У Кенії французький анонімний фотограф та художник JR звеличив жінок у проекті “Жінки - герої".

Учасниками проекту "Жінки - герої" стали жительки Кенії, де часто відбуваються спалахи міжетнічних конфліктів. Автор називає цих жінок героями. У Кібері (один з районів міста Найробі, столиця Кенії) фотограф вкрив своїми роботами близько 2000 м. кв. дахів трущоб. Відтоді дахи прославляють героїнь, що живуть під ними. З одного боку, JR оздобив дахи будинків зображенням, що видно з космосу, з іншого - захистив дахи від дощів, використавши матеріал, що не промокає.

 

 

Окрім дахів, JR добрався й до публічних місць Кібера. Фотографіями жительок були оздоблені басейни, мости, громадські заклади, транспорт. Цікаво підійшли до брендування місцевого вокзалу. Розділивши фотографію на дві частини, однією було оздоблено поїзд - друга була розміщена на зупинці. Дві частини фотографії поєднуються у повний портрет, коли потяг прибуває на зупинку. 

Нещодавно JR отримав премію від TED у розмірі 100 тисяч доларів. Гроші автор може витратити на соціально корисний проект. У березні 2011 року JR оголосить свою ідею на конференції TED.

Сайт проекту http://www.womenareheroes.be

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Ті методики, за якими вчать дітей сьогодні, не мають жодних перспектив у майбутньому. Проблема з гуманітарними науками впливає на відсутність соціального інженерингу. Ми не розуміємо, ким ми є. Тому ці блукання переростають у намагання повернутися до архаїки.