24 %
 • 8 874зібрано (з 37 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Залучити кошти для Клубу для поїздки та участі в Першому Кубку Української Федерації скандинавської ходьби у Харкові учасників Клубу з вадами зору 15 вересня 2019 року.

Історія

Ви колись залишались в кімнаті без світла? Чи намагались знайти предмети надотик? А наші учасникі Клубу "Друзі Гайд Волкер" не тільки орієнтуються у просторі, а й займаються більш ніж два роки скандинавською ходьбою доріжками різних парків міста Києва, іншими містами України для розповсюдження цього молодого для України виду спорту серед громадян з вадами зору.

Наш Клуб - це не тільки спорт. Це - спільнота однодумців, спільнота родинного типу! Клуб такого формату є лише в Україні! 

Клуб складається зі спортсменів з вадами зору та волонтерів, що разом йдуть парами, з'єднані однією стрічкою. Подвійна довіра та відповідальність єднає, зближує спортсменів не тільки на тренуваннях.

А для заохочення людей з вадами зору виходити за межі звичного простору домашньої оселі та активно займатись скандинавською ходьбою потрібно створювати цікаві ідеї для тренування. Це може бути тренування з одночасною екскурсією Києвом по незвичайних вулицях, парках, островах, які завжди закінчується чаюванням. Й чаювання завжди тематичне: з першою полуницею в шоколаді або прикрашання прикрасами ялинки в парку перед Новим роком; тренування весняним лісом для зустрічі весни. Дуже зворушливо бачити, як ніжно торкаються руки незрячої людина до першоцвіту... 

Змагання в Межигір'ї запам'яталось не тільки перемогами, а й великою кількістю учасників, приємною трасою, що пролягала вздвож Київського моря. Зрячий напарник допомагає відчути оточуюче середовиче, озвучуючи краєвиди навколо.

 Змагання! Де ми можемо не тільки перевірити свою майстерність, швідкість, а й популярізувати скандинавську ходьбу для людей з вадами зору та іншими нозологіями, допомогти суспільству краще розуміти світ тих, хто сприймає його на дотик, навчити допомагати в разі потреби.  В нашій спільноті є учасники, які подолали онкологічні захворювання, а зараз допомагають в супроводі. Змагання, що відбуваються в Києві ми намагаємось сплачувати власним коштом, бо ще не існує фінансової історії Клубу -  зареєстрували нещодавно. А для здійснення мрії - змаганя в Харкові у вересні - нам потрібна саме фінансова підтримка! 


Для участі 23 спортсменів у Першому Кубку Федерації скандинавської ходьби у Харкові ми шукаємо підтримку спільноти небайдужих.  Приймати участь у змаганні - це перемогти в першу чергу себе! Виїзд плануємо 14 вересня, в день приїзду - поселення в гуртожиток та знайомство на дотик з містом, а в неділю 15 вересня - змагання та від'їзд в Київ! Клубні футболки з логотипом, квитки на потяг, реєстраційний збір - на всі ці потреби ми й збираємо гроші. Ми дуже сподіваємось на підтримку!!!  

 

Орієнтовна сума збору на цей проект - 37 тисяч гривень:

- футболки для спортсменів

- квитки на потяг Київ-Харків-Київ в обидва кінці

- пільгова реєстрація спортсменів на команду з 23-х учасникі

- проживання

Якщо сума збору буде більшою, то це там дозволить закупити додаткове обладнання для тренувань - скандинавські палки, бо кожна пара професійних палок коштує від 1300 гривень, а це - легкість та швидкість! 

Подальші наші проекти пов'язані з розповсюдженням спорту для людей з вадами зору містами України: зустрічі, участь у міжнародних змаганнях, тренування в екстремальних умовах: ліс, гори, місто.

Плануємо залучати кошті грантодавців на платформу Гурт, від МБФ "Відродження", збирати кошти на розбудову клубу на платформі УББ то що  - для розвитку спорту для реабілітації людей різних нозологій, які обмежені у звичайному житті для занять іншими видами спорту.

Наш рух шириться містами України.
На нас чекають.
І ми - йдемо скандинавською ходьбою.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Еко-сумка від нашої подруги з логотипом нашого Клубу

  1 доброчинець

  249 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Чаювання із солодощами в кримсько-татарському ресторані м. Києва "Мусафір" або надішлемо поштою східнісолодощі!

  4 доброчинці

  196 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Білет-запрошення в театр

  1 доброчинець

  399 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Майстер-клас з тренування скандинавською ходьбою

  1 доброчинець

  249 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Фотосесія (в Києві).

  0 доброчинців

  500 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Наш Клуб подарує благодійнику, який зробить найвагоміший вклад в наш збір на змагання в Харкові, скандинавські палки!

  0 доброчинців

  900 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

20 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Старт Еко центру - "FluRArium"

  Медитативний ЕКО Арт Центр - "Флюраріум". Розсадник, ботанічний сад - простір вільний від стресів і негативу.

  H.k.
  Flurik
  • 19
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • Дитячий креативний простір "B-Zone"

  Ми створюємо місце для дозвілля, де усім дітям - від малюків до підлітків буде цікаво, затишно та комфортно.

  Вікторія
  Дідик
  • 63
  • 100
   днів
  • 0
   грн