Захисні щитки для медиків

 Захисні щитки для медиків

100%

162 доброчинці

84 248зібрано (з 77 950 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Виготовлення захисних щитків для медиків в фаблабі платформи Острів та їх подальша переробка в корисні речі

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ми, дизайнери та мейкери, приєднуємося до вирішення актуального виклику - боротьби з пандемією коронавірусу. До нас на платформу "Острів" звернувся наш друг Ілько Гладштейн, аби виготовити захисний щиток для своєї медсестри своєї мами. Поділившись фото того, що вийшло, у фейсбуці, ми отримали замовлення на виготовлення ще 250 таких щитків від ініціативи "Будуємо Україну разом", які збирають потреби медиків. Замовлення продовжують надходити. І нам потрібна підтримка для їх оперативного виготовлення. 

Направду, захисні щитки рекомендується використовувати не лише медикам, а й працівникам сфери обслуговування, що продовжують працювати в умовах карантину та контактують з потенційно хворими людьми. Вони потрібні, перш за все, для того, щоб захистити слизові оболонки очей. 


Про конструкцію щитка “зроблено в OstrivLab”

На сайті yak.today уже викладаються корисні інструкції захисного спорядження та деталей. Після серії ітерацій ми спроектували альтернативний дизайн. До існуючих конструкцій, де був контур щитка та дуга, ми додали ще один шар для стійкості та елемент кріплення для резинок, запозичене у кравчинь. А побачивши розробку сера Нормана Фостера, вдалось ще більше  вдосконалити технологічний процес виробництва і збірки захисного щитка. Отримали декілька коректив від медиків в польових умовах після семи ітерацій і дизайн готовий.

Оперативне виробництво

Ми плануємо запустити процес виробництва, доки будуть надходити замовлення, за потреби, децентралізувати його в аналогічних майстернях по всій Україні. Для виробництва необхідний тільки лазерний станок. Файли у векторі можна завантажити за посиланням, де є всі детальні інструкції.


Утилізація щитків

Негативний бік цього процесу - велика кількість пластику, що використовується в процесі виробництва. Тому важливо подумати про довкілля і вже зараз знайти спосіб правильно утилізувати пластик зі щитків. Ми відправлятимемо маски за умови, що після того, як вони стануть непридатними до використання, одержувач відправить їх нам назад для подальшої переробки в корисні дизайнерські речі. В наших планах уже було виготовлення та встановлення станка Sheetpress за кресленнями та інструкціями Preciousplastic.com, є привід пришвидшитися. Тому щитки будуть перероблені на платформі "Острів" в рамках майбутнього проекту Plastic Fantastic в партнерстві з заводом Електровимірювач в Житомирі.


Логістика і де замовити?

Сьогодні централізованим збором запитів на захисні щитки займається ініціатива Будуємо Україну разомRuslan Avantis та Юрій Власюк, і далі оперативно розповсюджують їх у лікарні. 

Також, ви можете замовити щиток, обравши відповідну винагороду за внесок у 80 грн. Вартість виготовлення з переробкою - 40 грн, один щиток - вам, інший направляємо до лікарні. Можна забрати, приїхавши на платфому "Острів" (вул. Волинська 9/21) або надішлемо Новою поштою. 

Мапа розповсюдження захисних щитків за лінком (доповнюється)

_____

Про платформу "Острів" в циклі "Техника мечты"

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 1 грн

  Дякуємо за підтримку!

  15 доброчинців

 • Внесок від 80 грн

  Захисний щиток. Самовивіз з платформи Острів або відправимо на вказане вами відділення Нової пошти. Обираючи одну маску для себе, ви направляєте ще одну до лікарні

  14 доброчинців

 • Внесок від 400 грн

  10 щитків до обраної вами лікарні або для інших потреб. Самовивіз з платформи Острів або відправимо Новою поштою за вказаною вами адресою

  11 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Участь у воркшопі по виготовленню дизайнерських речей з пластику (фото (с) preciousplastic.com)

  8 доброчинців

  12 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту