11 %
 • 114 230зібрано (з 1 035 300 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Наш проєкт створює відеоверсії найцікавіших українських театральних вистав і показує їх українцям безкоштовно. Наразі ми готуємо зйомки третьої вистави VERBA в Національному театрі ім. Франка.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 9

Історія

Проєкт “Театр 360 градусів” був створений восени 2020 року, коли театри були зачинені через пандемію. Ми хотіли, щоб кожен українець мав доступ до актуального українського театру через відеоверсії. Але зацікавленість в онлайн-виставах продовжується і виявилось, що онлайн театр потрібен завжди — нас дивляться через мобільні телефони, монітори комп'ютерів та в кінотеатрах тисячі людей у всьому світі.

Культура сприяє самоідентифікації та формує цінності суспільства

Наразі, у великих містах і в маленьких селах кожен має можливість предивлятися вистави провідних театрів столиці.

Так ми робимо внесок у розвиток культури і популяризуємо українське театральне мистецтво.

Відео-версії вистав дозволяють глядачеві розглянути все детальніше, бути ближчими до акторів і співпереживати разом із ними. Це унікальна можливість спостерігати за важливими деталями на сцені, різноманітними ракурсами, які зазвичай в театрі побачити непросто. Ми дійсно робимо театр ближчим для кожного і занурюємо глядача у театральний світ.

Наша мета — робити театр доступним для кожного

Будь-де, будь-коли, будь-хто може в одну секунду відчути себе театралом та подивитися високоякісні відеоверсії вистав.

Ми віримо, що театральний контент виховує, навчає, розважає і дарує естетичне задоволення.


ЦИФРИ

Перші 2 відеоверсії вистав подивилося близько 100 000 українців. А географія показів сягнула 100 країн світу. 60% наших глядачів складаються із театралів, які знаходяться дуже далеко від провідних театрів, що обмежує їх в можливості долучитися до театральної культури. Також існують й інші обмеження: карантині, соціальні тощо. Ми вирішуємо їх за допомогою діджиталізації театрального мистецтва, архівації сучасного українського театру. Приносимо театр у кожну оселю, а разом із ним — культуру, традиції, естетику, смак.

Популяризуючи український театр  віримо, що кожен українець може отримувати задоволення від якісного культурного контенту. Незалежно від віку, місця проживання та попереднього театрального досвіду. Театр, як мистецтво, не обов’язково розуміти — його треба відчувати.

МЕХАНІКА

Обираючи існуючі театральні вистави сучасних режисерів в українських театрах, ми збираємо кошти на їх зйомку, домовляємося з партнерами та шукаємо відповідних підрядників, які допомагають відзняти нам театральний продукт у високій якості. Також формуємо команди — творчі, знімальні, PR, Digital, адміністративні, які створюють всю необхідну базу для реалізації ідеї та популяризації її серед глядачів.


Твій особистий внесок допоможе діджіталізувати український театр і створити унікальний архів сучасних вистав! 

 • Якщо проєкт фінансується завдяки краудфандингу — він є незалежним
 • Незалежне фінансування — надасть можливість оцифрувати ще більше вистав у найвищій якості
 • Коли наші глядачі стануть частиною проєкту — цінність вистав буде не тільки у відеоверсіях, але і в їх створенні разом
 • Формування звички краудфандингу дає відчуття причетності до культурних проєктів
 • Створення незалежної системи фінансування культурних проєктів означає, що самі люди приймають участь у формуванні культури

Ти можеш впливати на культуру набагато більше, ніж тобі здається

ПОПЕРЕДНІ ВІДЕОВЕРСІЇ 

У дебютній роботі за твором Лесі Українки «Камінний господар» ми інтегрували у виставу 3D-копії акторів і декорацій. Поєднуючи класичний театральний формат із кінозйомкою, ми додаємо яскраві спецефекти і створюємо інноваційний мистецький продукт. 

Проєкт створений і приурочений 150-річчю від дня народження легендарної і геніальної Лесі Українки.

Детальніше  можна подивитися в серії №1: Як це придумали!

У другій відеовиставі, за мотивами повісті Миколи Гоголя «Шинель», ми зробили акцент на сучасний саунд. Для цього ми запросили до театру симфонічний оркестр із 22 музикантів. За допомогою професійних українських діджеїв та команди саунд-продюсерів створювався спеціальний звуковий ефект присутності глядачів у глядацькому залі, що дало змогу відчути вдома справжню атмосферу та акустику театральної зали.

Про історію створення можна подивитись у серії №11: Як створювали відеовиставу "Шинель"

Дві відеоверсії вистав облетіли 100 країн світу і зібрали близько 100 000 глядачів, які написали сотні листів подяки та відправили свої “оплески” для всієї творчої команди, акторів, режисерів із побажанням продовжувати діджиталізацію українського театру.

Трейлер вистави “КАМІННИЙ ГОСПОДАР” 

Трейлер вистави "ШИНЕЛЬ"

Згодом, вийшли в кіно! Вперше український театр засяяв на великих екранах, а відеоверсії театральних постановок отримали статуси Національних фільмів.

Сьогодні вистави доступні на міжнародній платформі DRAMOX (театральний Netflix) і на сайті проєкту ТЕАТР 360 ГРАДУСІВ.

ПРАГНЕННЯ 

Сьогодні ми будуємо незалежну систему фінансування культурних проєктів

Все починається з формування звички фондувати в культуру своєї країни. Так ти стаєш її частиною. Зробивши навіть невеличкий внесок, українці відчувають свій вплив та свою цінність. Мріємо об'єднати глядачів у велику театральну спільноту. То ж запрошуємо всіх.

НОВА ВИСТАВА 

У грудні ми розпочинаємо збір коштів для зйомок третьої відеоверсії вистави “VERBA” за драмою-феєрією Лесі Українки "Лісова пісня" у постановці Національного академічного драматичного театру ім. Франка.Коротко про нас і про фінансування третьої роботи проєкту “Театр 360 градусів” можна побачити тут: 

 • Адміністративно-організаційні витрати знімального процесу та отримання майнових прав авторів вистави VERBA — 132 763 грн
 • Оренда професійного технічного обладнання для здійснення зйомки вистави VERBA — 300 000 грн
 • Залучення творчої та знімальної команди для здійснення зйомки вистави VERBA — 300 000 грн
 • Технічний супровід онлайн-переглядів у період 10 днів безкоштовних прем'єрних показів вистави VERBA — 36 000 грн
 • Юридичні послуги з питань оформлення авторських угод та договорів — 18 000 грн
 • Digital-просування та таргетингова реклама з метою популяризації проекту, інформування щодо реєстрації на безкоштовні прем'єрні покази — 89 000 грн
 • PR-супровід проекту протягом 1 кварталу з метою розповсюдження інформації щодо створення вистави за залучення глядачів для перегляду безкоштовних прем'єрних показів — 56 000 грн
 • Комісія Спільнокошту (10%) — 103 530,00 грн

ВСЬОГО: 1 035 300,00 грн 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 100 грн

  Це справжній прояв любові до діджиталізації українського театру! Лишай свої ініціали і шукай своє ім’я серед титрів, як співтворця найгучнішої відеоверсії вистави проєкту “Театр 360 градусів”!

  41 доброчинець

  49959 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Колекція театральних стікерів із портретами відомих українських діячів культури: Українки, Малахова, Кропивницького та інших. Стильні і сучасні, вони точно відрізнятимуть тебе серед інших театралів.

  21 доброчинець

  479 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Унікальне привітання для твоєї близької людини з Днем народження, від продюсерів проєкту — Наталії та Даші та квитки на перегляд двох попередніх онлайн-вистав від “Театр 360 градусів".

  4 доброчинці

  16 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Лімітована, авторська книжка про створення онлайн-вистави "Шинель" з ескізами режисерки вистави — Валерії Федотової. У комплекті з театральною колекцією стікерів відомих діячів культури.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Лімітована пляшка вина з ексклюзивної колекції Shabo з авторською листівкою від творчої команди вистави VERBA. Для театралів, які цінують мистецтво рівноцінно, як і келих смачного вина.

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Запрошення для двох за лаштунки народження нової вистави, знайомство з творчою командою, кава з продюсерками та акторами, а ще — безліч фото і емоцій. Час перебування — 2 години.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Сумка-шопер з унікальним написом про стару і нову Шинель. Створюючи нову виставу — ти продовжуєш із нами діджиталізацію українського театру!

  10 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

19 проектів зараз чекають твоєї підтримки