0 %
 • 1 100зібрано (з 817 996 грн)

Головне

Збір коштів на каталки для важко травмованих дітей, які прибувають на лікуванні у Львівську дитячу лікарню.

Історія

286x286 пецпроєкт #вониневинні від благодійного фонду «Я буду твоїм Тилом» збирає кошти на каталки для перевезення поранених дітей із всієї України до Львівської дитячої лікарні Св. Миколая. 

Лікарі цієї лікарні звернулись до нашого фонду з проханням допомогти. Оскільки старі каталки не регулюються, небезпечно намагнічуються під час МРТ, а головне - доставляють біль при транспортуванні поранених. Діти точно не винні у цій війні, вони мають проживати щасливе дитинство і бути здоровими, а не лежати пораненими на старих каталках.Історія створення фонду

Наш благодійний фонд «Я буду твоїм Тилом» з першого дня повномасштабного вторгнення агресора росії на терени України активно допомагає зі свого тилу. Наші основні напрямки роботи: допомога військовим на передовій, допомога дітям, постраждалим від війни та реабілітація поранених військових.До нас по допомогу звернулася Львівська дитяча лікарня ім.Святого Миколая. Саме там максимальна концентрація поранених війною дітей з різним ступенем ураженнями з всієї України. Цій лікарні вкрай необхідні нові каталки для перевезення діток, бо старі дуже громіздкі та завдають болю при перевезенні малюків.


Ми з командою за власний кошт та за допомогою небайдужих українців закупили вже 2 каталки.

Потрібно ще 8 каталок. Завдяки підтримці доброчинців вже вдалось придбати одну спеціальну немагнітну МРТ - каталку для перевезення хворих. 
Тому залишилось зібрати кошти  8 каталок медичних AD- 227/H  для транспортування дітей.

Необхідна сума 817996 грн.

Ми віримо та знаємо, що це - можливо!
Діти мають бути здорові, мати щасливе дитинство, не заглиблюючись у війну.
Діти не винні за те, що дорослий тиран розпочав кровопролиття, безжальні вбивства, руйнування домівок.
Ми не хочемо, щоб малюки пам’ятали страшний біль при транспортуванні їх до лікарні, адже, вони й так вже набачилися лиха у вигляді зруйнованих домівок та загинувших батьків.

Ми хочемо та прагнемо, щоб транспортування поранених та тяжкохворих дітей на каталках до лікарні було комфортним, щоб діти навіть цього не помітили.

Разом з вами ми точно зберемо мільйон на нові каталки, щоб дітки не відчували дискомфорт та біль при транспортуванні їх до лікарні та по відділенню, а очі лікарів стали хоч трішки посміхатися, бо дитина вже не кричить від болю транспортування.Наша команда 

Це 8 вмотивованих людей із великими серцями, які дійсно прикладають максимум зусиль, щоб наблизити перемогу та прикривати тил військових та дітей.Просимо вашої допомоги! Потрібні репости, потрібна ваша підтримка, потрібні кошти. Ми живемо у час, коли немає часу. Коли тільки віра, мужність та єдність подолає ту темряву, яка намагається випалити світло українців!

Каталки вже знайдено у виробників та постачальників в Україні.
Залишилось тільки зібрати кошти та  викупити їх: 


🔹Каталка медична AD- 227/H для транспортування хворих у кількості 8 (од) вартістю 100 000 грн/ за 1 од - 800 000 грн .


Орієнтовна комісія платіжних систем WayForPay (2,2%) і LiqPay (0,6%, що діє на час воєнного стану для карток українських банків) - 17995,91 грн

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 1
 • Внесок від 500 грн

  Шиврон та подяка від нашого фонду

  0 доброчинців

  8 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

21 проект зараз чекає твоєї підтримки

 • Школа естетичного вихованння дітей вимушених переселенців

  Забезпечення культурного та особистісного розвитку дітей внутрішньо-переміщених осіб під час воєнного стану та психологічно-терапевтичного ефекту для таких діточок.

  Yaroslav
  Ternovskyi
  • 218
  • 200
   днів
  • 0
   грн
 • Go Friends IT Academy

  IT ACADEMY – навчальна академія, де діти-сироти, випускники інтернатів вивчають сучасні професії у сфері IT. Найстаранніші з них отримують стажування у великих компаніях.

  Ольга
  Олексюк
  • 2
  • 90
   днів
  • 0
   грн