102 %
 • 170 848зібрано (з 166 670 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

У серці міста ми створюємо сучасний освітній «дім», де освітяни, батьки, діти і молодь – завжди бажані гості, де можна навчатись і відпочивати разом!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 14

Історія

ЯК ВИНИКЛА ІДЕЯ?

Безперервний професійний розвиток педагогів неможливий без якісного ринку і свободи вибору на ньому. За новим законом про загальну середню освіту сферу підвищення кваліфікації нарешті демонополізовано, тож шкільні педагоги і викладачі вищих і дошкільних навчальних закладів можуть обирати, як, де і коли їм зростати професійно.

Педагогіка партнерства, тобто партнерські взаємини між учнівством, школою та батьками на якісно новому рівні, є однією з ключових компонентів Нової української школи. Тож батьківство зараз потребує додаткової освіти у цьому напрямку.

Наразі в Харкові та Харківській області немає жодного приватного закладу, який би надавав такі послуги комплексно, сучасно і офлайн. Ми стали першими і у Харкові, і в Україні, хто скористалися скасуванням монополії держави на підвищення кваліфікації шкільних педагогів.

Відштовхнувшись від скасування монополії, ми пропонуємо ще одне ноу-хау: окрім педагогів, у нас уже навчаються дошколята і батьки. Так освітяни можуть дізнатися про потреби батьків, батьки — як допомогти освітянам. А найголовніше — прийняти спільні принципи та цінності. Бо коли у школі вчать одному, а вдома — іншому, зменшується авторитет і вчительства, і батьківства, а діти не можуть довіряти обом. Батьки, які розуміють це, розуміють і потребу в додатковому навчанні та тісному партнерстві з учительством. Більше того, батьки можуть допомогти освітянам розвиватися професійно.

Вірячи у важливість саме дошкільної освіти, ми також створили групу неповного дня для дітей віком 3-6 років, у якій ми готуємо не просто до школи, а до Нової української школи.

Ще однією нашою освітньою опцією є єдиний у Харкові безкоштовний розмовний клуб з української мови, відкритий для всіх охочих незалежно від віку, статусу і професії.

ЧОМУ МИ?

Також ми вважаємо надзвичайно важливим об’єднання сімей. Для наймолодших у нас завжди є няня, пеленальний столик. Для родин — арт-терапія, багато сімейних курсів. Розділення, коли вчителі — окремо, батьки — окремо, по своїх кімнатах, не буде. Загалом, у «кімнатах» ми будемо проводити якнайменше часу, особливо з дітьми — за фінською моделлю, навчання часто проводимо просто неба. З усіма програмами Центру можна ознайомитись за посиланням

ДЛЯ ЧОГО НАМ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА?

Згідно з постановами КМУ гроші на підвищення кваліфікація мають ходити за освітянами. І найголовніше джерело тут — державна субвенція. Саме таким був наш план — навчати педагогів, а з вересня сплачувати за це мала би держава. Проте зараз субвенція заморожена, гроші пішли на боротьбу з COVID-19. Без цих грошей навчання у школі має бути оплачене або власним коштом освітянина, або громадою, школою чи іншою організацією.

«Останні роки безкоштовна освіта стала звичною, багато організацій проводили для вчителів і вчительок тренінги, що були оплачені за рахунок грантових інвестицій. Але ми — не громадська організація, тому нас нема кому спонсорувати, — пояснює засновниця школи, філологиня, співавторка концепції «Нова українська школа» Ірина Міньковська. — У той же час ми розуміємо, що платоспроможність педагога обмежена, і наші ціни мають бути найнижчими на ринку. Врешті-решт, сертифікат на навчання педагогу може придбати будь-хто: вдячна батьківська спільнота, місцева громада, громадська організація».


Ми приготували програми лояльності й колективні знижки, а також знижки 50% для учасників бойових дій, випускників інтернатів, людей з інвалідністю та їхніх родин. Без допомоги небайдужих українок і українців ми, на жаль, будемо вимушені піднімати ціни і робити платними безкоштовні послуги.

КУДИ ПІДУТЬ ГРОШІ?

У першу чергу кошти, що ми зберемо, підуть на обслуговування безкоштовних опцій Центру – єдиного у місті українського розмовного клубу, відкритої терапевтичної групи з профілактики професійного вигоряння і спільних для освітян і батьків тематичних кіноклубів з обговоренням. Середні витрати на професійний розвиток однієї людини – 150 гривень. Сюди входить заробітна плата команда Центру (а це наразі 9 осіб), обслуговування приміщення Центру, постійний PR і податки.

Якщо ми хочемо запросити на безкоштовне навчання – у розмірі 10 годин – 100 осіб, то це вийде 10 годин*100 осіб*150 гривень = 150 000 гривень. Якщо ми зберемо 150 000 гривень, то БФ «Відродження» докине ще стільки ж, що дозволить нам забезпечити ще більше безкоштовних опцій для вчительства і батьківства.

НАОСТАНОК…

Ми – люди, які живуть заради своєї мрії.

Через покращення викладання, розвиток підприємництва серед вчительства і батьківства, реалізацію кар’єрних і особистісних цілей сучасних дітей, їх становлення як повноцінних учасників ринку праці і суспільства – хочемо зробити свій внесок у економічний і культурний розвиток міста, регіону та країни в цілому.

Допоможіть нам зробити головний крок – протриматись перший рік! 


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 19
 • Внесок від 20 грн

  Брендована ручка.

  5 доброчинців

  95 залишилось

 • Внесок від 40 грн

  Брендований блокнот.

  3 доброчинці

  47 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Авторська розмальовка-розумняшка або маленька подорож до шкільної країни Освітанії.

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 75 грн

  Брендований батьківський набір - розмальовка і стікерпак!

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 75 грн

  Брендована чашка "Я - тато, очевидно, що тут не просто кава". У партнерстві з брендом подарунків Ochevydno.

  5 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 75 грн

  Брендована чашка "Я - мама, очевидно, що чай уже холодний". У партнерстві з брендом подарунків Ochevydno.

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 75 грн

  Брендована чашка "Я - вчитель, очевидно, що я навчаюсь". У партнерстві з брендом подарунків Ochevydno.

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 75 грн

  Брендована чашка "Я - вчителька, очевидно, що я навчаюсь". У партнерстві з брендом подарунків Ochevydno.

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 75 грн

  Брендований учительський набір - блокнот, ручка і стікерпак-трекер.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 75 грн

  Брендована фетрова обкладинка на паспорт.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Електронний набір авторських матеріалів про життя з дітьми на карантині. 9 відеолекцій від топових фахівчинь і фахівця + бонусні матеріали для друку. Подробиці у блозі проєкту.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Брендований шопер.

  3 доброчинці

  47 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Крутий набір дитині під подушку: розмальовка, набір ручок із глітером та 2 корисні й смачні батончики (смак на вибір). Надішлемо до Миколая або Нового року!

  0 доброчинців

  30 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Індивідуальна консультація з тренером Центру (60 хвилин).

  1 доброчинець

  39 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Сертифікат на підвищення кваліфікації вчителя/ вчительки Вашої дитини. Зараховуються в офіційний обсяг підвищення кваліфікації, оскільки програми курсів складено згідно всіх вимог МОНУ.

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Брендований світшот.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Сертифікат на підвищення кваліфікації вчителя/ вчительки Вашої дитини. Зараховуються в офіційний обсяг підвищення кваліфікації, оскільки програми курсів складено згідно всіх вимог МОНУ.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Сертифікат на підвищення кваліфікації вчителя/ вчительки Вашої дитини. Зараховуються в офіційний обсяг підвищення кваліфікації, оскільки програми курсів складено згідно всіх вимог МОНУ.

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Вечеря з командою Центру.

  5 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

20 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Обіди для безпритульних від Good Bread

  Ми будемо годувати бездомних повноцінними гарячими обідами і давати роботу людям з ментальною інвалідністю

  Good
  Bread
  • 541
  • 232
   днів
  • 0
   грн
 • Garage Gang: співтворення в кубі

  Стратегія команди для зростання і розвитку через залучення бізнесу на платформі Велика Ідея, де внесок різних гравців додає до цілого.

  Iryna
  Solovey
  • 106
  • 530
   днів
  • 0
   грн