129 %
 • 51 400зібрано (з 40 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 06 серпня 2018 р. 21:01

Головне

Роман - колишній вчитель гри в шахи, до АТО жив спокійним життям. Тепер він - волонтер та чекає сина з війни. Чи в безпеці Роман? Які небезпеки загрожують йому? Чи дочекається батько свого сина?

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія


Привіт! Ми Василь Коржук, Андрій Сніцарчук та Роман Мартин -  актори театру ім. Марії Заньковецької (м. Львів). Впродовж останніх років, ми з гордістю спостерігаємо за швидким та якісним творчим злетом українського кінематографу. Будучі акторами, митцями та просто «ідейно-хворими» (креативними) людьми, працюючи в театрі близько 10-20 років, ми також прагнемо зробити свій внесок у цей процес становлення незалежного українського кіно. Адже це ще й дає шанс неабиякого професійного зросту без виключення всіх членів команди – і сценаристів, і режисерів, акторів, операторів, освітлювачів та саунддизайнерів. Ми довго блукали в пошуках хорошої ідеї та сценарію, і от, у нас народилася історія, тож ми, не зволікаючи, взялися за роботу.


У Романа – колишнього вчителя гри в шахи, є все – компанія старих друзів, з якими можна пограти в шахи у вільний час. Син Юрій, який служить народу України у зоні проведення АТО. Знайомий у військкоматі, який має інформацію про долю сина. Опікунка Віра, яка допомагає Роману у всіх справах. Проте у Романа немає захисту від злочинного світу. Якось Роман іде на зустріч з військовими побратимами Юрія. Несподівано Роман втрачає свідомість і опиняється в лікарні. Чи зможе батько дочекатися сина? Які небезпеки загрожують йому? Несподіванки, які приготувала доля для нашого героя, триматимуть увагу глядача до останнього кадру фільма.


Отож, у нас є  мета - екранізувати історію, яка могла стати реальністю кожної української родини. Український короткометражний фільм "Гамбіт" - це спроба привернути увагу до проблеми, з якою може зустрітися кожен третій українець - чи це пенсіонер, чи заможний бізнесмен, чи просто самотня людина - неважливо. В стрічці новин ми рідко звертаємо увагу на історію, з якою стикаються не один десяток, не одна сотня, тисяча українців. Це історія про людські чесноти та вади. Про доброту та підступність. Про розважливість та легковажність. Про довіру і нахабство. Про поважний вік та неповажні вчинки. На наш погляд, цієї мети ми зможемо досягнути засобами короткого метру – як лаконічний, простий, художній спосіб викладання проблеми.


Наш сюжет заснований на РЕАЛЬНИХ подіях, і демонструє ті злочинні схеми, котрі щодня працюють і ширяться суспільством. Хто винен? Держава ? Чи кожен сам відповідає за свої вчинки? Чому в центрі Європи, в країні, яка йде в Європу, панує таке свавілля? Це реальна проблема, про яку варто говорити і яку варто вирішувати. На нашу думку, такі проекти потрібні для того, щоб ми (українці) перестали боятися допомагати один одному.


Ми об’єдналися для втілення нашого проекту в дуже потужну команду:

Василь Коржук – автор ідеї та сценарію

Андрій Сніцарчук - автор сценарію та режисер, композитор

Роман Мартин– автор сценарію та режисер

Андрій Гаврищук  - оператор-постановник

Тарас Терлецький – саунддизайнер, композитор

Нас підтримує Агенція яскравих подій «Intercolor-Ukraine» та студія якісного відео-контенту «XV studio»На даному етапі уже триває підготовчий період (травень-серпень) - пошук локацій, костюмів, реквізиту, розкадровка, перемовини з акторами та робота зі знімальною групою. Робота над оригінальним сценарієм уже закінчилася - вносяться останні правки. Відібрані актори для виконання головних ролей. Для виконання головної чоловічої ролі запрошено Януша Юхницького, а для виконання головної жіночої ролі - Олену Білоус.


В серпні розпочнуться зйомки. Вересень-жовтень - постпродакшн. Для забезпечення безперебійної роботи знімальної групи і бракує коштів. Ми подаємо графік ,згідно з яким ми будемо розподіляти кошти. Додаткові витрати по кейтерингу, художній частині (костюми, меблі, реквізит) та виготовлення рекламної, брендової продукції ми беремо на себе.

Запрошуємо долучитися до проекту тих, хоче допомогти нам розповісти про механізми однієї з шахрайських схем ошукання найменш захищеної верстви населення. Ваша фінансова підтримка – величезна допомога для нас в реалізації цієї ідеї, адже третина населення України перебуває у зоні ризику.

Ви можете додати до нашої скриньки ту суму, яку вважатимете за потрібне. Ми будемо вдячні усім однодумцям. Також ви можете допомогти, розповівши про цей проект своїм друзям та колегам у соціальних мережах.


Якщо все піде за планом, маємо мету - організувати прем'єру вже у жовтні 2018 року у Львові. Звичайно, це залежить від фінансування.

Дякуємо кожному, хто навіть просто дочитав цей текст до кінця. Це уже велика підтримка! 

Дякуємо. І до зустрічі на прем'єрі.

Додаткові витрати по кейтерингу, художній частині (костюми, меблі, реквізит) та виготовлення рекламної, брендової продукції, ми фінансуватимемо з власних надходжень.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 10 грн

  Дякуємо, що підтримали наш проект!

  2 доброчинці

 • Внесок від 150 грн

  Ми подякуємо Вам на сторінках соціальних мереж!

  1 доброчинець

 • Внесок від 300 грн

  Ми подаруємо Вам фірмовий флайер з автографами знімальної групи та акторів! Та подякуємо Вам на сторінках соціальних мереж!

  8 доброчинців

 • Внесок від 800 грн

  Ваше ім'я буде додане у фінальні титри! Ми подаруємо Вам фірмовий флайер з автографами знімальної групи та акторів! Та подякуємо Вам на сторінках соціальних мереж!

  8 доброчинців

 • Внесок від 1600 грн

  Ви отримаєте фірмовий чохол для Вашого смартфону! Ваше ім'я у фінальних титрах! Ми подаруємо Вам фірмовий флайер з автографами знімальної групи та акторів!

  1 доброчинець

 • Внесок від 4000 грн

  Ви отримали запрошення на допрем'єрний показ нашого фільму та afterparty! Ваше ім'я у фінальних титрах! Отримайте іменний чохол для Вашого смартфону!

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Вітаємо! Ви партнер нашого фільму!!! Ваше ім'я (чи логотип Вашої компанії) у початкових та фінальних титрах! Іменний чохол для смартфону! Ви запрошені на прем'єрний показ нашого фільму та afterparty!

  2 доброчинці

  6 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

27 проектів зараз чекають твоєї підтримки