20 %
 • 7 712зібрано (з 39 444 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

“Запитай PROFI” - це 3 години спілкування із успішними представниками різних професій для школярів Приірпіння. Захід розраховано на учнів 9 – 11 класів та їх батьків.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 15

Історія

Актуальність проекту

Працювати доводиться всім нам. Якщо тобі не подобається те, чим ти займаєшся день у день, але тобі доводиться цим займатися, щоб заробити гроші, ти фактично крадеш час у самого себе. Тривалість активного трудового стажу – 40 років. Шляхом нехитрих обчислень можна з’ясувати, що 9,5 року життя ти витрачаєш даремно, якщо займаєшся нелюбою справою.


"На сьогоднішній день в Україні за фахом працює приблизно 12-15% людей". Наша система освіти абсолютно далека від реалій на ринку праці. Вона працює за радянською схемою.

Відповідно, адекватність вибору впливають на загальну якість життя і рівень щастя кожної людини. Тому питання вибору професії є доленосним.


Зустрічі з успішними представниками різних професій допоможуть:

 • розширити знання про існування професій, які раніше навіть і не знав (більшість знайомі з обмеженою кількістю професій, з якими зіштовхуються в повсякденному житті)

 • дати можливість відчути атмосферу і енергію професії (гарний спікер може це зробити)


 • зрозуміти що таке “посада”, “спеціалізація”, “вакансія”, “кар’єра”, “покликання”

 • задати “незручні” запитання спікеру. Наприклад, одна дівчинка 10-ти років запитала лікара-терапевта: “А чи погодились би ви врятувати людину безкоштовно”? Від чого ви отримуєте бальше задоволення: від зарплати чи одужання пацієнта"?

  • пройти стажування, або професійну екскурсію - наживо побачити роботу з середини, спробувати взяти участь на практиці. Отриманні емоції стануть флагманом для вибору професії не по критеріям престижності (поширений тиск від батьків: йди на економіста, завжди заробиш гроші).
 • Кожен рік зявляється до 500 нових професій, більшість з них впродовж 5-ти років “вмирає”, або перевтілюється в іншу. Ми не можемо спрогнозувати, яка професія приноситеме гарні доходи через 5 років навчання в інституті. Тому ми вважаємо важливим обрати професію по душі і стати першокласним профі своєї справи, адже гарний фахівець завжди на вагу золота.

  Для чого це все?

  Ми впевнені, що завдяки нашому проекту і вашій підтримці, у перспективі збільшиться кількість щасливих людей! Адже, якщо ми зможемо допомогти обрати професію, яка буде по-справжньому подобатись у майбутньому, це зекономить роки на непотрібне навчання. Велика частина дітей, які чітко не обрали цікавий їм фах, змушенні піддаватися на тиск від батьків: “Я краще за тебе знаю! Іди на економічний!”, або на модні тенденції, як наприклад зараз всі підлітки мріють стати IT-спеціалістом, бо ця професія високооплачувана. Наш проект допоможе зробити свідомий вибір, а отже зросте кількість впевнених у собі активних громадян, які можуть брати відповідальність за своє життя і бути провайдерами змін.

Що вже зроблене?

Проект Запитай PROFI вже успішно втілювався минулого року. Ми провели 4 заходи в місті Ірпінь, кожен з яких тривав по 3 години і був насичений цікавими виступами представників різних професій: дизайнер одягу, лікар-терапевт, відеоблогер, сценарист кіно, засновник школи навчання з англійської мови, архітектор, геодезист,  тощо. Детальні фото та відеозвіти опубліковано у Facebook на сторінці Запитай PROFI.


За найцікавіші запитання діти отримували подарунки від спікерів у вигляді практики на їх робочому місці, або професійної екскурсії. Також серед винагород за креативні запитання були: безкоштовне навчання в англійській школі на місяць, 10 майстер-класів по опануванню ІТ-технологіями та участь в  майстер-класі по створенню сценаріїв.

Хто ми?

Команда однодумців запалених ідеєю, члени громадської організації “Свідоме Майбутнє”, але, головне- ми є батьками школярів і нам не байдуже професійне майбутнє наших дітей. Нажаль, державна школа не готує школярів до реального життя,більшість випускників ВУЗів не працюють за фахом. Тому ми хочемо внести свій вклад у вирішення проблеми вибору майбутньої професії.

Наразі до нашої команди входжу я, Марієль Славська, ідейний натхненник та засновник ГО “Свідоме майбутнє”, Лілія Нємченко (організатор проекту) та декілька фахівців, які будуть координаторами та спікерами проекту.


Особисто я вболіваю за цей проект тому що викладала декілька років для майбутніх режисерів і дуже добре знаю, як важливо вчасно надихнути дитину. Детальну історію мого бізнес-життя та біографію ви можете прочитати на сайті за посиланням.


Більше інформації про нашу діяльність ви можете взяти на офіційній сторінці ГО “Свідоме Майбутнє” або подивитися в ТВ-проектах “Власний погляд” 

Що саме ми втілимо?

На ті кошти, які ми збираємо, нами заплановано провести 3 заходи “Запитай PROFI”. В березні, квітні та травні 2018 року. Тобто це 9 годин унікального контенту, 12 спікерів, які, ми віримо, зможуть позитивно вплинути на майбутнє дітей, які безкоштовно відвідають цей захід.

Наші плани на майбутнє

Наш проект буде розвиватися і далі. Ми не обмежуємося проведенням трьох заходів. В процесі зростання нашої ГО “Свідоме майбутнє”, яке засноване саме в місті Ірпінь (де будуть проходити заявлені заходи) і створення структурних підрозділів по різним містам України, цей проект буде втілюватися по всій країні.


На що ми витратимо гроші?

Ми маємо підтримку місцевої влади, тому у нас є можливість проводити захід не орендуючи приміщення. Але, нам потрібні кошти на:

 1. Друковану продукцію (дипломи спікерам, подарункові сертифікати дітям, рекламні постери та афіши).

 2. Оплату роботи дизайнера, який розроблятиме макети друкованої продукції

 3. Приємні сувеніри для тих діток, які будуть активними, але не отримають сертифікати від спікерів

 4. Транспортні та адміністративні витрати

 5. Оплату роботи координаторів проекту

 6. Рекламу на відео-екранах та бордах міста

 7. Контекстна реклама у FB

 8. Проведення кава-брейку із солодощами

 9. Послуги звукорежисера

 10. Оренда техніки (звукорежисерський пульт, колонки, проектор)Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 30 грн

  Маємо круті ручки які з радістю подаруємо тим хто підтримав наш проект "Запитай Profi". Вони зроблені вручну з любов'ю та не лише класно пишуть, а й бережуть довкілля, оскільки вироблені з екологічних

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Отримайте квиток на виставу або концерт в місті Ірпінь.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дизайнерський метелик.

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Станьте актором постановчих зйомок в ТВ-програмі “Власний погляд”.

  2 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  Реклама вашої діяльності на особистій сторінці голови “Свідоме Майбутнє” у ФБ.

  1 доброчинець

 • Внесок від 800 грн

  Онлайн курс по створеню відео для бізнесу (відеомаркетинг), вартістю 2500 грн. Деталі за посиланням http://slavskaya.info/videoshkola/dlja-biznesa-i-blogerov

  0 доброчинців

 • Внесок від 1500 грн

  Індивідуальна онлайн консультація від Маріель Славської по питанням просування власного бренду, товарів/послух через відеомаркетинг. Тривалість консультації - 1 година.

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Літній дитячо-юнацький табір RANGER CAMP UKRAINE

  Розвиток та виховання дітей, прояв їх лідерських якостей та характеру, вміння працювати в команді та рухатись в напрямку реалізації поставлених цілей!

  Ruslan
  Bormoviy
  • 0
  • 70
   днів
  • 0
   грн
 • 10 друзів рівності

  Театральна п’єса, створена на основі 10 лекцій про визначних чоловіків і жінок, що змінили історію прав людини.

  Дарина
  Заржицька
  • 356
  • 60
   днів
  • 0
   грн