ми беремо ці квести?

Відповідь: наш додаток дозволить кожному створити свій власний квест в його місті.

Наприклад, Маша, яка знає всі найкращі місця для велосипедистів в Києві, зробить маршрут по них, а я вже зробила пару езотеричних квестів по Львову. Ваня, який водив на побачення 40 дівчат, знає всі романтичні місця Чернігова і легко додасть їх у маршрут.

Таємні, колоритні, авторські місця по всьому світу – ау! Це точно не забудеться!


Чому ви можете довіряти нам?

Ми айтішники. Наша ідея народилась рік тому, коли ми разом працювали в рекламній агенції. Нам було складно знайти інвестора на некомерційний проект, адже це – для друзів, для людей, без бажання заробити на вас і кинути все, як тільки заробили. Ми хочемо робити добро, але в це зазвичай не вкладають гроші.

Ми зробили кілька квестів без додатку, і вони були сприйняті чудово. Ми маємо проект додатку, отримали купу підтримки від міжнародних експертів але треба писати код. Тому нам потрібні ви. Ми розуміємо, яка відповідальність на нас, адже ми робимо це для ваших вражень. 

Мене звати Шама. Я створюю квести і концепти. Головний у нас Стас – він примудряється весь час знаходити для нас нові можливості і кОпає команду, щоб не розслаблялись. Паша – дизайнер, який робить гарні-зручні-дружні інтерфейси-логіку для нашого додатку. У нас немає прогера. 

Чому нам потрібні ваші 50, 200, 500 грн.?

Без вас ми не впораємось. Нам потрібні гроші, щоб заплатити програмісту за розробку додатку. Потім ми будемо шукати інвесторів, щоб розвиватись. Будемо співпрацювати з авторами квестів і мандрівниками. Створимо для вас 20 перших квестів в Україні.


У нас є хороший бізнес-план, і нашу ідею високо оцінили судді міжнародного змагання для стартаперів Creative Business Cup (ми були чемпіонами в Україні і їздили на фінал в Данію).

Зараз нам треба 60 000 грн. тільки на розробку. Це дуже невеликі гроші для створення додатку. Все інше ми робимо самі, у вільний час, з червоними очами і палаючим серцем :)

Якщо у вас немає грошей, але ви хочете допомогти, нам потрібні автори квестів, творчі активні люди, і взагалі ми вдячні за будь-яку допомогу, і за обійми.

Ми хочемо, щоб ваш шлях в новому місці, в новій країні, в житті подобався вам і був не шаблонним. Якщо ви вважаєте, що враження і память про пригоди – це важливо, будь ласка,  підтримайте нас. 
.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Фірмові шпалери на смартфон. Паша натер мозолів на мишці, але зробив найкрутіші шпалери з краєвидами України. Всього в наборі 8 шпалер. Відправляємо електронкою. Авторське, йой!

  23 доброчинці

  177 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Наклейка на лептоп. Авторський дизайн, чудова якість друку, висловлює твою активну позицію.

  31 доброчинець

  119 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Листівка-квест. Поки нема додатку, мучимо квести на папері. Листівка на подарунок і для себе. І ще можна відволікти дитину на півгодини: від 3 до 65 років.

  30 доброчинців

  70 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Лояльні шкарпетки. Надіваєш на ноги, вставляєш в кедики - і гоп-ца-ца по нових містах. Якщо плануєте носити під сандаліки - замалюєм Іжакові і Сові очі, щоби не бачили то нещастя.

  26 доброчинців

  14 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Лояльні шкарпетки. Серія "довгі". Надіваєш на ноги, вставляєш в кедики - і гоп-ца-ца по нових містах. Хороша якість, ноги потіють менше.

  1 доброчинець

  39 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Смаколики для туриста. Смачний пайок за авторським рецептом Шами, готується в неї на кухні. Якщо маєш алергію на горіхи, імбир або цитрусові, попередь.

  2 доброчинці

  28 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Накидка для паспорта. Не посоромишся показати в аеропорту або в закордонній поліцейській дільниці якшошо. А взагалі дуже гарна і надійна обкладинка, яку навіть злі цьоці з ксероксу жаліють зняти.

  3 доброчинці

  37 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Накидка для паспорта. Не посоромишся показати в аеропорту або в закордонній поліцейській дільниці якшошо. А взагалі дуже гарна і надійна обкладинка, яку навіть злі цьоці з ксероксу жаліють зняти.

  1 доброчинець

  39 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Футбіч. У нас такі ж. Щойно собі напринтували, так досі і не знимаємо. Футболка на всі випадки життя, окрім весілля, хоча...

  11 доброчинців

  39 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Футбіч. У нас такі ж. Щойно собі напринтували, так досі і не знимаємо. Футболка на всі випадки життя, окрім весілля, хоча...

  3 доброчинці

  47 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Шапка від Шами. П'ять моточків помідорної пряжі перетворюються на оригінальні шапки, які Шама творить, попередньо глянувши на ваше обличчя. Унікальна річ, хенд-мейд, з добром і любов'ю.

  4 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Екскурсія з одним із нас. День пригод у Києві чи Львові. Пішохідна екскурсія по твоїх інтересах. Буде пара загадок, звісно. Плюс кава і багато позитиву зі Стасом, Шамою або Пашею.

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Іменний квест. Ми опублікуємо в додатку квест, названий на твою честь і створений по мотивах твого життя. Якщо ти - тато, це буде сімейний квест, наприклад. Всі мандрівники побачать у назві твоє ім'я.

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Квест для тебе в твоєму місті з нами. Будь-яке місто України. Ми приїдемо і влаштуємо для вас з друзями пішохідний квест, де один з нас - твій провідник. Дату узгоджуємо завчасно.

  0 доброчинців

  5 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту