107 %
 • 10 448зібрано (з 9 800 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Єдиний в Україні журнал мальованих історій орієнтований на дорослого читача. На сторінках нашого видання будуть публікуватися мальовані історії (комікси) від українських та закордонних авторів

Історія

Ідея створення журналу присвяченого мальованим історіям просто таки висіла у повітрі. Треба було лише її взяти. Впевнений, що дехто із вас також думав над цією можливістю. Але з якихось причин ви відкладали цю ідею. Я вирішив, що немає сенсу більше чекати і треба робити журнал вже зараз. Так народився «Чорний Лев».

Ми намагаємося створити журнал, завдяки якому українські творці мальованих історій мали би змогу публікувати свої роботи у друкованому вигляді. На заставах «Чорного Лева» ми створюємо творчу спільноту художників, сценаристів, редакторів та колористів, які об’єднують свої зусилля задля створення якісних українських коміксів.

На сторінках видання ви знайдете статті про мальовані історії зі всього світу, персонажів та їхніх творців, огляди різноманітного медіа створеного на основі коміксів, і найголовніше – мальовані історії від українських та закордонних авторів.

Крім того ми намагаємося змінити ставлення нашого суспільства до такого виду мистецтва, як мальовані історії, які, на жаль, у нас сприймаються переважно як несерйозна, дитяча література. Саме тому, наше видання в першу чергу орієнтоване на дорослого читача.

Команда

Над створенням журналу «Чорний лев» працюють професіонали та любителі, які закохані в мальовані історії, в усіх їх проявах. Ми відкриті до співпраці з творцями коміксів, і готові опублікувати ваші мальовані історії на сторінках нашого видання, якщо вони будуть відповідати нашим вимогам.

Наші плани

Насправді, ідей пов`язаних з журналом дуже багато, здебільшого вони стосуються контенту. У першому випуску будуть певні рубрики, які ми плануємо зробити постійними. А саме: огляд мальованих історій, виданих на українській або російській мові; огляд фільмів знятих на основі коміксів; огляд серіалів знятих на основі коміксів; порівняльні характеристики персонажів  з різних комікс всесвітів. З кожним наступним випуском ми будемо додавати нові рубрики. У наших планах: інтерв’ю з українськими та закордонними творцями коміксів, їхні  біографії, галереї  художників,  які працюють у жанрі мальованих історій, фотогалереї косплею популярних персонажів від українських, та закордонних косплей-моделей.

Оскільки наше видання в першу чергу спрямоване на задоволення потреб читачів, то ви так само можете впливати на зміст журналу запропонувавши власні рубрики.

Наступними важливими планами для нас є розширення меж розповсюдження журналу. Перший випуск буде розповсюджуватися через спеціалізовані точки продажу преси, але переважно у Київському регіоні. Тим не менш, ви зможете придбати наше видання у магазинах коміксів вашого міста, або ж, зробивши замовлення через нашу редакцію. Окрім України журнал «Чорний Лев» буде продаватися в магазинах коміксів інших країн (СНД). Тому ми ставимо собі цілі, зроби так, щоб читач міг купити наше видання у будь якому місті нашої держави. 

Для чого ми збираємо гроші?

Гроші, які ми збираємо на «Спільнокошті», підуть на частину оплати друку тиражу (2000 примірників). Це необхідно, для того, щоб зменшити собівартість журналу, і зробити його ціну у вільному доступі більш доступною. Пропонована ціна «Чорного Лева» у вільному продажі складає 30 грн.

Решта витрат пов’язаних з випуском друкованого видання, в тому числі і друга частина оплати тиражу,  фінансуються за рахунок власних коштів.

В подальшому проект буде фінансуватися за рахунок реклами в журналі, та прибутку з проданих примірників попереднього тиражу.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 9
 • Внесок від 30 грн

  Комплект з двох брендованих магнітиків «Чорний Лев» 60х60 мм

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Примірник першого випуску журналу

  22 доброчинці

  178 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Примірник першого випуску журналу + графічна новели «Звитяга»

  21 доброчинець

  29 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Піврічна підписка на журнал «Чорний Лев» (три випуски)

  7 доброчинців

  193 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Примірник першого випуску журналу + фірмова футболка

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Річна підписка на журнал (шість випусків) + фірмова футболка

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Річна підписка на журнал (шість випусків) + комплект брендованих магнітиків + графічна новела «Звитяга» + фірмова футболка

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Розміщення реклами в журналі (один вихід) на пів полоси (сторінки) + три примірники журналу

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Розміщення реклами в журналі (один вихід) на полосу (сторінку) + три примірники журналу

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • "НАШІ БЕЗ РАШІ" 2019 - інтернет скетч-ком

  НАШІ БЕЗ РАШІ - Інтернет скетч-ком, що розповідає про країну, в якій хотів би жити кожен Українець.

  Roman
  Hapachylo
  • 522
  • 180
   днів
  • 0
   грн
 • Англійський міні парк

  Школа англійської мови English club мріє про англійський міні-парк. Ми віримо, що цей парк стане початком добрих змін в нашому місті. Стань нашим супергероєм - підтримай цей проект!

  Nastya
  Muranova
  • 139
  • 69
   днів
  • 0
   грн