3 %
 • 12 512зібрано (з 324 450 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

WE ARE Nick - це блокнот для жінки, яка прагне віднайти власний унікальний шлях заради себе, заради майбутнього!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Філософія WE ARE грунтується на тому, що жінка - це основа життя. Що сильна, самодостатня, впевнена у собі та своєму майбутньому жінка є фундаментом здорового суспільства.

Наша місія - допомогти кожній жінці відчути власну силу, повірити у свої можливості і віднайти свій унікальний, неповторний шлях заради себе та майбутнього.

Хто ми? МИ - жива екосистема, що росте, змінюється та розвивається відповідно до запитів жінки та часу. Наша унікальність як екосистеми полягає в якісних змінах у житті КОЖНОЇ учасниці WE ARE, яка готова до змін, має проактивну позицію, готова приймати допомогу та допомагати іншим.


Одним із інструментів для досягнення цих змін ми бачимо створення надзвичайно простого блокноту для учасниць WE ARE,у якому будуть зафіксовані ці зміни на чотирьох етапах. Ці етапи учасниця проходить у WE ARE. Блокнот також можна буде використовувати, як дуже якісний щоденник.


Етап перший - рівень Земля. Протягом трьох місяців учасниця формує зв’язки з іншими учасницями екосистеми, фіксуючи це у блокноті та ділячись з іншими (учасниками екосистеми, своїм оточенням). Нові люди відкривають нові грані нас, розширюють наш світогляд, несуть нові можливості.

ЗЕМЛЯ: учасниця проростає своїм корінням в екосистему.

Ми культивуємо силу зв’язків.


Етап другий - рівень Вода. Протягом наступних 3 місяців учасниця допомагає, знову ж таки фіксуючи все у блокноті та ділячись з WE ARE, своїм оточенням. Допомога може бути різною: придбати чийсь товар, надати безкоштовну консультацію або притулок у разі потреби.

ВОДА: учасниця своїми діями ніби "очищається" і стає більш природною і адекватною своїй жіночій природі.

Ми культивуємо взаємопідтримку.


Етап третій - рівень Повітря. Через півроку у WE ARE життя жінки гарантовано починає змінюватись. Ми пропонуємо протягом наступних трьох місяців відслідковувати та фіксувати ці трансформації, записуючи все, що відбувається. Це можуть бути зміни у кар’єрі, чітке усвідомлення власної місії, запуск нового проекту, відмова від старого і тд. 

ПОВІТРЯ: стихія усвідомлення, свідомості.

Ми культивуємо зміни.


Етап четвертий - рівень Вогонь. Останні три місяця року у WE ARE повинні принести чітке розуміння хто я, навіщо я та чим готова ділитись з іншими. Це найвищий рівень, рівень Майстра. Жінка у цей період фіксує відповіді на запитання Хто я? У чому моя сила? Проводить лекції, воркшопи, ділиться досвідом у письмовому та усному вигляді. 

Вогонь: дія, енергія. 

Ми культивуємо дію.


ВАЖЛИВО!

Блокнот буде зроблено з екологічних матеріалів компанією Eco Salutis.

Унікальність дизайну та зручність будуть гарантовані експертами Dreamarium.

Кожен блокнот буде персональним вже з обкладинки, адже ви зможете вписати своє ім'я.

100 блокнотів будуть подарунковим фондом жінкам WE ARE, які не матимуть змоги наразі їх придбати.

ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ПІДТРИМКУ!

Ми разом з жінками WE ARE підготували ряд різних винагород за вашу щедрість. Щотижня протягом збору коштів ми будемо додавати мінімум одну нову винагороду. І що важливо, її вартість буде завжди нижчою за ринкову. 

WE ARE


Статті бюджету:

 1. Дизайн блокноту - 22 005 грн
 2. Копірайтинг - 5 000 грн
 3. Друк 500 одиниць 350*500 - 175 000 грн
 4. Відправка блокнотів 30*500 - 15 000 грн
 5. Бухгалтер - 15 000 грн
 6. Координатор проекту - 30 000 грн
 7. Комунікаційне супроводження проекту - 30 000 грн 
 8. Адміністративні витрати 10% (комісія платіжної системи + розвиток веб-ресурсу Великої Ідеї) - 32 445 грн

Партнер проекту

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 100 грн

  Винагорода тижня! Від учасниці WE ARE, Яни Галицької, 5 індивідуальних комплектів для створення особистого оберега ляльки-мотанки

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Подяка в екосистемі WE ARE та наших публічних аккаунтах

  1 доброчинець

 • Внесок від 300 грн

  Парфюм WE ARE (2 мл) який створила наша парфюмер Ксандра Осініна. Ви почуєте його першими

  7 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Пропонуємо цю винагороду чоловікам. Особиста подяка засновниці WE ARE на її публічній сторінці у Facebook. Шукайте за #WEAREKnights

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Блокнот WE ARE Nick за спеціальною ціною для наших доброчинців. Кожен блокнот буде з персональною подякою та побажанням, яке точно збудеться:-) Адже ви отримаєте магію WE ARE

  6 доброчинців

  394 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Винагорода тижня! Лекція (1,5-2 год.) "Що таке бізнес-процеси та як їх описати" для компаній. Пропонує учасниця WE ARE - Наталія Заверуха, Manageable - агенція з опису та оптимізації бізнес процесів.

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Особиста зустріч з засновницею WE ARE, обговорення можливостей співпраці, особистого розвитку

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 70 грн

  Винагорода тижня! Зефір власного виробництва від учасниці WE ARE, кондитера Алли Клименко. Звичайна ціна 100 грн. Так, все як на фото)

  5 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Відродження Захисників України

  Фонд Відродження Захисників України - займається лікуванням та реабілітацією поранених військових. А ти можеш допомогти нам вилікувати ще одного бійця. Можеш показати йому, що про нього пам’ятають.

  Next
  Step
  • 218
  • 244
   днів
  • 0
   грн
 • Підтримай наш проект та розвиток фрістайлу в Україні

  Метою проекту є підтримка та популяризація фрістайлу в Україні, що, першочергово, передбачає роботу над створенням спортивного комплексу "Фрістайл", який може бути втілений у будь-якому місті України.

  Maksym
  Bilonizhko
  • 17
  • 180
   днів
  • 0
   грн